איטיות מחרידה ובלתי נסבלת במשך היום (11/03/09) (ספקית-בזק בין לאומי) - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות מחרידה ובלתי נסבלת במשך היום (11/03/09) (ספקית-בזק בין לאומי)

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

The Strangest Thing.... תמיד שאנשים מדווחים על בעיות מהירות בP2P הם אומרים שבשעות הזויות של הלילה(מ2 בלילה בערך) הכל פתאום טס ושבשאר היום זה חסום.

אצלי זה בדיוק הפוך... בלילה הביטורנט בקושי התחבר לטראקר של טורנט ליץ' ועכשיו אני מוריד ומעלה על כמעט המקסימום שלי... WTF.

אה ושיהיה ברור - אני ב014 על תשתית ADSL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה שזה לא גורף.

הם שמים המגבלות לקבוצות שונות של משתמשים ומחליפים

ככה שתמיד יהיו כאלה שיבכו וכאלה שיראו תוצאות מדהימות.

זה מאזן את התמונה , רק חבל שעד שעולים על זה שהבעיה בספק אתה מבזבז שעות וימים בבדיקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי להגיב כי לא ראיתי אף אחד כימעט שרשם כאן משהוא מועיל שיכול לעזור אז אני מקווה שאני אצליח לעזור למישהו 1 לפחות:

1. ניקיון המחשב מווירוסים סריקת המחשב אם אנטיוירוס כגון NOD32 NORTON וכו'.

2. סריקת המחשב נגד רוגלות כגון ADWARE SPYBOT מומלץ אם שתיהם אם אתם מכירים עוד אז יללה!.

3. איפוס דפדפן IE7 > הולכים לכלים > אפשרויות > מתקדם > ללחוץ על הכפתור איפוס > שימו לב פעולה תחזיר את הדפדפן שלכם כמו שקיבלתם את המחשב ותמחוק הכל כגון: היסטוריה סיסמאות שהכשתם בעבר עוגיות וכו' אבל לא תמחוק מועדפים.

4. סריקת המחשב אם התוכנה CCLEANER שגם עושה ניסים וניפלאות גם כן קשורה לסעיף 3.

5. מתקשרים לספק 014 במקרה שלנו שולחים לו TRACERT > מודיעים להם שיעבירו את זה לאחמ"ש. אל תהיו מאנייקים דברו בכבוד הנציג הוא גם בן אדם אם משכורת זבל זבל של משכורת. אז קצת כבוד!.

6. אפשרות נוספת אולי גם הצעה מומלצת להתקין חבילת כמובן שבתשלום נוסף אבל שווה מאוד (כל שקל שווה).

מקווה שעזרתי > תגובות אשמח לשמוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשעבר כיום אבטחת מידע CEH רק להודיע אני נימצא ב014 אם חבילת אפשר לראות את זה לפי הIP שלי הכל עובד טפו טפו טפו חמסה חמסה חמסה תודה לאל ברוך השם > וחוץ מיזה מה רע רשמתי שיכול לבגוע בכבודך מנהל פורום נכבד? אז אתה יודע אבל יש מלא אנשים שישמחו לדעת פרטים אלו

כימעט שכחתי אזה וינדוס יש לך? עברית אנגלית או רוסית? אמהריט? טורקית? איזה סמל יש לך? בצורת עיגול? (אדון מנהל נכבד שים חיוך על הפרצוף ותהיה שמח!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל אצלי יש בעיות התנתקות של המודם שלי ובעיות איטיות של אינטרנט

ובמיוחד חסימת פורטים של PEER TO PEER בביטורנט.

לדעתי אין מה לעשות עם זה אלא רק לחכות לתביעה ציברות או אנערף

:bash:

היית חייב לדחוף את השטויות האלה גם לפה? מה הפאקינג קשר בין סינון P2P לבין הבעיה שהוא מתאר?!?!

למה סתם? קודם כל P2P יכולה להיות הסיבה לבעיות איטיות גם לאחר שהוא כיבה אתה תוכנה.

מעבר לזה אחנו לא בטוחים איך הספקים מפעיל סינון, יתכן ושהפעלה של P2P או נפח תעבורה גדול יכניס אותך

לרשימה "שחורה בזמן שעות העומס...

האמת שאני לא רואה איך זה קשור.. הפינג נראה בסדר, אבל עובדה שכלום לא זז :-\

לפעמים זה פתאום משתחרר (למשל לקח לי רק שניה להגיע לחלון של הוספת התגובה הזאת), אבל אז חוזר לגסוס.. שוב, (כמעט) בכל האינטרנט.

לדעתי הסיבה לכך שיש להם עומס על קווים הבין לאומים, והם משתמשים בעיצוב תעבורה זה למה כולנו חובים איטיות

מצד שני הם מספיק חכמים לא להשתמש בשיטה הישנה שהייתה מקפיצה פינגים לשחקים.

הבעיה שלי אחרת, ושמא לא?

הורדה בRAPIDSHARE פרמיום איטית להחריד בימים האחרונים 10-60 KBPS עם קפיצות מדי פעם לכיוון של 0 KBPS או 200 KBPS

חשבתי שזה הגרמנים מRS אבל מכל הנ"ל עושה רושם שזה בעיה מקומית, מה שמוזר קצת כי הגלישה הכללית אצלי רגילה,

או שבזק החליטו לטפל בהורדות.

בעצם אני חושב אולי הבעיה לא קשורה כלל לפורום הזה, רק לפורום כלכלה...........

גם לי זה קורה וזה קורא לי ר עם RS לדעתי 014 עשו בדיקה ומצאו שהורדות מ RS תופסות הרבה מרוחב הפס שלהם אז בשעות העומס הם עושים סינון, עצה שלי עם אתה לא מנוי ל RS תשתמש בשרתי NETLOAD השרתי התוכן האמינים היחדים שמאפשרים לי למקסם הורדות.

