קנייה קבוצתית של כוננים קשיחים, פנימיים וחיצוניים (הצעות חלקיות לבינתיים) - עמוד 6 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של כוננים קשיחים, פנימיים וחיצוניים (הצעות חלקיות לבינתיים)

דנדן

Recommended Posts

למה לקפוץ סתם ? זה המחיר הכי נמוך בזאפ לדגם הזה ...

דיסקים בנפח כזה שעולים פחות יש לסיגייט שעולה סביב ה520 וMAXTOR

ובסדרות החיצוניות לא הייתי לוקח אף אחד מהם, ככה שהWD EE דיי משתלם ב590 שקל.

מה עוד שזה מגיע מטק דאטא - ייבוא רשמי , חלק גדול מהדיסקים מגיעים בייבוא אפור ולא ממשווק רשמי.

פתחת כבר דיון בנושא וזה לא רלוונטי לרשום גם בדיון הזה. שמעת על ספאם?

לגבי מה שאמרת- אם אתה פאנבוי של WD זו בעיה שלך, המקסטור ב-500 שקלים הרבה יותר משתלם מה-WD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין למה צריך לקחת כונן שעולה 110 ש"ח יותר שיש את המקסטור בייסיק 1000GB באייבורי ב480 ש"ח.

מה ההיגיון? כבר קראתי ביקורת ו2 חוות דעת חיוביות של משתמשים שקנו את המוצר (מקסטור בייסיק).

כמה שיותר נפח, במחיר הזול ביותר, ואחריות לאורך זמן האחרון ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחת כבר דיון בנושא וזה לא רלוונטי לרשום גם בדיון הזה. שמעת על ספאם?

לגבי מה שאמרת- אם אתה פאנבוי של WD זו בעיה שלך, המקסטור ב-500 שקלים הרבה יותר משתלם מה-WD.

אתה מצחיק אותי אתה יודע , אני רשום באתר משנת 2004 ויש לי 200 הודעות , אני נראה לך כמו ספאמר ?

אחרי שנים בתחום אני יכול לקלות להגיד לך מה זה אמינות , סתם לידע כללי אחוז ההחזרות - RMA של WD נמוך יחסית לעמות חברות כמו SEAGATE \ \ HITACHI , ולבחור השני שהגיב , אני עובד על סטיסטיקות ולא על 2 חוות דעת חיוביות , אתה מקשיב לעצמך , אתה מבסס את הדעה שלך על 2 חוות דעת וביקורת חיובית אחת ? מה עם טיפול בRMA במשך שנים אצל אחד היבואנים החזקים בשוק - מספיק טוב ?

לעניין אייבורי אני בכלל לא אתייחס בשביל לשמור על רמה מקצועית כלשהי בדיון הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני קראתי מספיק תגובות על משתמשים ממורמרים שהחזירו את הWD התקול שלהם.

שוב, ידידי זה לא עובד עליי. אני לא רואה למה לשלם יותר 110 ש"ח על עיצוב ועל שם של מוצר.

זה לא שאתה מקבל כאן esata, זה אותו מוצר בול.

ובקשר לאייבורי, אני חושב שעושים להם עוול. כשאתה יודע מה אתה רוצה ואתה יודע לדרוש זאת אתה תקבל את המוצר שלך.

אם אתה חפץ להשקיע אקסטרה 110 ש"ח, כי אתה חושב שהמוצר עדיף, בכיף שיהיה לך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח במה?

לא יודע לאיזה קטע התכוונת, אבל כן. אם רשמתי אז מן הסתם שאני בטוח בזה.

בדיקה? לשאול את אייבורי מי היבואן שלהם של סמסונג? איך זה מתקשר כאן?

אני דיברתי על מאקסטור כונן חיצוני כקונטרה עדיפה לWD היקר יותר שהוצא כאן.

אין לי כוונה לרכוש מהם כונן כרגע, ולכן אני לא רואה טעם להתקשר ולשאול אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דנדן, הם לא מכחישים שהם מייבאים את הדיסקים הקשיחים שלהם בעצמם:

http://ivory.co.il/product.asp?productid=3121&CatCode=399

נחמד שהם הצהירו על זה, כנראה יותר מידי תלונות על איך שהHDים מגיעים...

ובגלל שהם מיבאים לעצמם, הם יכולים למכור במחיר הזה, אבל מי שירצה להתמודד עם אחריות מולם בהצלחה...

אני מעריך מאוד את המחיר שיאיר הוריד לכונן הזה, וכפי שאמרתי, אם הוא יוריד עוד, הוא לא ירוויח בכלל מהמכירה...

