ארגוני נשים/חברות כנסת: "להדיח את מפקד חיל הים" - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארגוני נשים/חברות כנסת: "להדיח את מפקד חיל הים"

nineball

Recommended Posts

• תגובות 141
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וכן , כל הצדקנים למיניהם , היכן זה יגמר ? עוד תגיע אליו למיטה ותגיד שהוא חייב לעשות את זה רק בתנוחה המיסיונרית ???

אם הנושא הוא לא כשר ? שיסגרו את זה בהערה עם המפקד שלו וזה ההבדל בין ראש הממשלה ( דובי ) לבין אלוף , לאלוף יש מפקד ישיר , לראש הממשלה הציבור הוא "המפקד" שלו ולכן דיון ציבורי הוא דבר ראוי ולא כמו במקרה דנן ( של אלוף שיש לו מפקד ישיר שיקבע לו את הסטנדרטים הצדקניים והפוריטניים שלו ) .

אתם כאלו פחחחח , עם השטויות שלכם להיכנס לאנשים לתחתונים וכן אלו הנשים המכוערות וכן נשים יפות נהנות מתשומת הלב הגברית ויודעות את כוחן על הגברים ולכן אינן מרגישות חלשות ביחס אל הגברים ולכן לא תראה נשים יפות צועקות שיויון ותנו זכויות - זהו קול המכוערות - חד וחלק .

( מה הפלא שבין המצדדות באלוף נמצאת פנינה רוזנבלום ובין הצועקות לפטר ליפקין שחק )

הנשים שעובדות במועדונים אינם מרגישות מנוצלות - נהפוכו , הן מרגישות מנצלות , תשאל את כל הכוסיות שהולכות לעבוד בתור מארחות ביפן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי קלה לדעת אם לטיעון של פימיניסטיות מחזיק מים או רק מתוכן הוא על ידי מבחן המקרה ההפוך. פשוט מאוד, בודקים מה היו התגובות לו המקרה היה הפוך, אם התגובות היו אותו הדבר כנראה שיש משהו בטענתן, ואם לא כנראה שהן כרגיל מזיינות בשכל.

במקרה הנ"ל אילו קצינה רמת מעלה הייתה נצפת במופע ציפנדיילס, האם ארגוני הנשים היו קוראות להדחת? כנראה שלא. יתרה מזאת כנראה שאף אחד לא היה קורא להדחת, ואם איזה שהוא ארגון קיקיוני היה קורה להדחת, כנראה שאותן ארגוני נשים היו קופצים להגנת וקוראים למטילי הדופי בה שוביניסטים המנסים לדכא את מיניות האישה.

ובנוגע לטענה המטופשת הזאת:

אף אחד לא היה רוצה לראות את הבת שלו או את אחותו עובדת במקום כזה, אם ככה כנראה יש סיבה גם למה יש במה "להתבייש" מלהיות שמה.

אני גם לא הייתי רוצה שהבן שלי יהיה עובד זבל, מאבטח, אינסטלטור או עוד אלפי מקצועות דוחים ו\או פיזיים (כלומר עבודה שחורה), אבל כל מקצוע מכבד את בעליו. ואם בחורה מעדיפה לרקוד עם חזה חשוף כמה שעות בלילה, כמה פעמים בשבוע ולהרוויח משכורות של 5 ספרות מי אתה שתגיד, "לא, זה לא מכובד לכי לעבוד במלצרות, שם תעבדי פי 10 ותרוויחי במקרה הטוב חצי".

גילוי נאות: אני יצאתי פעם עם חשפנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שכרגע כתבת שאתה נגד מדינת כמדינה יהודית, למשל, כן? (אם אתה נגד זכויות מיעוטים אז אתה נגד זכויות הרוב, ובהנחה ואתה לא תומך בדיקטטורה ואין זכויות מיוחדות לרוב, אז לרוב היהודי אין זכויות מיוחדות ולכן אם תמשיך להתקיים כמדינה דמוקרטית, לפי הגישה שלך, היא לא צריכה להיות יהודית).

איך, לכל השדים והרוחות, הגעת ממה שהוא כתב לבולשיט הזה שכתבת פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב - הגיע הזמן שגם אני אתן את דעתי בעניין זה

1. בישראל שולטת אווירת העדר והעליהום - כמו כן אנו כולנו מתעסקים בנושא הזה - משמע הנושא ימכור עיתונים

2. בניגוד למה שנטען פה מבחינה חוקית אין בעיה עם קיום יחסי מין עם זונה\נערת ליווי\פרוצה - יש בעיה חוקית עם שידול לזנות

שזה משהו שונה לגמרי - אם אתה הולך ומציע לגברת כסף עבור מין - הרי אתה עובר על החוק - אם היא מציעה את עצמה

זה כבר לא שידול ולכן לא סותר את החוק. חד משמעית.

3. לדידי - כל מה שאדם עושה בשעות הפרטיות הוא עניינו האישי - אם אנו רוצים שקצינינו לא יעסקו בפעילויות כעין זה

עלינו להעסיקם 24 ביממה ולהגדיר להם כי הם מקבלים גם תשלום עבור השעות הללו.

