איטיות מחרידה ובלתי נסבלת במשך היום (11/03/09) (ספקית-בזק בין לאומי) - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות מחרידה ובלתי נסבלת במשך היום (11/03/09) (ספקית-בזק בין לאומי)

Milford Cubicle

Recommended Posts

גם אצלי אותה הבעיה כבר יומיים!!!

לאחר בילוי זמן ממושך עם מוקד שירות הלקוחות והתמיכה הטכנית של 014 לא נמצא כל פתרון הולם.

בלית ברירה התחלתי בגישוש אצל ספקיות אחרות.

קיבלתי דיל מעולה ב-012 ועכשיו האינטרנט טס.

לא יודע מה 014 עושים אצלהם אבל משהו בהחלט פוגע במהירות הגלישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש להם בעיות רציניות בכל איזור הצפון, אין מה לעשות אלא לחכות שזה יפתר.

....הקטע העצוב זה שעברתי לא מזמן מנטויז'ן, ואפילו שהאינטרנט ב 014 "מקרטע", זה עדיין יותר טוב ממה שהמצב שלי בנטויז'ן היה.

כרגע משהו ממש מוזר קורה פה- הורדות מ HTTP טסות, הביטורנט גם טס אם אני מפעיל אותו, אבל גלישה לאתרים- איטית בטירוף (ולא משנה איזה אתר מאיזו מדינה, הכל ממש תקוע)

נחכה למחר, אני מניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ב-14 וגם אצלי זה ככה, משעות הבוקר המאוחרות עד 12 בלילה בערך.

פשוט לא מצליח להתחבר לחצי מהדברים, שלא לדבר על P2P שסובל ( פשוט חצי מה-TRACKER מופיעים כ-OFFLINE ).

זה ככה כבר שבוע לפי דעתי, בדיוק היום זה קצת השתפר ובצהריים היה סבבה ועכשיו חזר, אני גר ברחובות אגב...

נקווה שזה יפתר, אני אתן להם עוד כמה ימים, אם זה לא ישתפר נתחיל להציק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כחודש התחילה גם אצלי בעיה קשה בגלישה בבזק בינלאומי בשעות היום.

לא היה לוקח דקה לערוך תגובה, אבל זה היה מציק בטירוף.

בכל מקרה, כבר למעלה משבוע שהכל חזר לקדמותו, האתרים טסים ואני מקבל קצב יפה בהורדות קבצים ב-HTTP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה פשוט בלתי נסבל.

רציתי להיכנס עכשיו לאתר של בנק הפועלים, ולקח לי כמעט 2 דקות (!) להציג את העמוד הראשי שלו (תצוגה חלקית כלשהיא בכלל התקבלה מהאתר רק אחרי דקה בערך, וגם אז זה היה רק הלוגו והחלק העליון של הדף).

ping bankhapoalim.co.il -t מחזיר Request timed out ללא הפסקה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאתמול בערב היתה אטיות לטעון דפים אצלי ב014, היום בבוקר התקשרתי לועידה עם ו014.

אחרי שעה של טלפון והשיא הוא מעבר לחיוג ללא חייגן, וקבלת פינגים של 3000MS לגוגל (כשאמרתי לו 3000, הנציג התחיל להתפקע כמו היסטרי), הזמינו לי טכנאי.

15 דקות אחרי השיחה, הכל כמובן הסתדר מעצמו, ואחרי שבא הטכנאי (אני חייב לציין שהוא בא שעתיים אחרי השיחה), יצאתי דפוק :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...