ארגוני נשים/חברות כנסת: "להדיח את מפקד חיל הים" - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארגוני נשים/חברות כנסת: "להדיח את מפקד חיל הים"

nineball

Recommended Posts

פירשנת את הדברים שלי בצורה כל כך פשטנית ולכן פיספסת לחלוטין את הנקודה. עצם זה שאתה חושב שהנזק התדמיתי שנוצר בעיני החיזבאללה הוא זה המדאיג בראש ובראשונה רק מעיד על העיוורון המדיני-פוליטי והתפיסה האסטרטגית הפגומה. ::) גם המינוח חיזבלון לא מוסיף לכבודך. שיהיה... הרי רוב שכבות העם מאז ומתמיד היו עיוורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בסדר... "לוחם חופש באירגון החיזבללה"... יותר טוב?

כולא רציתי שהקריאה ההודעה תהייה שוטפת :P

וכנראה שעדיין לא הבנתי על איזה נזק תדמיתי חמור אתה מדבר... הבנאדם יצא למועדון. ו....?

אני קצין, והמפקד שלי (סא"ל) מודע לזה שמידי פעם אני אוהב לשתות בירה. נראה לך שזה פוגע בעבודה שלי או ביחס של שאר הקצינים כלפי?

בבריטניה כל יומיים מגלים איזה לורד\ שר\ בכיר אחר שנוהג להזמין זונות ממין לא מוגדר. עושים קצת רעש, אם זה לא חוקי- הוא מתפטר, אם חוקי- שוכחים מזה ועוברים הלאה.

אם התכוונת לזה שהפקודים שלו יקחו ממנו דוגמא- אז כבר התייחסתי לזה. אף אחד לא יתחיל לצפות בציצי על חשבון העבודה שלו. להפך- לפי דעתי זו דוגמא מצויינת לזה שאחרי שאתה קורע את התחת בעבודה צריך להשתחרר קצת כדי לבוא חדש ביום שאחרי ובלי רצון לירות בכול הנגדים המעצבנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצין, והמפקד שלי (סא"ל) מודע לזה שמידי פעם אני אוהב לשתות בירה. נראה לך שזה פוגע בעבודה שלי או ביחס של שאר הקצינים כלפי?

ואוו אל תהיה מטורף !!!!!!!!!!!

אתה קצין בצה"ל למען השם!! תראה קצת אחריות!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי לעזאזל חושב שהיצור הזה, המכונה אורית פוקס, הוא מושך... למה... למה...

Fkl0ster - בבקשה ממך, בסיום משפט, אחרי הנקודה - רד שורה.

אני לא מצליח לקרוא את ההודעות שלך שהן בלילה כזו של מילים ומשפטים, זה הורס לי את העיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם אני לא בנאדם דתי, אבל אלוהים ישמור, הדבר הזה מכוער. ועלק supertalent, הדרך היחידה בה היא תהיה שימושית איכשהו זה במקרה של מחסור עולמי בסיליקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד , איך אפשר להגיד על "בופה" התגשמות של חלומות כחולים { כפי שהם ניתפסים על ידי מוחם הקודח של הומואים מוכשרים קרי מעצבים ( ביגוד , שער ותדמית ) ורופאים פלסטיים } של גברים גועל נפש :nixweiss:

הרי היא בכיוון של ליצור את בובת המין האנושית האולטימטיבית .

היא כולה התגשמות פנטזיה סינטטית של מין וחייבים להוריד את הכובע עבור אישה שכזו שמשתעבדת כליל להגשמת הפנטזיה הזו - היא דבקה במטרה , אורית פוקס ? - אני בעד :xyxthumbs:

אולי לא לחתונה , אבל בטח כדי לפנטז והלוואי - לספר לחברה ;)

בעצם למה לא לחתונה , יש לה כסף היא מפורסמת , שדיים גדולים , לך תדע אולי היא בכלל בחורה נחמדה גם , הממממ ?

תודה IG :yelclap:

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר... "לוחם חופש באירגון החיזבללה"... יותר טוב?

כולא רציתי שהקריאה ההודעה תהייה שוטפת :P

בחרת לענות בציניות, אני מבין. חבל.

וכנראה שעדיין לא הבנתי על איזה נזק תדמיתי חמור אתה מדבר... הבנאדם יצא למועדון. ו....?

