ארגוני נשים/חברות כנסת: "להדיח את מפקד חיל הים" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארגוני נשים/חברות כנסת: "להדיח את מפקד חיל הים"

nineball

Recommended Posts

ביקורת ציבורית נועדה לבקר נבחרי ציבור. הצבא הוא לא נבחר ציבור - זו מערכת סגורה, שכפופה לביקורת בלתי תלויה של מבקר המדינה.

מה שעושים קצינים בצה"ל בזמנם הפנוי זה לא עניינך בשום צורה ובשום דרך, כשם שזה לא עניינך מה עושים חיילים סדירים בזמנם הפנוי. זה גם לא משנה מהי דרגתו של הקצין המדובר - הוא לא שליח ציבור, הוא לא נבחר ציבור, אין לו שום קשר לציבור. הוא שכיר שממלא תפקיד מוגדר בתוך מערכת שאינה נתונה, ואסור שתהיה נתונה, לביקורת ציבורית.

כשם שלא תדרוש את הפיטורים של רס"ב חיים בוזגלו, נגד אפסנאות, אם תגלה שהוא בוגד באשתו, כך אין לך שום זכות לבוא בטענה כלשהי כלפי אלוף בצה"ל, שבילה במועדון חשפנות.

לשאלתך השניה, כל דבר חוקי שהוא עושה בחייו הפרטיים זה לא מעניינו של אף אחד. אורגיות המוניות למיטב ידיעתי הן דבר חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני היחיד (כנראה שכן) שחושב שביקור במועדון חשפנות זאת התנהגות

שלא הולמת קצין (במיוחד בכיר) בצה"ל, ושזה אומנם חוקי, אבל אי אפשר

לטעון שזה מוסרי לחלוטין, ולכן חושב שהוא צריך לפנות את מקומו? (בלי קשר לשום פן מקצועי)

קצין בצה"ל הוא קצין גם לא בשעות העבודה, וגם כשהוא לא לובש מדים.

מעבר לכך, קצין אמור לשמש דוגמא ערכית ומוסרית לחיילים שלו, ואני לא חושב

שביקור במועדון חשפנות עונה על הקריטריון הזה.

ולא, אני לא איזה שמאלן מתחסד יפה נפש (כפי שהתגובות הבאות ינסו לתאר אותי כנראה) שתומך

בכל הארגונים של הפמינאציות הדפוקות בשכל האלו, או שאני מתנגד באופן עקרוני לביקורים במועדון חשפנות.

אני פשוט חושב לעצמי איך הייתי מסתכל על המפקד יחידה שלי, למשל, אם הייתי רואה אותו מבלה

את זמנו במועדון הבורסה עם רקדנית על הברכיים תוך כדי שהוא דוחף לה שטר של דולר לחזייה.

לא יודע, אולי זה רק אני, אבל אני לא חושב שזאת התנהגות ראויה לקצין בצה"ל, ואני חושב שהוא צריך

להתפטר. אבל זה רק אני... ולפי שאר התגובות כאן, כנראה שאני לבד במערכה...

אגב,

האם מישהו שאל מה דעתן של נשים, במיוחד כאלו המשרתות בחיל הים, על הנושא? הרי האוכלוסיה בפורום

היא לא בדיוק מדגם מייצג של האוכלוסייה, במיוחד לא בקטע המגדרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, ההכללות המטופשות שאנשים עושים פה על פמניסטים ופמניסטיות ממש מעצבנות. כינויים שמקומם לא פה (פמינאציות) ומשפטים מטופשים כמו "זה בגלל קנאה כי הן כל כך מכוערות שהן יכולות לעבוד במועדוני חשפנות רק בתור מנקות", לא מראות על הרבה שכל בקודקוד של זה שכתב את זה, ורק פוגעות בדיון הזה.

חוץ מזה שמי שפוצץ את הפרשה הזו אלו בכלל עיתונאים, בלי כל קשר לארגונים פמניסטיים, שכבודם במקומם מונח.

