איטיות מחרידה ובלתי נסבלת במשך היום (11/03/09) (ספקית-בזק בין לאומי) - עמוד 6 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות מחרידה ובלתי נסבלת במשך היום (11/03/09) (ספקית-בזק בין לאומי)

Milford Cubicle

Recommended Posts

גם אצלי יש איטיות נוראית, בבדיקה בspeedtest .net ובאתר של נראה שיש לי 1 מגה במקום 2.5 מגה, דיברתי עם שירות לקוחות ואמרו לי שזאת בעיה כללית והיא תיפתר בקרוב (מקווה שלא מורחים אותי :-\ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אצלי כבר כמה ימים איטיות באתרים פשוט נורא! :pissed: בקושי זזים.הקטע הוא שניסיתי להוריד כמה לינקים בבת אחת מרפידשר (יש לי חשבון פרמיום) וההורדה על 620 קילובייט שזה על כל רוחב הפס שלי.דיברתי איתם לפני יומיים והנציג של בב"ל אמר שיש איזה עומס על שרת וזה כנראה ימשך לתוך יום ראשון,מקווה שזה יפתר בקרוב כי זה ממש עובר כל גבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שהזכיר אי אפשרות לפתיחת דפים כאשר UTORRENT פתוח. הבעיה לא מהתוכנה גם לי יש את זה מידי פעם. ברגע שפותחים תוכנת טורנט (לא רק UTORRENT) דפי לא מצליחים להיפתח ומקבלים הודעות כמו "הפרעה בחיבור" או ניתוק מלא.

אני לא מתפלא שיש אצלך חנק.

3 תוכנות BT יעבדו עם יותר TCPCA ממה שהוינדוס מאפשר מאז ההגבלה שהוכנסה בSP2 וכל מה שיצא מאז.

מאוד יכול להיות שאם תפרוץ את ההגבלה תוכל לגלוש במקביל בלי הודעות כאלה.

המהירות... זה כבר תלוי בהרבה גורמים, בין השאר בISP כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לשאול שאלה... הבעיות האלה כל כך שכיחות בבזק-בינלאומי, או גם בספקים אחרים לאחרונה?

אם כן, אני אשקול לנסות לעבור ספק, למרות שאני בהתחייבות.

אני גם בבזק בינלאומי וכבר כמה חודשים שיש לי בעיות בגלישה... הכל עובד לאט חלק לא מועט מהזמן.

ההורדה עובדת יותר חלק, אבל כשאני מוריד, הגלישה נעשית ממש קשה.

הכל נבדק מיליון פעם, אין להם מה לחדש בשירות הטכני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי זה כבר בלתי ניזבל ניסיתי להוריד מכל אתר אפשרי שיש אפילו עסיתי טסט של ההורדה מבזק ו פלא ופלא הכל 40-70KB האינטרנט 2.5

ושלא נדבר על הבדיקה

434671914.png

הה וגם בעיות היתנתקות כשלא מישתמשים באינרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מאז ומתמיד עבדתי בלי הפאץ הזה והכול עבד מצוין.

מעבר לזה לרובנו פה יש בעיה של איטיות בשעות העומס ואפליקציות מסוימות כגון טורנטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מאז ומתמיד עבדתי בלי הפאץ הזה והכול עבד מצוין.

מעבר לזה לרובנו פה יש בעיה של איטיות בשעות העומס ואפליקציות מסוימות כגון טורנטים

כמובן שיש בעיות שונות בשעות עומס אבל לרבים הבעיה הגדולה היא דווקא הדבר הנ"ל והם אפילו לא מודעים לכך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקסימום זה יגרום לאיטיות לכמה שניות הראשונות לאחר הפעלת התוכנה.

למרות שאם כבר אז יש סיכוי גדול יותר שמישהו שעובד עם סוג ז והגדיר מספר חיבורים גבוה מידי

או שלא הגביל את ה UPLOAD יתקל בבעיות

אבל אתה צודק, למרות שרוב המשתמשים פה מדברים על בעיית איטיות כללית בתקופת הזמן האחרונה

תמיד ממולץ לעשות את הבידוקת הבסיסיות הרגילות כדי לוודא שזה רלונטי עליכם ולא יד המקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא קשור לבעיה (איטיות בגלישה ממש לא קשורה ל half open connections)

אם כבר זה יותר קשור לטורנטים ו P2P באופן כללי, וגם אז ויש לזה השפעה יחסית קטנה - קטנה יותר ממה שאתה מדמיין לעצמך.

זה לא קשור לדיון הנוכחי בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא קשור לבעיה (איטיות בגלישה ממש לא קשורה ל half open connections)

אם כבר זה יותר קשור לטורנטים ו P2P באופן כללי, וגם אז ויש לזה השפעה יחסית קטנה - קטנה יותר ממה שאתה מדמיין לעצמך.

זה לא קשור לדיון הנוכחי בכל מקרה.

אנשים שמפעילים שמשתמשים בביטורנט ומורידים והפאץ הזה לא הותקן ,לרוב הם ירגישו איטיות בגלישה(ולא עקב ניצול רוחב הפס) .ממש לא נכון ......השינוי להרבה הוא דרמטי..............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...