אתה אישיות בכירה מאד?! הרי רשמתי יותר מפעם אחת שזה צריך לחול על בכירים מאד. כמה בכירים? לא יודע, רק ברור שמפקד חיל בדרגת אלוף נכלל ברשימה. מה גם, שלא הזכרתי את "מידי פעם... לשתות בירה" כנוהג חמור (אפילו לאישיות בכירה מאד). מעבר לכך, גם רשמתי שאותן פעילויות מבחינתי שיבוצעו כל עוד אין השפעה על התפקוד ואין פרסום של העניין.

בבריטניה כל יומיים מגלים איזה לורד\ שר\ בכיר אחר שנוהג להזמין זונות ממין לא מוגדר. עושים קצת רעש, אם זה לא חוקי- הוא מתפטר, אם חוקי- שוכחים מזה ועוברים הלאה.

בריטניה נמצאת בשלב שונה לחלוטין בחייה של אומה. היא יכולה להרשות זאת לעצמה, בהתחשב ב"שכונה" בה היא נמצאת ובאיומים העומדים בפניה.

הדיונים העקרים האלה מזכירים לי שאני צריך להפסיק לקיים אותם באינטרנט. עם כל הכבוד, כל מה שעשיתי בהודעות האחרונות היה לומר דברים בסגנון 'קרא שוב מה שכתבתי'. אני מתקשה להאמין שיש כאן משתתפים עם בעיות קשות בהבנת הנקרא, אז אני אצא מתוך נקודת הנחה שזה הרצון להתדיין בכל מחיר שגורם להמשך התגובות המכוונות כלפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחרת לענות בציניות, אני מבין. חבל.

לפי דעתי "חיזבלון" הוא ביטוי לגיטימי, אבל אתה קיבלת את זה כמשהו שכביכול מצביע על אינטלקטואל נמוך כי השתמשתי בביטוי מזלזל...

לפי דעתי המסקנה שלך (והצורך להדגיש אותה) הייה סתם מתנשא, ולכן הציניות.

אתה אישיות בכירה מאד?! הרי רשמתי יותר מפעם אחת שזה צריך לחול על בכירים מאד. כמה בכירים? לא יודע, רק ברור שמפקד חיל בדרגת אלוף נכלל ברשימה. מה גם, שלא הזכרתי את "מידי פעם... לשתות בירה" כנוהג חמור (אפילו לאישיות בכירה מאד). מעבר לכך, גם רשמתי שאותן פעילויות מבחינתי שיבוצעו כל עוד אין השפעה על התפקוד ואין פרסום של העניין.

מה זאת אומרת?

הכי בכירה, ואני נעלב מזה שאתה צריך לשאול >:(

שוב, זה שהוא הלך למועדון לא פוגע בתיפקוד שלו, ואין שוםפ דבר חמור בפירסום של הדבר.

אני מבין אם הוא הייה מכור למין והייה אפשר לסחוט אותו עם זה (או משהו כזה), אבל זה לא המצב.

עם כל הכבוד , איך אפשר להגיד על "בופה" התגשמות של חלומות כחולים { כפי שהם ניתפסים על ידי מוחם הקודח של הומואים מוכשרים קרי מעצבים ( ביגוד , שער ותדמית ) ורופאים פלסטיים } של גברים גועל נפש :nixweiss:

הרי היא בכיוון של ליצור את בובת המין האנושית האולטימטיבית .

היא כולה התגשמות פנטזיה סינטטית של מין וחייבים להוריד את הכובע עבור אישה שכזו שמשתעבדת כליל להגשמת הפנטזיה הזו - היא דבקה במטרה , אורית פוקס ? - אני בעד :xyxthumbs:

אולי לא לחתונה , אבל בטח כדי לפנטז והלוואי - לספר לחברה ;)

בעצם למה לא לחתונה , יש לה כסף היא מפורסמת , שדיים גדולים , לך תדע אולי היא בכלל בחורה נחמדה גם , הממממ ?

תודה IG :yelclap:

:lol:

איזה יופי של כיוון הת'ראד תפס פתאום :smile1:

היא נראת כמו בובה מתנפחת (גם מבחינת הצבע יש לה מעין גוון כזה של פלאסטיק), אבל האתר עדיין משעשע...

מה לעזאזל הקשר של הקישור הזה שראית היום ב-YNET לת'רד הזה?

שני דברים:

1. פירסומים צהובים בYNET

2. תעבור שוב על האתר ותנסה להבין לבד... רמז: זה נמצא בין הפופיק לפרצוף של אורית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי "חיזבלון" הוא ביטוי לגיטימי, אבל אתה קיבלת את זה כמשהו שכביכול מצביע על אינטלקטואל נמוך כי השתמשתי בביטוי מזלזל...