ולעניינינו.

צר לי דן, קצין בכיר לא אמור לבלות בזמנו הפנוי במועדון חשפנות. אפילו שזה חוקי. אפילו שהוא לא על מדים. אפילו שהוא אזרח.

איך הוא יכול להטיף בבוקר על כבוד האדם, וכבוד האישה, והשילוב הראוי, ולכל אחד יש זכויות על הגוף שלו, ולשלוח על זה מיילים לפקודים ולהסביר וכו', כשבלילה הפקודים שלו רואים אותו באיזה מועדון כזה?

מה, זה משפה החוצה מה שהוא מדבר עליו? ערכי המפקד שלו מסיימים את העבודה בשעה 17:30 כשהוא יורד לחצי א'?

בנאדם בתפקיד כזה מייצג את המערכת גם אחרי שעות העבודה. הוא צריך לדעת שיש נורמות שמצופות ממנו גם אחרי שהוא יוצא מהקריה.

מה הוא יגיד לחיילת שלו שתראה אותו שם ובאותו שבוע הוא הסביר לה על כבוד האישה?

יש תפקידים, שגם אם הם לא נבחרי ציבור (אבל אתה ואני עדיין משלמים את המשכורת שלהם, להזכירך), צריכים לייצג משהו.

מה היית אומר על שופט עליון שיוצא למסיבה ודופק את הראש עד שהוא מגיע לרמה של להקיא על כל הרחבת ריקודים?

זה חוקי. הוא לא נהג אחרי זה. אז? זה מה שהוא צריך לשדר?

אין ספק שצ'ייני היה צריך להתנצל על זה.

הוא קיבל הערה או נזיפה או מה שזה לא יהיה מהרמטכ"ל, ובזה התיק היה צריך להסתיים.

לדעתי מי שהיה פה הבעייתי, הוא העורך של העיתון (או אתר האינרנט) שפירסם את זה.

הכתב היה בסדר - ראה סיפור וכתב עליו. אבל אותו עורך, שראה צהוב (ואני רוצה להאמין שהוא לא חשב על רייטינג) מול העיניים והחליט לשים את זה בעמוד הראשי - חטא.

רכילות כזו מקומה לא בעמודי החדשות. הייתה התנצלות, הייתה הערה, לא מקומו של הציבור לשפוט. (אם לא הייתה התנצלות והערה - אולי כן היה צריך לפרסם - אז זה).

אם, חס וחלילה, הפרסום הזה יגרום לפיטורים שלו או להתפטרות - העיתון הפסיק לבצע את תפקידו בתור מסקר החדשות - הוא התחיל לייצר אותם.

בקשר לאמינות שלו - זו כבר בעיה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בילוי אלוף צה"ל במועדון חשפנות מתנגש עם הערכים שצה"ל מנחיל לחיילים? אלוף מנצל נשים? לא. אלוף משדל נשים לעבוד במועדון? לא.

אלוף טוען שנשים הם מוצג מיני ותו לא? לא. לאלוף יש צרכים כמו כל בן אדם ואני לא רואה מה הבעיה להסביר לחיילים יום למחרת את ערכי צה"ל אם

היה ערב לפני במועדון חשפנות. רוצים שקצינים בצבא יהיו - בלתי אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חייל במערכת הצבאית שלא שיקר למפקד שלו כמה פעמים, במיוחד אם מדובר בדברים לגבי החיים האישיים.

אני חותם לך שהרמטכ"ל גם שיקר למפקד שלו פעם, ולאשתו, ולעוד כמה אנשים על הדרך.

shem86- אתה משווה בין דברים שלא ניתנים להשוואה-פה למשל מדובר בחיי אדם.

בתקרית של מפקד חיל הים, מדובר בחיים הפרטיים שלו, שאף אחד לא צריך להתעסק בהם.

