ארגוני נשים/חברות כנסת: "להדיח את מפקד חיל הים" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארגוני נשים/חברות כנסת: "להדיח את מפקד חיל הים"

nineball

Recommended Posts

מצד שני, יש פה פאק באמינות :)

http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=skira20090303_345978

שיהיה פה פאק באמינות.

מה זה משנה אם הוא עשה משהו חוקי פעם אחת או הרבה פעמים? ???

בשורה התחתונה- צריכים לעזוב את הבאנדם בשקט, ולא עוזבים אותו בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שיהיה פה פאק באמינות.

מה זה משנה אם הוא עשה משהו חוקי פעם אחת או הרבה פעמים? ???

בשורה התחתונה- צריכים לעזוב את הבאנדם בשקט, ולא עוזבים אותו בשקט.

סליחה?? בטח שזה משנה! אם מפקד חיל הים משקר לרמטכ"ל יש לנו בעיה חמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איי איי איי,

הוא סיפר בתחקיר על המלחמה שהוא נתן הוראה לפתוח באש רק פעם אחת למרות שהוא נתן אותה כמה פעמים. ממש טרגדיה.

אתה יודע, זה שהוא משקר משקף מאוד על האישיות שלו.

אם מעיפים כל ילד ממסלול ביחידה קרבית על פאקים באמינות, לא נדרוש את זה גם מהמפקדים של המפקדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חייל במערכת הצבאית שלא שיקר למפקד שלו כמה פעמים, במיוחד אם מדובר בדברים לגבי החיים האישיים.

אני חותם לך שהרמטכ"ל גם שיקר למפקד שלו פעם, ולאשתו, ולעוד כמה אנשים על הדרך.

shem86- אתה משווה בין דברים שלא ניתנים להשוואה-

איי איי איי,

הוא סיפר בתחקיר על המלחמה שהוא נתן הוראה לפתוח באש רק פעם אחת למרות שהוא נתן אותה כמה פעמים. ממש טרגדיה.

פה למשל מדובר בחיי אדם.

בתקרית של מפקד חיל הים, מדובר בחיים הפרטיים שלו, שאף אחד לא צריך להתעסק בהם.

לגבי "פאקים באמינות"....

לא עניינו של הצבא מה אני, אתה, או כל אחד אחר, עושים בבית בזמנם החופשי, כל עוד זה חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איי איי איי,

אתה יודע, זה שהוא משקר משקף מאוד על האישיות שלו.

אם מעיפים כל ילד ממסלול ביחידה קרבית על פאקים באמינות, לא נדרוש את זה גם מהמפקדים של המפקדים?

אם הוא הגיעה לדרגה שבה הוא נימצא סביר להניח שהוא הוכיך את הנאמנות שלו לא פעם אחת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חברה "פורטינית" ומשחתת עושה עיניין מהנושא - הנשים חופשיות לעשות כרצונן והן לא חייבות לעבוד במקום שאיננו מתאים להן , לכן הימנעות מהליכה למועדונים שכאלו יכולה להיתפס כדיכוי האישה - זהו הגוף שלה וזכותה לעשות בגוף שלה מה שהיא רוצה כל עוד זה חוקי - וזה חוקי !

ההשפלה של הנשים היא שמונעים מהן לעבוד במועדים כאלו , כאילו מישהי יודעת מה טוב למישהי אחרת ( פחחח , מזכיר לי את היחס של השמאלנים ל"ערבים המסכנים " ) - סעאמק - ההיתנשאות והטימטום ביחד :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי בפעם האחרונה רצו להדיח מישהו ממסלול ביחידה קרבית בגלל שבזמן הפנוי בחופשה האזרחית שלו הוא שתה אלכוהול במועדון / הלך למועדון חשפנות / רצח אנשים ב- / ועוד כל מיני דברים חוקיים לחלוטין שכאלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי בפעם האחרונה רצו להדיח מישהו ממסלול ביחידה קרבית בגלל שבזמן הפנוי בחופשה האזרחית שלו הוא שתה אלכוהול במועדון / הלך למועדון חשפנות / רצח אנשים ב- / ועוד כל מיני דברים חוקיים לחלוטין שכאלה ?

