Mass Effect 2 - הכל כאן - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 2 - הכל כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^^^

זה הדבר היותר נדיר טיפה, יש ממנו על כל מיני כוכבים אקראיים.

--------------------------

זה לא שאין שידרוגים, יש, גם נשקים תאסוף פה ושם, אבל זה לא זה, חסרים מלא דברים וזו לא אותה חוויה כמו הקודם זה בטוח.

עם זה כל זה אני עדין חושב שזה משחק דיי טוב, למרות שלא לזה ממש ציפיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחרי פירמוט שמחק לי את השמירה

הגעתי עד אחרי ש*ספוילר*

גייסתי את כולם לצוות והגעתי למדען השמן שהעביר את עצמו לאב טיפוס שלו או משהו כזה , נמחקה לי השמירה והחלטתי להוריד ME1 כי נהניתי פשוט מכל רגע D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני מתחיל להסכים עם ixslashxi. כבר דברים במשחק פשוט מרגישים "לא זה". הקרבות יותר מידי בסגנון Gears of Wars, אם תשאלו אותי. דיאולוגים גם כן מאכזבים. יותר מידי קל לצאת ממצבים קשים. פשוט צריך לעשות פעולות Paragon שפותחות אופציות דיאולוגים Paragon וזהו. בוחרים באפשרות הכחולה והשיחה הולכת משהו בסגנון "וואלה אתה צודק אני אפסיק לפגוע באותו אדם". גם הממשק נהרס. כאשר בוחרים צריך ללחוץ על דמות מסויימת --> ADD ואחר כך דמות אחרת. מעצבן. גם לא מקבלים מידע על העוצמה של החבורה. בחלק הראשון אפשר היה לראות אם מדובר בדמות שמתמחה ב-Combat או Biotic. הפעם לא יודעים כלום. גם לא יודעים כמה נזק עושה הנשק. יש איזה סיכום בסגנון "נשק מדוייק, נשק חזק, בלה בלה בלה" אבל אין מספרים. מאיפה אני יודע אם רובה M6 יותר טוב מרובה M4? פשוט הרבה דברים טובים מ-ME1 הראשון נהרסו וחבל.

מצד שני העולם הרבה יותר ובוגר. אני אמשיך לשחק בתקווה שלא הרסו את העלילה, אבל בינתיים די מאכזב. ME1 היה משחק מעולה. ME2 משחק בינוני-פלוס. נכון למה שראיתי.

עושים את הטעות הזאת כל פעם מחדש. הופכים משחק ליותר פשוט ונגיש במטרה למשוך שחקנים חדשים. הבעיה שחקנים שלא אהבו את החלק הראשון לא יאהבו את החלק השני ואלה שכן אהבו יתאכזבו מהחלק השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע סיימתי אותו ואני חייב להגיד משחק מדהים!!!!!!

לכל פעולה יש השלכות

ספוליר : ממליץ לכם בחום לחשוב טוב טוב לפני שאתם מחליטים את מי לשלוח לאן במשימת התאבדות

כמו כן התקנתי מחדש את 1 מתחיל את הכל ברצף רוצה דמות שתמשיך את כל הטרילוגיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבעלי כרטיס ATI - מומלץ לאפשר AA מהדרייבר ולשנות את הקובץ MASSEFFECT2.EXE (שבספריית binaries) לUT3.EXE. ההבדל עם

או בלי AA במשחק הזה מורגש מאוד. יש לציין שהאפשרות הזו מכבידה מאוד על הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבעלי כרטיס ATI - מומלץ לאפשר AA מהדרייבר ולשנות את הקובץ MASSEFFECT2.EXE (שבספריית binaries) לUT3.EXE. ההבדל עם

או בלי AA במשחק הזה מורגש מאוד. יש לציין שהאפשרות הזו מכבידה מאוד על הכרטיס.

למעט כשמדובר ברזולוציות גבוהות, 1920X1200 ומעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעט כשמדובר ברזולוציות גבוהות, 1920X1200 ומעלה

זה מאוד תלוי בגודל המסך (\גודל נקודה).

למשל גודל פיקסל במסך 22" ברזולוציה 1680x1050 מאוד דומה לזה של מסך 24" ברזולוציה 1920x1080.

אני אפילו יתחכם ואומר שבמקרה השני (24" 19x10) אתה תראה יותר חיתוכים מאחר והרזולוציה מכסה טווח ראייה גדול יותר במשחק :)

החיתוכים מורגשים פחות ככל שגודל הפיקסל קטן - רזולוציה גבוהה לא מחייבת גודל פיקסל קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...