לפי דעתי המסקנה שלך (והצורך להדגיש אותה) הייה סתם מתנשא, ולכן הציניות.

לא, זו לא הייתה הכוונה שלי. הכוונה הייתה לזלזול באויב שהמילה חיזבלון יותר מרומזת עליו.

מה זאת אומרת?

הכי בכירה, ואני נעלב מזה שאתה צריך לשאול >:(

אחרי התגובה הזו אני מפסיק להתדיין איתך, ברשותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי :-[

שמעת את ה"קלאק"?

נשבר לי הלב...

ורק כדי להוריד אותך קצת לקרקע- "חיזבלון" לא רומז אלא מתייחס באופן ישיר למחבל חיזבללה, לכן כשכתבתי "השתמשתי בביטוי מזלזל... ", תארתי בדיוק את הכוונה שלך, בלי שתצתרך להסביר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורק כדי להוריד אותך קצת לקרקע- "חיזבלון" לא רומז אלא מתייחס באופן ישיר למחבל חיזבללה, לכן כשכתבתי "השתמשתי בביטוי מזלזל... ", תארתי בדיוק את הכוונה שלך, בלי שתצתרך להסביר...

מסתבר שבאמת יש לך קשיים בהבנת הנקרא. קרא את המשפט שלי בקונטקסט שלו: רשמתי שהמילה חיזבלון יותר מרומזת על הזלזול באויב. לא התכוונתי ליותר מרומזת על מחבל חיזבאללה, כפי שאתה הבנת. ברור היה לכל אחד שהמילה חיזבלון מתייחסת באופן ישיר למחבל חיזבאללה. השימוש בביטוי הזה לא נתפס בעיני כ"מצביע על אינטלקטואל נמוך" כפי שכתבת (הרי חשבת שלכך התכוונתי כשהערתי לך), אלא ככזה שמביע זלזול באויב. בגלל זה הרגשתי צורך להבהיר את הנקודה, כי לא היה ברור אם כשכתבת "כי השתמשתי בביטוי מזלזל..." התכוונת לזלזול באויב או לזלזול בשפה (כפי שהשתמע מהקונטקסט של המשפט המקורי הזה שלך; לכן חשבתי שזו כוונתך וכתבתי את מה שנראה היה לך כהסבר מיותר).

נעצור את כדור השלג המתגלגל כאן, כי עוד הודעה אחת ואני אצטרך להתייחס לרשימת ה-top ten של האנשים הכי דוחים בפורום הזה. :xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 9.03.2009 בשעה 12:11:44

אז בוא תסביר מה הנזק המעשי שיכול להגרם כתוצאה מהפרשה הזאת, עד עכשיו אמרת רק שזה פוגע ביוקרה. אבל פגיעה ביוקרה היא לא נזק מעשי, לדעתי.

הנזק המעשי? אין כל דרך לדעת, לדעתי. את הנקודות תמיד אפשר לחבר רק בהסתכלות לאחור. ישנה היסטוריה ארוכת שנים ומתועדת של דיפלומטיה בין מדינות ואם אנו מתבוננים בה לעומק, אפשר להבחין בדפוס מסוים - הנזק הכי קרוב ל"מעשי" במקרה שלנו הוא תפיסת האויב אותנו כחברה חלשה ונהנתנית יותר. זה יכול לגרום לחיזוק המוראל אצלו (בקרב הקצונה, הממשל וכו') ואם הנזק חמור דיו (כלומר, מדובר בשרשרת חמורה במיוחד של אירועים ומתמשכת) היא יכולה להוביל אותו לבצע בחירות אסטרטגיות שאילולא אותם מחדלים היו שונות לחלוטין. רוצה דוגמא פשוטה מין העבר הקרוב (יחסית)? הסכם מינכן. "אויביינו הם תולעים קטנות, ראיתי אותם במינכן" אמר היטלר בחדרי חדרים אחרי ההסכם. פתאם שתי מעצמות על (בזמנו) - בריטניה הגדולה וצרפת, נתפסות כתולעים. אילו היו עומדות על הסכנה מבעוד מועד ומפגינות עמדה בלתי מתפשרת שבעבורן הן מוכנות להילחם, הן יכלו לבלום את היטלר בזמן או לכל הפחות להיכנס למלחמה בנקודת פתיחה שבדיעבד הייתה נוחה יותר עבורן, אם כי לא יכלו לדעת את זה אז. נכון, זה what if? שכזה, אבל אפשר ללמוד הרבה מאד מאיך נתפסת חולשה בעיני הצד השני. זהו טבע האדם, לטוב ולרע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...