קנייה קבוצתית של כוננים קשיחים, פנימיים וחיצוניים (הצעות חלקיות לבינתיים) - עמוד 7 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של כוננים קשיחים, פנימיים וחיצוניים (הצעות חלקיות לבינתיים)

דנדן

Recommended Posts

אם המחירים ישארו כפי שהם אני מוותר, המחירים של נועה לא אטרקטיביים ובמחירים של פנדה אני יכול לקנות ליד הבית(ולא רק באייבורי), אין סיבה שאני אזמין בשביל זה מהאינטרנט. תודה בכל מקרה על כל המאמץ והשקעת הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם המחירים ישארו כפי שהם אני מוותר, המחירים של נועה לא אטרקטיביים ובמחירים של פנדה אני יכול לקנות ליד הבית(ולא רק באייבורי), אין סיבה שאני אזמין בשביל זה מהאינטרנט. תודה בכל מקרה על כל המאמץ והשקעת הזמן.

כנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרווח של החנויות מגוכך, נכון, אבל עדיין הם באו לקראתינו.

והמחירים של נועה ממש יפים לעומת זאפ

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=720943

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=716597

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=705480

אז חבר'ה די לבכות...

באים לקראתכם, רוצים לקנות תקנו, לא רוצים לקנות, תגידו תודה ולהתראות, אין לכם מה להשמיץ את החנויות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב עכשיו את ה25 שקל שנחסוך במידה ונקנה במכירה הקבוצתית.

לא כולנו גרים 5 דקות נסיעה מהסניף\סניפים של נעה, מה יקרה במידה ונצטרך לממש אחריות?

לדעתי הכאב ראש הזה לא שווה את ה25 שקל.

ואני לא מבין איפה ראית שאחד מאיתנו השמיץ חנות כלשהיא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה ככה שעלתה לי ,

אם הקנייה הקבוצתית מול נועה/פנדה מניבה מחירים שהם המחירים הרגילים של IVORY , למה לא לבדוק קנייה קבוצתית מול IVORY ?

אולי נשיג את ה F1 של ב 450 ש"ח ? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי IVORY חנות מעולה....

שמע ,

יכול להיות שאני גם הייתי מעדיף לקנות ב KSP (אבל אין להם את הסמסונג :nono:) או בכל מקום אחר.

אבל,

אם אתה יכול לקנות אצלם את אותו מוצר , עם אותה אחריות במחיר יותר זול , ואולי עוד יותר זול אם זו תהייה קניה קבוצתית אז (ואני מעדיף שלא להשתמש בביטוי "בלית ברירה" ) אני כנראה אקנה אצלם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב עכשיו את ה25 שקל שנחסוך במידה ונקנה במכירה הקבוצתית.

לא כולנו גרים 5 דקות נסיעה מהסניף\סניפים של נעה, מה יקרה במידה ונצטרך לממש אחריות?

לדעתי הכאב ראש הזה לא שווה את ה25 שקל.

ואני לא מבין איפה ראית שאחד מאיתנו השמיץ חנות כלשהיא?

הכוונה להשמצה היא לא מבחינת לשון הרע, אלא מבחינת זה שהם באים לקראתכם, עד כמה שהם יכולים, ואתם טוענים שהם אינם אטרקטיבים מספיק, וזה נשמע כאילו הם לא באו לקראתנו מספיק...

מסכים איתך שאם אתה לא גר באיזור של הסניפים, ויש לך אופציה עדיפה באותו הסכום בערך אז עדיף, אבל צריך לבדוק אם החנות הזאת נותנת אחריות רישמית, ואיך מימוש האחריות מתבצע מולה..

סתם שאלה ככה שעלתה לי ,

אם הקנייה הקבוצתית מול נועה/פנדה מניבה מחירים שהם המחירים הרגילים של IVORY , למה לא לבדוק קנייה קבוצתית מול IVORY ?

אולי נשיג את ה F1 של ב 450 ש"ח ? :)

עם הניסיון שלי, אני לא הייתי רוצה להתעסק עם IVORY, במיוחד לא בכמות מוצרים, ובמיוחד לא במוצרים שאינם מיובאים ביבוא רישמי.

כנ"ל גם לKSP.

אם אתם רוצים, אתם מוזמנים לדבר איתם ואני אוסיף את המחירים... אבל אתם תהיו אחראים לטיב המשלוח.

שבלול ממאדים, אם תמשיך להספים ככה, אני אדאג שתקבל אזהרה. אז אני מציע לך להפסיק.

כרגע אני מנסה לקבל הצעות נוספות, נראה אם ייצא מזה משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בשביל שנתחיל לעשות סדר, בין אם זה לנעה ובין אם זה ליבואנים אחרים אז שכל אחד מעכשיו יכתוב את הדגמים בהם היה מעוניין.

(אפשר לשלוח לי גם הודעות בפרטי)

אני רוצה ארבעה דיסקים של 1TB או, עדיף, 1.5TB ועדיף שיהיו שקטים וקרירים. כך שכרגע המועמד המועדף עלי הוא הסמסונג F1, אלא אם יגיעו דגמים חדשים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסיתרא, מאחר שלדיסקים של , אין צורך להכין רשימת דיסקים.

אתה יכול להזמין ישירות מפנדה במחיר הנוכחי, כמובן שיש לך עוד 2% הנחה על מזומנים.

(תעדכן אותי בפרטי, אם אתה מזמין בסוף, או אם אתה מעדיף לחכות להכנת רשימה, על מנת לנסות להוציא מחירים אחרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...