אז ככה שזה לא גורף.

הם שמים המגבלות לקבוצות שונות של משתמשים ומחליפים

ככה שתמיד יהיו כאלה שיבכו וכאלה שיראו תוצאות מדהימות.

זה מאזן את התמונה , רק חבל שעד שעולים על זה שהבעיה בספק אתה מבזבז שעות וימים בבדיקות.

אני לא חושב שזה קשור לקבוצות משתמשים אלא לרשתות שהם נותבו דרכם בעת החיבור, ברשתות שיש להם עומס הם מפעלים סינון

ואז כל מי שמנותב דרכם נדפק, הרבה פעמים התנקתות והתחברות מחדש פתרה את הבעיה בשבילי.

חשבתי להגיב כי לא ראיתי אף אחד כימעט שרשם כאן משהוא מועיל שיכול לעזור אז אני מקווה שאני אצליח לעזור למישהו 1 לפחות:

1. ניקיון המחשב מווירוסים סריקת המחשב אם אנטיוירוס כגון NOD32 NORTON וכו'.

2. סריקת המחשב נגד רוגלות כגון ADWARE SPYBOT מומלץ אם שתיהם אם אתם מכירים עוד אז יללה!.

3. איפוס דפדפן IE7 > הולכים לכלים > אפשרויות > מתקדם > ללחוץ על הכפתור איפוס > שימו לב פעולה תחזיר את הדפדפן שלכם כמו שקיבלתם את המחשב ותמחוק הכל כגון: היסטוריה סיסמאות שהכשתם בעבר עוגיות וכו' אבל לא תמחוק מועדפים.

4. סריקת המחשב אם התוכנה CCLEANER שגם עושה ניסים וניפלאות גם כן קשורה לסעיף 3.

5. מתקשרים לספק 014 במקרה שלנו שולחים לו TRACERT > מודיעים להם שיעבירו את זה לאחמ"ש. אל תהיו מאנייקים דברו בכבוד הנציג הוא גם בן אדם אם משכורת זבל זבל של משכורת. אז קצת כבוד!.

6. אפשרות נוספת אולי גם הצעה מומלצת להתקין חבילת כמובן שבתשלום נוסף אבל שווה מאוד (כל שקל שווה).

מקווה שעזרתי > תגובות אשמח לשמוע!

1-4 : לא נראה לי שזאת בעיה נקודתית שמפעילה את עצמה בדיוק בשעות העומס...

5 : התשובה של הספק: "בוא נעשה בדיקות" "אצלנו הכול תקין"

6 : כן בטח למה לצפות שאנחנו נקבל את התמורה לכספנו כאשר אפשר לתת לספק לסחוט עוד קצת כסף מהארנק שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לזה אחנו לא בטוחים איך הספקים מפעיל סינון, יתכן ושהפעלה של P2P או נפח תעבורה גדול יכניס אותך

לרשימה "שחורה בזמן שעות העומס...

האמת שזה באמת אפשרי, בדקתי את זה לפני כמה זמן בזמן עומס וגיליתי שברגע שה-utorrent פתוח החיבור איטי - אפילו שהוא לא מוריד כלום (אין בכלל קבצים להורדה) ולא מעלה כלום (אבל כן יש איזה 4-5 קבצים במצב Seeding, שלא שולחים כלום). וברגע שאני סוגר את ה-utorrent קצב הגלישה חוזר להיות נורמלי.

אני מזכיר שה-utorrent היה ממש במצב "שינה", הוא לא הוריד ולא העלה כלום.

אני לא אתפלא אם הם מזהים חיבורי ואז כ"נקמה" פשוט מאיטים את כל החיבור באופן גורף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה באמת אפשרי, בדקתי את זה לפני כמה זמן בזמן עומס וגיליתי שברגע שה-utorrent פתוח החיבור איטי - אפילו שהוא לא מוריד כלום (אין בכלל קבצים להורדה) ולא מעלה כלום (אבל כן יש איזה 4-5 קבצים במצב Seeding, שלא שולחים כלום). וברגע שאני סוגר את ה-utorrent קצב הגלישה חוזר להיות נורמלי.

אני מזכיר שה-utorrent היה ממש במצב "שינה", הוא לא הוריד ולא העלה כלום.

אני לא אתפלא אם הם מזהים חיבורי ואז כ"נקמה" פשוט מאיטים את כל החיבור באופן גורף..

אם כבר במקרה הזה זה נשמע יותר כמו מספר חיבורים גדול מידי.

על תשכח שגם אם אתה לא מעלה או מוריד כלום אתה עדין שומר על קשר עם שאר המשתמשים בSWARM שלך, בעיקר עם מופעל ה DHT

וזה יכול לגרום לאיטיות בעיקר עם יש לך נתב זבל (אבל אני מנחש שלא שינית את ההגדרות )

בכל מקרה אני התכוונתי לשמהו אחר, אין לי מושג איך הספק עושה את זה אבל אני מנחש שניתוח תעבורה של כל המשתמשים זה תהליך יקר במשאבים

לכן לדעתי הם מגבילים תעבורה בהתאם לרחוב הפס הקיים ובנוסף עושים תעדוף בסיסי(כלומר HTTP וVOIP וכו מקבלים עדיפות על פני השאר)

או סינון לפי רשימות שחורות (כלומר מספיק שמוצאים חבילה אחת של P2P על פורט מסוים הוא יכנס לרשימה שחורה למספר שעות)

הממם מעניין, מה יקרה עם אני אנסה להגדיר את UTORRENT על פורט 80 + הצפנה + UTP....

נ.ב. אני לקוח של + 014

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...