בעבודה אתה בעבודה וכשאתה לא בעבודה אתה לא בעבודה.

4. מוסריות היא עניין של תקופה וגיאוגרפיה - ישנן מדינות באירופה בהן נהוג ומקובל לסגור עסקה בפאב או במועדון חשפנות

כל שכן התרבות העסקית היפנית שזורה כבר מאות בשנים במסורת הגיישה.

5. כמו שרובכם יודעים - אני די שמאלני (מניאק) - אך אין לי שום בעיה עם זנות וחשפנות. זה שהמדינה מעלימה עין עם זה יש לי בעיה

כאשר הזנות איננה ממוסדת ומפוקחת - זה כר נרחב לפשע ולעולם תחתון (כנ"ל לגבי סמים). ראו מה קורה בהולנד שם יש חוקיות מסויימת לנושא שימוש בסמים במקומות מוגדריים - וכןן הזנות די ממוסדת ומוכרת - אחוזי הפשיעה שם נמוכים.

6. גברים הם פרימיטיביים - בוא נודה בזה. אנו אוהבים לראות, למשש ולחוות בכל הזדמנות - זה חלק מהמטען הגנטי שלנו. אין טעם להתיפייף. לדעתי כל עוד שהוא לא בגד בבת זוגתו אין שום בעיה עם מה שהוא עשה.

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך, לכל השדים והרוחות, הגעת ממה שהוא כתב לבולשיט הזה שכתבת פה?

אינ לא יודע אם הקשבת או שאתה זוכר משהו משיעורי אזרחות, אבל זה פשוט מאוד. משטר דמוקרטי שלא נותן זכויות למיעוטים, לא נותן זכויות ללא-מיעוטים. קפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינ לא יודע אם הקשבת או שאתה זוכר משהו משיעורי אזרחות, אבל זה פשוט מאוד. משטר דמוקרטי שלא נותן זכויות למיעוטים, לא נותן זכויות ללא-מיעוטים. קפיש?

אז מה שאתה אומר שמשטר דמוקרטי איננו נותן זכויות בכלל ( לא למיעוטים ולא ללא מיעוטים קרי לרוב ) כלומר - משטר דמוקרטי הוא משטר דיקטטורי , מה אני אגיד לך יואב , התעלת אפילו על עצמך . :yelclap:

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאתה אומר שמשטר דמוקרטי איננו נותן זכויות בכלל ( לא למיעוטים ולא ללא מיעוטים קרי לרוב ) כלומר - משטר דמוקרטי הוא משטר דיקטטורי , מה אני אגיד לך יואב , התעלת אפילו על עצמך . :yelclap:

תמשיכו להוציא דברים מהקשרם. משטר שלא נותן למיעוטים זכויות מיוחדות (שנקראות זכויות המיעוטים, באופן מפתיע), אפליה מתקנת, תקרא לזה איך שאתה רוצה, לא אמור לתת את זה גם לרוב. קפיש?

אבל זה לא נושא הדיון, בואו לא נחרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיכו להוציא דברים מהקשרם. משטר שלא נותן למיעוטים זכויות מיוחדות (שנקראות זכויות המיעוטים, באופן מפתיע), אפליה מתקנת, תקרא לזה איך שאתה רוצה, לא אמור לתת את זה גם לרוב. קפיש?

אבל זה לא נושא הדיון, בואו לא נחרוג.

תפסיק אתה קורע אותי ,

כי מה שאתה אומר כאן זה שלא צריך לתת אפליה מתקנת לאף אחד .

כי אם לא נותנים אפליה מתקנת למיעוט לא נותנים אפליה מתקנת לרוב - תגיד אתה יודע מה זה בכלל אפליה מתקנת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק אתה קורע אותי ' date='

כי מה שאתה אומר כאן זה שלא צריך לתת אפליה מתקנת לאף אחד .

כי אם לא נותנים אפליה מתקנת למיעוט לא נותנים אפליה מתקנת לרוב - תגיד אתה יודע מה זה בכלל אפליה מתקנת ?

[/quote']

תגיד לי, אתה אמיתי? אפליה מתקנת נותנים למיעוטים וזה בדיוק מה שכתבתי.

תפסיק לנסות להוציא דברים מהקשרם (אפילו אם הניסוח לא היה ברור, אני חושב שמה שכתבתי היה מובן מאוד).

IG, אני לומד אוירו', אין איתי ערבים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, אז סתכל על הערבים בהנ' חשמל, מכונות, מדמ"ח ושאר התחומים שדורשים סכם 85 ומעלה (בטכניון...)

אגב, הבנתי שלפני איזה שנה~ שנתיים היו אצלכם כמה ערבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ברור, אני יודע מה זה אפליה מתקנת, אני לא אידיוט.

וערבים באוירו'? תכף תגיד לי שקיבלו אותם לרפאל או לתעשיה אוירית :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...