לגבי "פאקים באמינות"....

לא עניינו של הצבא מה אני, אתה, או כל אחד אחר, עושים בבית בזמנם החופשי, כל עוד זה חוקי.

אני מבין שלא בילת בקבע אין דבר כזה "חיים פרטיים" איש קבע הוא איש גם בזמנו האישי, לא משנה מה הדרגה שלו הוא נחשב לגורם צבאי ומייצג את הצבא וצריך להתנהג ככה.

עם כל ההתפלספות על השחיטת פרה קדושה אור סו קולד שעושים לצ'ייני, אתה פאקינג אלוף בצה"ל, מה אתה עושה במועדון חשפנות?!

כן עם כמה שזה נשמע אבסורדי אדם במעמד שלו צריך להראות דוגמא אישית, זה לא איזה קצין זוטר שהלך למסיבת חשפנות לרגל האירוסין של החבר שלו, זה לכל הרוחות מפקד חיל הים ויאה שיתנהג טיפה בהתחשבות. יש דבר כזה שנקרא תדמית וצריך לשמור על אחת נאה, כן מועדוני חשפנות זה חוקי אבל מצד שני זה נושא מאוד רגיש ואפשר לחשוב שהוא לא יידע למה זה יגרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו את זה באחת התגובות הקודמות-

זה עניין בין המפקד לפקוד שלו, לא עניינו של הציבור, אם הרמטכ"ל חושב שזו התנהגות לא מתאימה למערכת הצבאית- הוא יתן נזיפה (ואכן נתן), ופה צריך להיגמר הסיפור.

להדיח אותו מתפקידו? אם היינו מדיחים מתפקיד כל אחד שמתנהג בצורה "לא יאה" לתפקידו, המדינה כבר מזמן הייתה קורסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש לנו מפקד חיל הים שאוהב ציצים :ladysman:

עניינו הפרטי בלבד מה הוא עושה כשהוא לא בתפקיד.

גם אם הוא מייצג את צה"ל האירגונים הפמניסטים לא מייצגים בלעדית את המוסר.

אוף טופיק:

לא אוהב את האירגונים הפמיניסטים, אני נגד תפיסת העולם השמאלנית של "זכויות נשים", "זכויות הומואים", "זכויות מיעוטים" וכו' מבחינתי בעל הזכויות היחיד הוא הפרט - הוא המיעוט האמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שכרגע כתבת שאתה נגד מדינת כמדינה יהודית, למשל, כן? (אם אתה נגד זכויות מיעוטים אז אתה נגד זכויות הרוב, ובהנחה ואתה לא תומך בדיקטטורה ואין זכויות מיוחדות לרוב, אז לרוב היהודי אין זכויות מיוחדות ולכן אם תמשיך להתקיים כמדינה דמוקרטית, לפי הגישה שלך, היא לא צריכה להיות יהודית).

אז לפחות מהבחינה הזאת, אתה כמו השמאל הקיצוני מאוד.

אגב,

אני חושב שזה עניינו הפרטי. אמנם הוא צריך להוות דוגמה והוא נענש על זה, אבל בגלל שזה עניינו הפרטי, זה נגמר בעונש מלא חשיבות כהערה בתיק האישי ונזיפה (כאילו שהיה לו סיכוי להתקדם...).

ההצלחה של ארגוני הנשים (ותפסיקו לקרוא להן פמינאציות. בסופו של דבר הן מאמינות במשהו והן מקדמות את אותו המשהו. בדיוק כמו שזכותכם להתאגד ולהפגין נגד *הכניסו כל דבר שעולה לכם לראש*. בשלב מסוים, אם זה יהיה מספיק חשוב, גם לכם יהיה כוח וגם אתכם ישנאו), שחלק מכם כל כך שונא, זה עצם הקיום של הדיון הזה. הרי אם הן מחפשות צומת לב, שזה בעצם מה שאתם טוענים כל הדיון, ואתם נעושים בדיוק מה שאותם ארגונים רוצים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם MoRtZkInG ודובי.

