איטיות מחרידה ובלתי נסבלת במשך היום (11/03/09) (ספקית-בזק בין לאומי) - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות מחרידה ובלתי נסבלת במשך היום (11/03/09) (ספקית-בזק בין לאומי)

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עכשיו אחרי שעברתי מנטויז'ן לאורנג' אני יכול לומר שהמחיר אומנם התייקר אבל התמורה הרבה יותר טובה

לדוגמא אין מצב ביוטיוב שהתמונה נתקעת בגלל שההורדה לא מספיק מהירה

גם קטעים נדירים נטענים יותר מהר מהתצוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה באמת אפשרי, בדקתי את זה לפני כמה זמן בזמן עומס וגיליתי שברגע שה-utorrent פתוח החיבור איטי - אפילו שהוא לא מוריד כלום (אין בכלל קבצים להורדה) ולא מעלה כלום (אבל כן יש איזה 4-5 קבצים במצב Seeding, שלא שולחים כלום). וברגע שאני סוגר את ה-utorrent קצב הגלישה חוזר להיות נורמלי.

אני מזכיר שה-utorrent היה ממש במצב "שינה", הוא לא הוריד ולא העלה כלום.

אני לא אתפלא אם הם מזהים חיבורי ואז כ"נקמה" פשוט מאיטים את כל החיבור באופן גורף..

נתקלתי בזה בשלושה מחשבים שונים. אפילו עם UTORRENT "מהקופסא" שמעולם לא שמו בו טורנט להורדה הגלישה כולה נתקעה. 10 שניות אחרי

שסגרתי את הUTORRENT הכל עבד כרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקלתי בזה בשלושה מחשבים שונים. אפילו עם UTORRENT "מהקופסא" שמעולם לא שמו בו טורנט להורדה הגלישה כולה נתקעה. 10 שניות אחרי

בעיה במחשב / גרסאת UTORENT לא טובה / התנגשות עם אנטיוירוס או משהו ...

לא קשור לספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה... עם איזה ספק?

012 ונטויזן.

לא קשור לספק.

גם אני חשבתי כך אבל שלושה מחשבים שונים? אני עדיין לא בטוח שהאשמה בספקיות אבל זה מעלה חשד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לאשר שהערב הגישה לחו"ל (בב"ל+CABLE) מזעזעת. אירופה' date=' ארה"ב - כל חור כמעט. [/quote']

דווקא היום אני חייב לציין לטובה שאצלי + 014

גלישה לארה"ב תקינה וגלישה לאירופה כמעט תקינה (אבל היום רק יום רבעי זה לא חוכמה)

הטורנט אצלי לא זז כרגיל אבל אני לא יכול להגיד שזה באשמת הספקית יתכן פשוט טראקר חרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לספק.

שטויות, תירוץ של ספקית שמנסה להפיל את האשמה על הלקוח אפילו שהיא יודעת שהיא משקרת במצח נחושה (לפחות ברמת אנשי הרשת, נציגי התמיכה סתם מדקלמים מה שאומרים להם לדקלם).

שום דבר לא השתנה במחשב, שום גירסה לא התעדכנה ושום הגדרה לא זזה מילימטר - ובכל זאת זה התחיל בבוקר בהיר אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות, תירוץ של ספקית שמנסה להפיל את האשמה על הלקוח אפילו שהיא יודעת שהיא משקרת במצח נחושה (לפחות ברמת אנשי הרשת, נציגי התמיכה סתם מדקלמים מה שאומרים להם לדקלם).

שום דבר לא השתנה במחשב, שום גירסה לא התעדכנה ושום הגדרה לא זזה מילימטר - ובכל זאת זה התחיל בבוקר בהיר אחד.

באמת? אם כך זאת תיהיה התשובה הרצינית הראשונה שאני אשמע מהם מזה תקופה ארוכה.

אבל אם אתה חושב שאני טועה, בבקשה אני אשמח להסבר איך UTORRENT שרק הותקן ולא הוסף לו מעולם שום טראקר מאיט את הגלישה

וכיבוי שלה מיד מסדר את הבעיה ולהפך, זאת אשמת הספק...

נ.ב. הנה פתרון אפשרי

UT בגרסא 1.7 היה מזמבר את הגלישה גם בלי להוריד כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם אתה חושב שאני טועה, בבקשה אני אשמח להסבר איך UTORRENT שרק הותקן ולא הוסף לו מעולם שום טראקר מאיט את הגלישה

וכיבוי שלה מיד מסדר את הבעיה ולהפך, זאת אשמת הספק...

כמו שכתבתי, הספקית מזהה packet של טורנט (מספיק שיש קריאה ל-tracker כלשהו בשביל לזהות את זה) ובתור עונש מאיטה את כל הגלישה.

לכאורה, כמובן.

ולא בדקתי את זה, זאת סתם השערה של הסבר אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אתם סתם שוברים את הראש.

גם אני הייתי כמוכם עד היום.

ניסיתי לשנות הגדרות, לנסות על מחשבים אחרים, התקנתי מערכות הפעלה אחרות, אינספור שיחות לתמיכה הטכנית של בינלאומי.

עד שהחלטתי שזו לא בעייה אצלי אלא בספק, האמת שמה שיותר חשוב זה שהחלטתי לעבור ספק, ועכשיו הכל מתחבר ללא שום תקלות וחסימות, קו נקי ומקבל מה שאני משלם עליו, תברחו מבזק בינלאומי כמו משריפה, הם מגבילים חוסמים והכי מעצבן שהם לא מודים בזה ולא מוכנים להודות בכלל שיש בעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...