קנייה קבוצתית של כוננים קשיחים, פנימיים וחיצוניים (הצעות חלקיות לבינתיים) - עמוד 9 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של כוננים קשיחים, פנימיים וחיצוניים (הצעות חלקיות לבינתיים)

דנדן

Recommended Posts

כל עוד אתה לא מגדיר אותו ככונן ראשי, אין לך בעיה. (הכוונה שהמחשב לא יריץ אותו ויחפש שם מערכת הפעלה)

אבל, יש מקרים שצריך לפרמט את הכונן וליצור לו מחיצות... בלי זה הוא לא יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוספתי 2 דגמים של לעמוד הראשון.

ה1.5TB שייך לסדרה הקודמת.

אין הצעות נוספות של 1.5TB לבינתיים

ובכלל, כרגע אין לי אפשרות לבדוק מקומות נוספים, אז מי שרוצה לעזור יותר ממוזמן.

המחירים של פנדה הם מחירים ללא תלות בכמות.

המחירים של נעה תלויים בכמות, אז תחליטו איזה HD אתם רוצים, ותודיעו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבילי HD103UJ או EADS בבקשה

אם יהיה ביקוש ל-EADS אז אני מעדיף אותו.

אם לא אז אעדיף לקנות את ה-103UJ

דנדן, יש כבר פניות בנוגע ל-EADS?

אני קצת לחוץ בזמן, ה-HD בשרת שלי ממש יום לפני פתיחת הת'רד הזה ואני ממש צריך להחליף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאנשים יחליטו להתאפס על הדגם שהם רוצים אוכל להכין רשימה, אבל ברגע שהם אומרים דגם X או Y מה שיותר זול, שכרגע זה ברור שהסמסונג הכי זול, אז לא ניתן להכין רשימה אמיתית כל כך...

דרך אגב, הWD 2TB הגיעו לארץ, אך כפי שאמרתי מראש, המחירים שלהם בשמיים.

יותר זול לקנות 2 כוננים של 1TB או 1.5TB ולהשאר עם עודף

עריכה:

הוכנה רשימה התחלתית, אם מישהו ממי שנרשם שם רכש את הF1 שיאמר

וכמובן כל מי שרוצה להכנס לרשימה שיאמר לי.

אז אנשים, להתחיל לזוז, אין טעם למתוח את כל הנושא הזה יותר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכל עוד שאין כונני 2TB/1.5TB חדשים אז ה-1.5TB של הוא הבחירה הכי טובה של נפח לשקל.

הבעיה היא הקושחה- האם יש אפשרות שיבדקו בפנדה כונן אחד וידווחנו לנו? זה דיי עניין של מלאי, האם המלאי של הכוננים הדפוקים הסתיים או שעדיין יש סיכוי ליפול על כונן דפוק. מה גם שזהו כונן לא רועש וגם מאוד מהיר, אז הוא עדיף מה-F1 ומה-1TB החדש של .

לגבי ה-WD10EADS, נניח בצד שה-HD103UJ עדיף עליו (אין לו חסרונות מולו, אבל יש לו כמה יתרונות).. כשה-ST31000528AS מגיע במחיר 560 שקלים, זה מחיר שאינו רחוק מה-10EADS ולכן הוא עדיף ממנו. הוא מגיע עם 2 פלטות (במקום 3 ב-10EADS) ולפי מבחנים מוקדמים הוא מהיר מאוד. בברירור הוא מהיר מה-10EADS. מבחינת שקט- אמור להיות טוב יותר, אבל עדיין לא ראיתי מבחן שמוכיח את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי במחשב 2 כוננים, WD 250GB YS ו Segate 500GB 320AS. שהגיעו כבר ממזמן למקסימום נפח.

ואני גם מחפש לקנות כונן חדש בנפח של 1-1.5TB בעיקר למטרת איכסון סרטי 720P (מאות גיגות).

תוך כמה זמן אתם חושבים שהרשימה תיסגר ונוכל להזמין את הכוננים ? כי כל שבועיים שאני חוזר מהצבא אני מוחק עוד ועוד משחק ועוד משהו קטן כדי להוריד דברים חדשים...

ועל הדרך עוד שאלה, האם אתם חושבים שהספק שלי יוכל להסתדר עם 2 הכוונים הישנים שלי ועוד אחד חדש ? (Hec Ace 480W)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש רק רשימה אחת, ואין צפי מתי היא תסגר, במיוחד כי מי שרשום שם, לא אישר סופית את ההשתתפות שלו.

יש לך אופציות אחרות מWD שלא מצריכות רשימה.

בכל מקרה, בנוגע לספק הייתי מציע לך לשאול בפורום המתאים, למרות שלא נראה לי שתהיה בעיה, אבל תבדוק בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני עושה ברשימה של ה- WD? המחיר שלהם פשוט לא משתלם ואני מעדיף לא לקנות דיסקים בנעה, בטח לא ל- RAID - לנסוע כל פעם לנשר כדי להחליף דיסק, בעעע. הייתי שמח לקנות דיסקי 1-2TB המדור החדש - שקטים יותר, צורכים פחות הספק וסביר להניח שאמינים יותר מהדור הקודם - אבל חלקם לא עושים סימן שהם הולכים להגיע ואלו שכבר כאן מאוד יקרים. אז כרגע אני מתלבט בין הסמסונג 1TB לסיגייט 1.5TB (כנראה שהסיגייט ינצח - יחס נפח לשקל טוב יותר ואני מרוויח עוד 1.5TB למערך עם רביעיה שלהם).

מתי אני אחליט? ברגע שהמארז, שצפוי להגיע כל רגע כבר חודש, יואיל בטובו להגיע ואז אוכל לבדוק איך הוא יכול להתמודד עם ארבעה דיסקים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי אותך מהרשימה, אתה אשם בכך שלא היית ברור, חוץ מזה שהעדפת לא לקבל את הF1 :P

ביקשתי מפנדה לבדוק בנוגע לסיגייט ה1.5TB, את הקושחה, בעקרון מדובר בכוננים חדשים מהיבואן, אז כנראה שהם תקינים כולם, אבל בכל מקרה ביקשתי שיבדוק.

במקביל המחיר של הF1 1TB עודכן ל480.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאני יורד מהעניין של ה-EADS לטובת ה-F1

גם מבחינת מחיר וגם בגלל שאני לחוץ בזמן ולא מוכן לחכות עד שהרשימה תושלם.

דנדן תואיל בטובך להוריד אותי מהרשימה בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר בקצב הזה אני סוגר את הרשימה.

אם תרצו שאפתח מחדש תגידו לי.

בכל מקרה, אשמח אם מי שהזמין שישלח לי הודעה בפרטי, אני רוצה להוסיף לחתימה כשנסיים כמה נמכרו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרתי את הכונן החיצוני של נעה מחשבים, המחיר באתר עלה, והוא לא כונן שקיבלנו עליו הצעה מיוחדת.

בינתיים הזמינו (ככל הידוע לי)

2 - HD103UJ

4 - ST31500341AS

סה"כ 6

אשמח אם תמשיכו לעדכן אותי Smiley

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...