ארגוני נשים/חברות כנסת: "להדיח את מפקד חיל הים" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארגוני נשים/חברות כנסת: "להדיח את מפקד חיל הים"

nineball

Recommended Posts

טוב, אני מניח שכולכם שמעתם על המקרה של מפקד חיל הים במועדון החשפנות, אז הנה התגובה המצופה, שאף אחד לא חשב שתאחר לבוא:

http://news.walla.co.il/?w=/90/1446278

אני מבין שמפקד אמור לשמש דוגמה וכו', וכל הבולשיט הזה, אבל 2 דברים:

1- לא הגיע הזמן שיפסיקו לחטט בחיים הפרטיים של בכירי צה"ל? מה זה עניינו של מישהו מה הוא עושה בזמנו הפנוי, כל עוד זה חוקי?

2- "להדיח את מפקד חיל הים בגלל ביקור במועדון חשפנות" בעצם אומר "להדיח בכיר שהוכח שפועל ביעילות וממלא כמו שצריך את תפקידו בגלל משהו שלדעתנו הוא לא היה צריך לעשות, למרות שזה חוקי ומותר, ואין לנו שמץ אם זה שיבוא במקומו בתפקיד יהיה טוב כמוהו"

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בואנה איזה מסכן. מה עשו ממנו סך הכול הלך למועדון חשפנות , כשהוא היה על אזרחי. מה אנשים קופצים עליו?

לגבי 1 , מצידי שראש ממשלה ילך למועדון חשפנות , מה זה עינייני בכלל? מצדי שיאונן על תמונות של כבשים בסתר - למי אכפת זה החיים האישים שלו.

2 כן בוא נדיח אותו ובכלל נעיף אותו ממדינת . נעשה עליו חרם... מה זאת השטות הזאת? זה לא שהוא עבר על איזשהו חוק או הכפיש את שמו של צה"ל (אם נגיד הוא היה מקים מועדון חשפנות בבסיס חיל הים בחיפה הייתי מבין את הצעד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ציפיתם ארגון פמיניסטיות מטומטמות, כל כך מרתיח אותי..שיתעסקו עם הבעיות של ראשי הממשלה המושחתים זה יותר עדיף מאשר לפגוע בחייו של אדם שתרם כל כך הרבה לצבא!

מסכים עם סעיף 1!

מה רע ללכת למועדון חשפנות לעזאזל..יש בזה משהו לא חוקי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד מדובר במועדון חשפנות שלא מציע שירותי ליווי או דברים כאלו ואחרים... זה חוקי בהחלט :nixweiss:

זה למה אני לא מבין על מה המהומה.

ואכן, כל ארגוני הפמינאציות אלו דברים שצריך להכחיד. אם בעולם היו אמורים להיות 2 מינים גבריים, הוא היה נוצר ככה מראש :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן תכלס מדהים אותי כל פעם מחדש כמה האירגונים הפמניסטים נגד חרות בכלל וחרות של נשים בפרט , אם אישה רוצה לעבוד בזה (ואני משער שזה לא מועדון שמציע שרותי ליווי לכן הן עובדת שם מרצון) זה לא אומר שכמה זקנות מכוערות יעצרו אותה , ואם אני ירצה ללכת למועדון כזה אני לא יתן לאף אישה לעצור אותי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בין התנגדות של ארגונים מסויימים לפעולותיו של הבן אדם לבן הדחתו מתפקידו?

תתנגדו כמה שאתם רוצים אבל אל תהרסו לו את הקריירה בגלל משהו חוקי שהוא עשה.

זה כמו שיקחו איזה שר או אלוף וידיחו אותו מתפקידו כי הוא השתכר ברמה גבוה בבר. מה זה עיניינכם בכלל? אני לא מבין למה לא מעיפים את כול הסיפור הזה לעזאזל מהכותרת FFS מסכן הבן אדם נכנסים לו לתוך החיים

הבחורות גם בחרו לעבוד במועדון הזה (לפחות על הנייר זה ככה) אז מה זה משנה. הפמיניסטיות האלה משגעות אותי - היא בחרה זה לא שאני הכרחתי אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ברוב המקרים נגד הפימינציות ואם זה היה בן אדם מהשורה או אפילו מישהו בתפקיד בכיר אבל יותר אזרחי הייתי חושב שהן יכולות ללכת לעזאזל

אבל ממפקד בצבא ובפרט ממפקד בכיר הייתי מצפה להתנהגות יותר מוסרית אם נגדיר את זה ככה

ואני לא נגד זנות או משהו אבל מפקד צריך לשמש דוגמה בין היתר

חוץ מזה התנהגות כזאת חושפת אותו לסחטנות מגורמים מפוקפקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ברוב המקרים נגד הפימינציות ואם זה היה בן אדם מהשורה או אפילו מישהו בתפקיד בכיר אבל יותר אזרחי הייתי חושב שהן יכולות ללכת לעזאזל

אבל ממפקד בצבא ובפרט ממפקד בכיר הייתי מצפה להתנהגות יותר מוסרית אם נגדיר את זה ככה

ואני לא נגד זנות או משהו אבל מפקד צריך לשמש דוגמה בין היתר

חוץ מזה התנהגות כזאת חושפת אותו לסחטנות מגורמים מפוקפקים

שוב, מה הבעיה עם מועדון חשפנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, מה הבעיה עם מועדון חשפנות?

בדיוק. וקרירין זה דבר חוקי , זה שיש אנשים שחושבים שזה לא הכי מוסרי שיכול להיות - שיחשבו ככה. אני אישית לא חושב שללכת למועדון חשפנות זה דבר נעלה אבל בהחלט שאין לי בעיה עם זה או עם אנשים שהולכים למועדונים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אגיד לכם , עדיף להעיף את המפקד מראשות החייל והעיקר ש"הנאורות" לא יכנסו ויסגרו לנו את המועדונים , אם אתה לא זורק להן איזה "עצם" פעם בכמה זמן הן הולכת ב"צ'פחות לביצים"

שתלכנה לפתוח מועדונים לנשים , סעמאק - מה הן רוצות מהגברים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אגיד לכם , עדיף להעיף את המפקד מראשות החייל והעיקר ש"הנאורות" לא יכנסו ויסגרו לנו את המועדונים.

אתה מסכים לזה שיפטרו אותך מהעבודה בגלל שהלכת למועדון חשפנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...