לא מדובר במעשה לא חוקי אבל זה לא מכובד שאדם במעמדו מבלה במקום כזה, יש ערכים מסויימים שהוא צריך לייצג. כמו שנאמר הסיפור לא היה צריך להיות מעבר לידיעה צדדית באחד העמודים המשניים של העיתון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האדם היחיד שמפקד חיל הים צריך אם ברצונה בכך, להתנצל בפניו, זו אישתו (בהנחה שיש לו אחת).

לאנשים "רמי מעלה" אסור לראות בחורות ערומות רוקדות וכד'...? מה שאדם עושה אחרי שעות עבודתו זה עניינו האישי, מי אנחנו שנדחוף את האף?

אם היה בא לשם עם מדים, אולי היה בזה משהו שמבזה את צה"ל.

הוא לא מסובך בפרשיות מין, אין עליו תלונות של פקודות, שלא בנוגע לפרשה הנוכחית.

אז הבנאדם הלך למקום בילוי לגברים. הוא מייצג ביטחון. אני לא סומך על מישהו פחות בגלל שהוא אוהב כוסיות.

אני רואה את הכותרת הבאה של העיתונים שדוחפים את האף לכל מקום "אולמרט נתפס מגרבץ!" ועוד כמובן עם תמונה עם איזור המפסעה שלו מוקף בעיגול ועם הכיתוב "כאן אירע הגירבוץ".

בואו נצא מבין הביצים של בנאדם. מתי החדשות הפכו להיות חדשות הבידור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי דן, קצין בכיר לא אמור לבלות בזמנו הפנוי במועדון חשפנות. אפילו שזה חוקי. אפילו שהוא לא על מדים. אפילו שהוא אזרח.

איך הוא יכול להטיף בבוקר על כבוד האדם, וכבוד האישה, והשילוב הראוי, ולכל אחד יש זכויות על הגוף שלו, ולשלוח על זה מיילים לפקודים ולהסביר וכו', כשבלילה הפקודים שלו רואים אותו באיזה מועדון כזה?

מה, זה משפה החוצה מה שהוא מדבר עליו? ערכי המפקד שלו מסיימים את העבודה בשעה 17:30 כשהוא יורד לחצי א'?

א) איך מועדון חשפנות סותר בדיוק את עקרונות כבוד האדם, כבוד האישה, השילוב הראוי (מה הקשר בכלל?) וכל שאר הדברים שאמרת? רגע, ואם היו תופסים אותו רואה סרט פורנו בבית, אז זה היה בסדר? או שגם זה פגיעה בכבוד האישה? ומי בכלל קובע מה פוגע בכבוד האישה?

לא מדובר בזונות או נערות ליווי שהוברחו דרך סיני לארץ וצ'ייני המרושע לוקח להן את הדרכון ואונס אותן. הן עובדות בזה מרצונן החופשי, בדיוק כמו שיש נערות ליווי שעושות את זה מרצונן החופשי, בדיוק כמו שכל בן אדם שעובד בעבודה כלשהי, עושה את זה מרצונו החופשי.

אף אחד עדיין לא הביא שום טיעון הגיוני למה לאלוף בצה"ל אסור ללכת למועדון חשפנות. אני לא רואה בזה שום דבר לא מוסרי/פסול/מנצל/כל שטות אחרת.

ב) כשהוא יורד ממדים, הוא יורד ממדים. בגלל זה קוראים לזה לרדת ממדים. כשהוא לא על מדים, הוא אזרח כמוני, כמוך, וכמו אותו עיתונאי שהיה במקרה באותו מועדון חשפנות (הפוסל במומו פוסל). מה יהיה השלב הבא, ידיחו אלוף שהחנה את האוטו הפרטי שלו בשבת בחניית נכים? מה עם אלוף שלא השאיר טיפ במסעדה (או שאסור לאלופים לאכול במסעדות, כי יש להם חדר אוכל?)? אני כבר רואה את הכותרת הראשית הבאה של YNET: "מפקד זרוע היבשה לא אותת במעבר לנתיב השמאלי. תנועת 'אור ירוק לחיים' פנתה לרמטכ"ל בדרישה להדיחו".