לדוגמא, IVORY מיבאים ונגיד מוכרים במחיר יבוא, אז זה אומר שפנדה מרוויחה סך הכל 10-15 שקל לכונן בהנחה שאינך משלם במזומן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק הם מגיעים? כמו הארד דיסק מכל יבואן אחר.

גם אני שמעתי כל מיני סיפורים על שירות רע(ויותר מזה פעם הושפעתי מהם), אבל העובדה היא שמדובר בסיפורים בלבד, לא נתקלתי בתלונות אמיתיות עליהם ומהניסיון שלי גם אין איתם שום בעיה. תראה לי חנות שמוכנה שתחזיר לה מוצר שבועיים אחרי הרכישה ושתתן לך את כל הכסף בחזרה.

אז איך בכל זאת יש יותר טענות כלפיהם מאשר כלפי חנויות אחרות? כי הם הרשת הכי מוכרת בארץ ויחד עם כמות המכירות תמצא גם בהתאם כמות לקוחות לא מרוצים, ביחס לא שונה מבכל חנות אחרת.

בנוסף הם עוסקים ביבוא עצמי ולכן לרוב הם מציעים מחירים זולים שמושכים גם אנשים שהדבר היחיד שמעניין אותם זה המחיר, אז הם(הלקוחות) בוחרים רכיבים פשוטים כי הם מעוניינים במחשב בשקל 90 וחושבים שהם יקבלו גלידת סאנדיי ב5 שקל וכשהם רואים שאין מתנות חינם הם מתלוננים. אם תקנה מהם חלקים ברמה טובה בדיוק כמו שאתה יכול לקנות בכל חנות אחרת אתה רק תקבל תמורה גבוהה יותר לכסף שלך.

אבל אני לא הסניגור שלהם ולא עובד אצלהם וכל אחד שיעשה מה שטוב לו, רק רציתי להסביר גם את הצד השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אני לא אגיב בהודעה ארוכה במיוחד לתגובה שלך על מנת לא להספים את הדיון הזה עוד יותר.

אני אישית כן נתקלתי בבעיה במימוש אחריות אצלם, ואני אישית גם המשכתי לקנות ציוד אצלם, זה לא כזה משנה...

על אותו עקרון שאתה אומר על החזרת המוצר, דבר ראשון זה לא תמיד קורה, דבר שני מה קורה בדיוק עם המוצר הזה? הוא נמכר שוב פעם? האם החברה מציינת בפני הלקוח כי המוצר היה בשימוש ואז המוצר נמכר במחיר זול יותר?

(אני אישית יודע שמסכים עם פיקסלים מתים כן נמכרים שם במחיר זול יותר).

אבל הנושא ההכי קריטי בחנות הזאת ובKSP, הוא שהמוכרים חיים בעיקר מאחוזי מכירות, משמע שהם קודם חושבים על טובתם ולאחר מכן על טובת הלקוח, וחברה שעובדת בצורה הזאת, היא חברה פסולה מהיסוד.

מהנקודה הזאת, הדיון בנוגע לIVORY נסגר!

כמובן שאפשר להזכיר אותם בנוגע למחירים ובנוגע לקנייה קבוצתית אם מישהו מצליח לארגן משהו מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הנושא ההכי קריטי בחנות הזאת ובKSP, הוא שהמוכרים חיים בעיקר מאחוזי מכירות, משמע שהם קודם חושבים על טובתם ולאחר מכן על טובת הלקוח, וחברה שעובדת בצורה הזאת, היא חברה פסולה מהיסוד.

מהנקודה הזאת, הדיון בנוגע לIVORY נסגר!

כמובן שאפשר להזכיר אותם בנוגע למחירים ובנוגע לקנייה קבוצתית אם מישהו מצליח לארגן משהו מהם.

יותר אל תבוא בטענות לIVORY בבקשה.

*לא שאני אי פעם אקנה שם משהו רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עודכנו מחירים מנעה מחשבים.

מחירי הכוננים של נעה ללא דמי משלוח, ובנוסף לכך על מנת לקבל את מחיר הכוננים הפנימיים, נצטרך להגיע ל10 יח'.

דמי המשלוח הם 17 שח בדואר רשום מבוטח לכל הארץ.

אז בשביל שנתחיל לעשות סדר, בין אם זה לנעה ובין אם זה ליבואנים אחרים אז שכל אחד מעכשיו יכתוב את הדגמים בהם היה מעוניין.

(אפשר לשלוח לי גם הודעות בפרטי)

ואני אכין רשימה בעמוד הראשי המציינת את מי שמעוניין, וככה נדע כמה חסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...