שוב, אין בעיה שיעשה את זה, אבל ברגע שהוא מתחיל לשקר על זה צריכים להדלק נורות.

אם זה דבר כזה שולי, למה הוא שיקר?

פאקים באמינות צריכים להפטר בין פקוד למפקד שלו. זה לא מעניינה של התקשורת ולא של אף אחד אחר מלבד שניהם.

למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אין בעיה שיעשה את זה, אבל ברגע שהוא מתחיל לשקר על זה צריכים להדלק נורות.

אם זה דבר כזה שולי, למה הוא שיקר?

מה זה עניינך? אם זה כל כך מפריע לך, שכתוב באתר - שכמובן האובייקטיביות היא בראש מעייניו והוא מעולם לא סילף שום דבר אפילו לא במאומה - שמפקד חיל הים שיקר לרמטכ"ל, שלח מייל לרמטכ"ל ותפנה את תשומת לבו לעניין.

מישהו מינה אותך למבקר המדינה ולא הודיע לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעת פעם על ביקורת ציבורית?

אתה מבין שמעשים של בן אדם באזרחות משקפים על האישיות שלו? בין אם זה סתם לצאת למועדון חשפנות ובין אם זה לשקר למפקד שלך.

אגב, מעבר לנושא של אמינות, יש משהו שלדעתך הוא כן חצייה של גבולות בשביל אדם במעמדו? דברים חוקיים כמובן.

אם למשל הוא היה משתתף באופן קבוע באורגיות המונית, זה עדיין לא היה ענייננו?

שלא תבין אותי לא נכון, אני ליברל, וגם אני נגד ההתקפה שיצאה נגדו מצד פמיניסטיות למינהן.

מבחינתי עולם אידיאלי הוא עולם בו ביגמיה היא מותרת, מועדוני חשפנות הם מקומות מקובלים, וזנות ממוסדת. וגם על סמים יש הרבה מה להגיד.

אבל מצד שני אני יודע לקבל שזה לא הולם במצב הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

( אז מה אתה מנסה להגיד ? ^ ^ ^

שאתה " חושב " מהויג'יינה :s05: אם אתה ליברל - אז תהיה ליברל ואל תהיה מלהג כמו רעשן בפורים :silly: )

תרגיעו - גבר הולך למועדון שבו נשים חופשיות שמשתכרות ( הלוואי על אמא שלי ואחותי ) כמו שהן רוצות ויכולות להיות הכי חופשיות מעריצותם של הגברים :errrr: אני לא מבין מה כל כך נורא ?

זה רק בגלל הקינאה של הנשים המכוערות שאינן יכולות לעבוד במועדון חשפנות ( אולי רק בתור מנקה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת ציבורית צריכה להינתן על נושאים ציבוריים, לא על החיים הפרטיים של הבנאדם.

יודע מה? דווח לי על כל מה שעשית ב 72 השעות האחרונות, הכל, לפרטי פרטים, כולל כמה תנועות עשית עם היד שהברשת את השיניים שלך הבוקר (ואם לא הברשת- בושה וחרפה! זה מראה משהו על האישיות שלך!), כדי שנוכל להעביר ביקורת ציבורית.

אם למשל הוא היה משתתף באופן קבוע באורגיות המונית, זה עדיין לא היה ענייננו?

תכל'ס, לא. מה זה עניינך או ענייני? שיהיה לו בכיף.

אני שוב אזכיר-

את עצמו הוא הוכיח כבר יותר מפעם אחת, את התפקיד שלו (שהוא לא כזה חדש בו) הוא כמו שצריך מהיום שנכנס אליו, אם היו לו איזשהו פאק רציני באישיות שקריטי בהקשר למילוי התפקיד שלו- הוא לא היה מגיע לתפקיד הזה בכלל. אני מקווה שאתה יודע שלתפקיד של מפקד חיל הים אתה יכול להגיע רק אחרי שבילית 20 שנה בצבא או משהו בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...