בנאדם בתפקיד כזה מייצג את המערכת גם אחרי שעות העבודה. הוא צריך לדעת שיש נורמות שמצופות ממנו גם אחרי שהוא יוצא מהקריה.

מה הוא יגיד לחיילת שלו שתראה אותו שם ובאותו שבוע הוא הסביר לה על כבוד האישה?

סעיף ב' לעיל ענה על השורה הראשונה.

לגבי השאלה השניה, הוא צריך להגיד לה שזה לא עניינה מה שהוא עושה בזמנו הפרטי, ושתבדוק קודם כל מה אבא שלה עושה עם הוידאו כשאמא שלה לא בבית.

יש תפקידים, שגם אם הם לא נבחרי ציבור (אבל אתה ואני עדיין משלמים את המשכורת שלהם, להזכירך), צריכים לייצג משהו.

מה היית אומר על שופט עליון שיוצא למסיבה ודופק את הראש עד שהוא מגיע לרמה של להקיא על כל הרחבת ריקודים?

זה חוקי. הוא לא נהג אחרי זה. אז? זה מה שהוא צריך לשדר?

אני אישית משלם את המשכורת גם של המנקות בטכניון - זה אומר שצריך לעניין אותי מה הן עושות בזמנן החופשי?

זה שאדם נושא בתואר שופט, או אלוף, או כל דבר שלא יהיה - לא אומר שהוא נזר הבריאה, וגם לא צריך לצפות ממנו שיהיה. אם שופט יוצא למסיבה ודופק את הראש ומקיא על הרחבה - אז וואלה, באסה לו, יהיה לו האנגאובר מטורף בבוקר, וזהו. מה הבעיה עם לדפוק את הראש במסיבה? מה, בגלל שהוא שופט אסור לו לבלות? הוא צריך לצאת מהעבודה ולנעול את עצמו בבית עד למחרת בבוקר? כל עוד הוא ממלא את תפקידו כמו שצריך, את מי זה מעניין מה הוא עושה כשהוא לא לובש גלימה של שופט. מצדי שישב כל היום בסלון מול הטלוויזיה ויאונן מול פורנו של גמדים.. למי אכפת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כולכם פלספנים אם זה היה אולמרט שהיה נתפס במועדון חשפנות כולם היו נעמדים בשורה בשביל לתקוע עוד מסמר בארון הקבורה שלו.

אף אחד לא היה רוצה לראות את הבת שלו או את אחותו עובדת במקום כזה, אם ככה כנראה יש סיבה גם למה יש במה "להתבייש" מלהיות שמה.

הבן אדם אלוף בצה"ל, יושב במטה הכללי ומפקד על חיל הים, יודע טוב מאוד שאין דבר כזה "לא מייצג את צה"ל" בקבע, ובטח שלא בדרגה שלו, מועדוני חשפנות חוקיים לחלוטין אבל המסוריות שלהם היא גבולית במקרה הטוב ביותר, סחר בנשים קיים גם במקומות האלה ולא מגיעות לשמה בנות ממשפחות של ווילה + גינה מהשרון, על המקרה הזה בדיוק נאמר המשפט He should've known better.

אז יפה שיש נטשה וסווטה בשביל מסיבת רווקים, אבל ציצי אם רוצים אפשר לראות בבית. אנשים במעמד פוליטי שכזה גם אם הם לא נבחרי ציבור יכולים להיות כפופים לביקורת ציבורית, בסופו של דבר הצבא משרת ומייצג את מדינת ישראל, ומי יישמע שמצופה מהאנשים הבכירים ביותר שלו להתנהג בהתאם.

