Tom Clancy's H.A.W.X - הכל כאן - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tom Clancy's H.A.W.X - הכל כאן

klayton

Recommended Posts

• תגובות 352
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שאנשים פה לא כועסים על המשחק עצמו. אם סתם היה יוצא משחק אקשן ארקיידי בשם HAWX אז מילא.

אבל פה יש שתי בעיות, קודם כל המותג TOM CLANCY שפעם הייתה לו משמעות והיום זה סתם בדיחה.

שנית, שהז'אנר של סימולטרים כבר לא קיים ולא יוצאים עוד סימולציות טיסה אמיתיות ששווה לשחק אותם.

אכן ואכן, למרות אני גם קצת כועס על המשחק עצמו, מאותה סיבה אני כועס על תוכניות ראליטי, הן מטמטמות את ציבור המשתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הסימולטור היחיד עם גרפיקה טובה.. הבעיה שהוא די לא מציאותי.. הבריחה מטיל שמבויית עליך, והדריפטים עם המטוסים די הורסים.

אבל משחק מהנה, לפחות אני מאמין שברשת יש לו פונטנציאל מאוד גבוה.

יש לי בעיה בדמו, כל פעם כשאני יוצא מהמשחק, אני צריך להתחיל הכל מחדש, הרמה לא נשמרת לי. יש איזה משהו לשנות כדי שזה ישמור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הסימולטור היחיד עם גרפיקה טובה.. הבעיה שהוא די לא מציאותי.. הבריחה מטיל שמבויית עליך, והדריפטים עם המטוסים די הורסים.

יש לי בעיה בדמו, כל פעם כשאני יוצא מהמשחק, אני צריך להתחיל הכל מחדש, הרמה לא נשמרת לי. יש איזה משהו לשנות כדי שזה ישמור?

זה לא בעיה ככה זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, כמעט בכל דמו שיוצא המודים שלו לא מאחרים לבוא...(ניקח לדוגמא את ה"מודים" לדמו של CRYSIS, למי שמכיר וזוכר) ומוסיפים להם ערך מוסף,לדעתי.גם לדמו של המשחק הזה יצאו כמה מודים והטוב מבינהם הוא המוד הנ"ל

http://gib.me/hawx/instructions.html

מה הוא מוסיף?

1. Co-op & TDM multiplayer play over LAN.

2. Free flight.

3. Adds all 'hidden' planes for use.

4. Removes demo exit screen.

הראשון הוא הכי חשוב לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה לא סימולטור, ואפילו לא שואף להיות אחד כזה (אני מקווה). אם חלקכם היו משחקים בסימולטורים חדשים שיצאו (כמו התוספת ל-falcon 4.0 שיצא לפני פחות משבועיים FF5) הייתם רואים כמה המשחק הזה הזוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, כמעט בכל דמו שיוצא המודים שלו לא מאחרים לבוא...(ניקח לדוגמא את ה"מודים" לדמו של CRYSIS, למי שמכיר וזוכר) ומוסיפים להם ערך מוסף,לדעתי.גם לדמו של המשחק הזה יצאו כמה מודים והטוב מבינהם הוא המוד הנ"ל

http://gib.me/hawx/instructions.html

מה הוא מוסיף?

1. Co-op & TDM multiplayer play over LAN.

2. Free flight.

3. Adds all 'hidden' planes for use.

4. Removes demo exit screen.

הראשון הוא הכי חשוב לדעתי

הכל עובד חוץ מהאפשרות של טיסה חופשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחכה לביקורות ה"נחשבות" יותר

לדעתי, כדאי שמותג כמו Tom Clancy's יחזור לעניינים שהוא הכי טוב בהם,

משחקי FPS טקטיים. גוסט-ריקון וריינבו סיקס וגם אני מתחננים לכותרי המשך :-X

וספלינטר סל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה לא סימולטור, ואפילו לא שואף להיות אחד כזה (אני מקווה). אם חלקכם היו משחקים בסימולטורים חדשים שיצאו (כמו התוספת ל-falcon 4.0 שיצא לפני פחות משבועיים FF5) הייתם רואים כמה המשחק הזה הזוי

זה לא מבוסס על falcon 4.0 שיצא ב-1998?! לא עדיף כבר Lock On?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בדמו ואני חייב לציין שמעולם לא נהנתי ממשחק שמדמה כ"כ מימי IL2... לא יודע מה איתכם אבל לבחור ששוטרים הם מענינו העיקרי המשחק הזה פשוט ניפלא! תראו לי משחק עם גראפיקה מתקרבת לזה לפחות בקצת! איזו שליטה נוחה!

טוב שזה לא סימולטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל עובד חוץ מהאפשרות של טיסה חופשית.

לא יודע אצלי זה עובד פיקס.הגעתי עם המטוס עד לסוף של המפה והיא כולה סגורה בכיפה כמו בסרט של הסימפסונים

my.php?image=hawx2009030616532709.jpg

53450816.jpg

-שים לב שאתה צריך שם לשנות שם של הקובץ inicache.bin לזה inicache.bak, יכול להיות שבגלל זה המוד לא עובד כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו גם אני הגעתי עד לשם.. ואז המטוס התפוצץ פשוט..

אני כנראה לא הבנתי את המשעמות של טיסה חופשית.. כי אני חשבתי שאפשר לטוס פשוט לאן שבא לך כעקרון בלי שום הגבלת מפות וכו'.

לא אמורה להיות מפה של כל העולם או משהו כזה?

שיניתי את הסיומת של הקובץ כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו גם אני הגעתי עד לשם.. ואז המטוס התפוצץ פשוט..

אני כנראה לא הבנתי את המשעמות של טיסה חופשית.. כי אני חשבתי שאפשר לטוס פשוט לאן שבא לך כעקרון בלי שום הגבלת מפות וכו'.

לא אמורה להיות מפה של כל העולם או משהו כזה?

שיניתי את הסיומת של הקובץ כבר.

יכול להיות שזה יהיה במלא.ולכול אלה שמתלוננים על המשחק-זה shooter פשוט רק שבמקום M16 יש לנו F16

ודרך אגב איך שמים את הסמיילים המרקדים האלה בתור אייקונים לשולחן העבודה? אם למשל אני רוצה שהאייקון של המחשב שלי יהיה כך- :yelclap: למשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עובד כמו skins במלא המטוסים יהיו בהרבה יותר טובים שמתי לב שאין הרבה שינוי בין F16 לSU-47 (כיאלו הם טסים באותה צורה)

בעזרת ה' אבא שלי יום ראשון נוסע לגרמניה והוא יקנה לי שם תמשחק המלא ואז יהיה אפשרות לראות תביצועים האמתיים של המטוסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...