Tom Clancy's H.A.W.X - הכל כאן - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tom Clancy's H.A.W.X - הכל כאן

klayton

Recommended Posts

הורדתי מפה

משומה אבל כל פעם כשאני מנסה להיכנס ליצור פרופיל.. זה יוצר לי אותו ואז אני לא יכול לעשות apply ולהיכנס אליו.. כשאני לוחץ על זה ישר המשחק נתקע..

גם לכם זה קורה? להוריד מהאתר הרשמי שלהם מחדש? אולי זה יפתור את הבעיה?

זה עשה לי וי בהכל לגבי הדרישות המינימליות ככה שהמחשב שלי זה לא הבעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי בעייה עם המשחק עצו שאני צריך עזר דחופה

התחלתי את המשחק והגעתי למשימה שצריך להרוס BONES משהו כזה,זה ממש מאחוריי הדבר שצריך להרוס,אבל הם אומרים לי ללחוץ על BRAKE ותוך כדי האטה לפנות

איך אני לוחץ על BRAKE בגו'יסטיק SAITEK X52?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיוף המשחק הזה . למרות שהוא לא ראיליסטי בשיט זה פשוט כיף זה נותן לך הרגשה של סרט .

אני מחכה ל full .

ולזה שמעליי , brake זה מהלך שבו אתה מאט ועושה סיבוב , פשוט תילחץ אחורה בגויסטיק שאחראי על המהירות ותלחץ אחורה על הזה שאחראי על הגובה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה

קטע נוסף שאני מתקשה בו הוא קטע שבו יש טילים מונחים שנוחתים עליי,ואני גם צריך לירות טילים על מטוס אחר ולהשתמש בטכניקת הDRIFT.איך עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימולטור טיסה ראשון בחיים שלי שהצליח להלהיב אותי.

הקרבות עשויים בצורה טובה, זה אפילו מצליח למתוח.

הDRIFT עם המטוס, זה פשוט גאוני כמה שזה כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להרוג אנשים כמוכם, בגלל אנשים כמוכם המשחקים היום נבנים כאילו הם מיועדים לילדים בני 8 עם הפרעת קשב, אתם המקבילה הגיימרית לאנשים שצופים בתוכניות ראליטי. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שממש לא רואה מה טוב במשחק הזה?

זה אותו דבר כמו כל שאר המשחקי יריות באוויר/חלל רק שהפעם הם היו כל כך מחוקים שאני יכול לעשות דריפט עם המטוס שלי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אותו דבר כמו כל שאר המשחקי יריות באוויר/חלל רק שהפעם הם היו כל כך מחוקים שאני יכול לעשות דריפט עם המטוס שלי....

לא יודע על איזה מטוס מדובר ספציפית אבל אתה יכול לעשות את זה עם רוב המטוסים עם הנעה ווקטורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי יש כל כך הרבה משחקים כאלה !

על סדרת NFS לא התלוננתם כל כך, אז פה אותו הרעיון. משחק כיפי ולא ריאליסטי.

תגובות כאלה ממש מיותרות:

צריך להרוג אנשים כמוכם, בגלל אנשים כמוכם המשחקים היום נבנים כאילו הם מיועדים לילדים בני 8 עם הפרעת קשב, אתם המקבילה הגיימרית לאנשים שצופים בתוכניות ראליטי.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...