רוצה לראות ציצי יש מספיק פורנו בHD וחשפנית אפשר להזמין הבייתה, טוב רוב הסיכויים שקצת קשה להעביר חשפנית דרך של השב"כ אשה ושלושה ילדים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כולכם פלספנים אם זה היה אולמרט שהיה נתפס במועדון חשפנות כולם היו נעמדים בשורה בשביל לתקוע עוד מסמר בארון הקבורה שלו.

אף אחד לא היה רוצה לראות את הבת שלו או את אחותו עובדת במקום כזה' date=' אם ככה כנראה יש סיבה גם למה יש במה "להתבייש" מלהיות שמה.

הבן אדם אלוף בצה"ל, יושב במטה הכללי ומפקד על חיל הים, יודע טוב מאוד שאין דבר כזה "לא מייצג את צה"ל" בקבע, ובטח שלא בדרגה שלו, מועדוני חשפנות חוקיים לחלוטין אבל המסוריות שלהם היא גבולית במקרה הטוב ביותר, סחר בנשים קיים גם במקומות האלה ולא מגיעות לשמה בנות ממשפחות של ווילה + גינה מהשרון, על המקרה הזה בדיוק נאמר המשפט He should've known better.

אז יפה שיש נטשה וסווטה בשביל מסיבת רווקים, אבל ציצי אם רוצים אפשר לראות בבית. אנשים במעמד פוליטי שכזה גם אם הם לא נבחרי ציבור יכולים להיות כפופים לביקורת ציבורית, בסופו של דבר הצבא משרת ומייצג את מדינת ישראל, ומי יישמע שמצופה מהאנשים הבכירים ביותר שלו להתנהג בהתאם.

רוצה לראות ציצי יש מספיק פורנו בHD וחשפנית אפשר להזמין הבייתה, טוב רוב הסיכויים שקצת קשה להעביר חשפנית דרך של השב"כ אשה ושלושה ילדים..

[/quote']

פלצנות לשמה, לדעתי, לא רק שהוא לא צריך להיות מודח,

הוא גם לא צריך להתנצל וגם השיחה עם הרמטכ"ל על הנושא

הייתה מיותרת.

כל עוד זה חוקי, ממש לא מעניין אותי מה הוא עושה בחייו הפרטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעדיף קצין כזה ולא שמוקים מנופחים שכל בוקר מצדיעים לתמונה של הרמטכ"ל ולא סוגרים את היום עד שהפינקס תלונות שלהם לא מתמלא, או כאלה שאחרי 20 שנה שבחורות במדים מסתובבות להם מול העיניים (במיוחד בחורות בחיל הים) קמים יום אחד ואונסים מישהי...

לגבי אם זה בסדר או לא- כמו שכתבו פה- זה החיים הפרטיים שלו, וזה לא משפיע על התיפקוד שלו. אם הוא מצליח למצוא זמן לזה- שיהייה לו בכיף. מי אמר שקצינים צריכים מקסימום לעשות על האש בזמנם הפנוי ולא לשתות יותר מבקבוק בירה לבנאדם?

בכול העולם חיילים חייבים להיות על מדים כל זמן שהם לא יושנים, ואין שום איסור עליהם לבקר בפאבים או לשתות... בארץ חיילים מבזים מספיק את המדים גם בלי להסתובב שיכורים ברחובות, אבל אני לא רואה סיבה שאנשי קבע לא יוכלו לנהוג כמו בכול העולם...

לגבי פוליטיקאים- נראה לי שאם חלקם היו מצתרפים אל האלוף, הכנסת היתה נראת הרבה יותר טוב... ואני בקלות יכול לראות את ליבני בGGW לפני 30 ומשהו שנה... שיט עכשו התמונה המזעזעת הזו נתקעה לי בראש :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...