Tom Clancy's H.A.W.X - הכל כאן - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tom Clancy's H.A.W.X - הכל כאן

klayton

Recommended Posts

לא יודע על איזה מטוס מדובר ספציפית אבל אתה יכול לעשות את זה עם רוב המטוסים עם הנעה ווקטורית.

לא' date=' פשוט לא. לא באותו אופן, זה פיזיקלית בלתי אפשרי.

על סדרת NFS לא התלוננתם כל כך, אז פה אותו הרעיון. משחק כיפי ולא ריאליסטי.

תגובות כאלה ממש מיותרות:

אני כן וזאת לא תגובה מיותרת, אני עובד ברגעים אלו על הפיתרון הסופי לבעית הטימטום במשחקי מחשב.

עריכה:

:lol:

http://www.youtube.com/watch?v=5mtoe4T3zbw#t=6m0s

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צריך להרוג אנשים כמוכם, בגלל אנשים כמוכם המשחקים היום נבנים כאילו הם מיועדים לילדים בני 8 עם הפרעת קשב, אתם המקבילה הגיימרית לאנשים שצופים בתוכניות ראליטי. :pissed:

תגיד לי, אתה ראית שרשמתי שאני לא אוהב את המשחק בגלל שהוא לא ריאליסטי או משהו? ההפך, אם תסתכל בתגובות קודמות שלי אתה תראה שאהבתי את הדמו. (שלא נדבר שאני משחק FEAR2 ועוד כמה משחקים שלא מתקרבים להיות מציאותיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, אתה ראית שרשמתי שאני לא אוהב את המשחק בגלל שהוא לא ריאליסטי או משהו? ההפך, אם תסתכל בתגובות קודמות שלי אתה תראה שאהבתי את הדמו. (שלא נדבר שאני משחק FEAR2 ועוד כמה משחקים שלא מתקרבים להיות מציאותיים)

זה שאהבת משחק כל כך מפגר זאת הבעיה. נראה לי שאתה לא הבנת מה רשמתי אז עדיף שתקרא שוב.

B.D.B, לפעמים אנשים רוצים משחק קליל, כשהם חזרו מהעבודה ורוצים לנוח. לא תמיד משחק כבד זה טוב.

זה לא היה מטריד אותי אם זה היה בנוסף, אבל זה לא בנוסף אלא זה מחליף, סימולטור הטיסה האחרון שיצא זה Lock On וזה היה ב-2003.

http://en.wikipedia.org/wiki/Lock_on

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, פשוט לא. לא באותו אופן, זה פיזיקלית בלתי אפשרי.

האמת היא שיש שם דברים אפשריים ויש דברים שאפשריים במצאיות ושם לא

לדוגמא : http://www.youtube.com/watch?v=_nIulQfDcKA סליחה על האיכות המסריחה.

או גם :

בכל מיקרה רוב הדברים מוגזמים ואתה לא יכול להיתחמק מטילים כמו שהם מיתחמקים במשחק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע למה אפשרי עם הנעה וקטורי, הכוונה הייתה בעיקר לזה שאפשר לעשות פרסה על המקום ולטוס בכיוון ההפוך...

אז תהנה להיות אלטיסט, בלי משחקים שאתה נהנה מהם.

אין לזה שום קשר ל"אליטיות". רוב האנשים מעדיפים משחקים שהם לפחות סמי-ריאליסטיים, בין אם הם מודעים לכך או לא. הבעיה שבדרך כלל אין להם גרפיקה מפוצצת, אז אין את אפקט הואו. אבל בניגוד למשחקים שמבוססים על גרפיקה, ההנאה אינה דועכת כשהגרפיקה מתיישנת. סתם לדוגמא תראה כמה אנשים היום משחקים עדיין ב-BF2, לעומת BF2142. או כמות האנשים שעדיין משחקים ב-LFS לעומת NFS (איזה מהם שתרצה בהנחה שהוא יותר מבן שנה).

יש סיבה שזאנרים מתים...

אגב, מעניין אם תגיד את אותו הדבר כשמשחקים כמו CoH יתחלפו במשחקים כמו RA3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחכה לביקורות ה"נחשבות" יותר

לדעתי, כדאי שמותג כמו Tom Clancy's יחזור לעניינים שהוא הכי טוב בהם,

משחקי FPS טקטיים. גוסט-ריקון וריינבו סיקס וגם אני מתחננים לכותרי המשך :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאנשים פה נורא מגזימים

זה אחלה משחק הוא כיפי ומהנה והעובדה שסוף סוף יש משחק טיסה שהוא לא סימולטור זה עוד יותר כיף

אני חושב שאנשים פה לא כועסים על המשחק עצמו. אם סתם היה יוצא משחק אקשן ארקיידי בשם HAWX אז מילא.

אבל פה יש שתי בעיות, קודם כל המותג TOM CLANCY שפעם הייתה לו משמעות והיום זה סתם בדיחה.

שנית, שהז'אנר של סימולטרים כבר לא קיים ולא יוצאים עוד סימולציות טיסה אמיתיות ששווה לשחק אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...