ארגוני נשים/חברות כנסת: "להדיח את מפקד חיל הים" - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארגוני נשים/חברות כנסת: "להדיח את מפקד חיל הים"

nineball

Recommended Posts

• תגובות 141
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא קראתי את כל הדיון, אבל הרגשתי צורך לשתף את כולכם בדעתי הלא מלומדת: למדינה, כמו לכל גוף שהוא קיבוץ אנושי (מימדיו לא משנים, שכן לעולם יהיה מורכב מפרטים שהם בני אנוש ומכאן המינוח קיבוץ אנושי) יש מקדם "יוקרה". במקרה של , לכוח הזרוע שלה, היינו הצבא, יש משקל רב מאד בקביעת מקדם היוקרה הזה, מטעמים ברורים. מובן לי לחלוטין שלמפקד חיל הים כמו לכל אדם אחר יש דחפים וצרכים, אך בשל המשבצת שהוא ממלא - מפקדה העליון של הזרוע הימית של מדינת והמחזיק בדרגה הצבאית השניה הגבוהה ביותר בצבא - מדיו מלווים אותו לכל מקום גם כשאינם לבושים על גופו. "אי אפשר" לעגן בחוק שעל אישיות רבת דרג בצבא להימנע מ"עברות מוסריות" מעין אלו, אבל זה מצופה ממנו. אני מניח שיהיו כאלו שישאלו: היכן יש למתוח את הקו? האם לפי דרגה ו\או תפקיד? ובכן, אינני יודע. אני רק יודע שאני לא רוצה שמפקד חיל הים שלי ייתפס במקומות מעין אלו. אם רצה לסכן (ואכן עשה זאת) את יוקרתו האישית שלו, מילא. אך בעשותו כך הוא הסתכן בפגיעה ביוקרה של חיל האמון על הטריטוריה הימית של מדינה שלמה. זה, לטעמי ודעתי, לא מקובל בשום אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו מדובר פה בדן אדם שעד המקרה הזה הוא היה מעל ומעבר לכל מה שרמטכ"ל היה מצפה.

נכון למרות שכל מה שהוא עשה בגדר החוק - אבל עדיין יש פה עניין של מוסר ולהראות דוגמא אישית.

אז נכון למרות שמצד אחד מה שהוא עשה אינו פסול אבל עדיין יש לזה טעם רע.

העניין הזה צריך להסתיים בהערה וזהו.

(בתנאי שאכן מדובר במקרה חד פעמי)

והתנצלות כלפי אשתו אבל זה שוב עניינו הפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו מה עשו לו בגלל קצת ציצים :screwy:, מה יש הוא לא בן אדם גם (אפילו לפני שהוא קצין וכו')?

משהו עוד שם לב אגב שברב המוחלט של הפמיניסטיות לא היינו נוגעים עם מקל שמחובר למקל, למה הן הורסות לכולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס עם עניין ה"פמינסטיות הן מכוערות ולכן הן מקנאות בחשפניות שנראות טוב".

א. זה מיצה את עצמו

ב. זו הכללה גסה ומגעילה

ג. אפשר לחשוב שפוליטקיאים/פעילים פוליטיים גברים נראים טוב, פחחחחחחחח

ד. לא יודע מה איתכם, אני הייתי עושה את שלי יחימוביץ'.

בקשר הדוק יותר לנושא, כרוז שהופץ בקרייה(מתוך עיתון "הארץ"):

האלוף אלי מרום שתיין שקרן ולא שולט ביצריו.

אתה מבזה אותנו - חיילי וקציני חיל הים.

לך הביתה ועכשיו - אנחנו כבר לא רואים בך מפקד.

אנחנו מתביישים ללכת עם מדי חיל הים מאז שהבנו מי המפקד שלנו ולמה הוא לא עונה לטלפונים בשעות הלילה המאוחרות.

אין לנו אמון בך כאדם ומפקד - .....*הטקסט כאן קטוע*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3679610,00.html

פמיניסטיות, רדו אל העם

לא ברור מתי איבד הפמיניזם הישראלי את הפן האידיאולוגי, אך כשהוא עסוק במשרות בכירות הוא מנותק מהאשה ברחוב

העומדת בראש "קדימה", ציפי לבני, מעולם לא פעלה למען זכויות הנשים ושיש ח"כים גברים, כמו אבשלום וילן וגדעון סער שיזמו ופעלו למען מעמד האשה הרבה יותר ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...