Mass Effect 2 - הכל כאן - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 2 - הכל כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מאמין שאתם באמת נופלים לטריק ההוליוודי הסליזי הזה..

אולי אני עוד יאכל את הכובע,אבל נכון לעכשיו אין לי ספק שמדובר פה ב"הטעיה" שמטרתה להראות שיענו חושבים(במשחק,כאילו) ששפרד מת כשבתכלס הוא חי..מה שמרמז,לפי דעתי, על שינוי(גמכן,צפוי למדי) של מגמת הדמות שלו..יענו מ"מציל היקום" יהפוך לאאוטלו כזה..אתם יודעים,סטייל השינוי של הנסיך הפרסי מהמשחק הראשון לשני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה אולי עכשיו שפרד יהיה עם איפור שחור כבד בעיניים, כל פעם שהוא מופיע על המסך יש מוזיקת מטאל כבדה והוא תמיד יחזיק סכין ביד ויחתוך את כל מי שבדרכו עם מבט של פסיכופט, אפילו יותר גרוע מזה של הנסיך הפרסי השני.

המממ :jump:

אגב, הייתי ממש שמח אם המשחק היה לוקח כיוון אחר לגמרי [ואולי זה הכיוון שלו]

במקום הטעייה הוליוודית נדושה בה אנחנו חושבים ששפרד מת ואז נגלה שהוא הפך להיות מעין "נסיך האופל" האנדרדוגי, אנחנו נשחק עם דמות חדשה לגמרי, שבתחילת המשחק, כיוונה הכללי הוא לחפש עקבות אחרי שפרד, שלכאורה מצבו מוגדר כKIA...אלא שעם הזמן אנחנו לומדים ומגלים דברים עליו ואודותיו מאז העלמותו.

COULDA BE COOL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להרוג את שפרד רק יראה עד כמה התייבשו מרעיונות..במקום להמשיך עם דמות טובה סה"כ ולנסות ולהציג אותה כקצת יותר מעניינת ועמוקה,פשוט נהוג אותה ואת כל הצוות שלה,ובמקום נביא דמות שטוחה חדשה לגמרי..וויפי היי!

ועכשיו תכלס,אין לי בעיה עם שפרד לא יחזור,הדמות שלו הייתה גנרית לחלוטין,אבל אם הם לא יחזירו את GARRUS,אני לא אסלח להם בחיים..הוא כזה BADASS..וגם הוא וכל המין שלו(סלחו לי ששכחתי איך קוראים להם),הם בגדר החוצנים הכי מגניבים שנוצרו אי פעם,לדעתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעיה לנתח את היכולות של רק לפי איזה דקה של משחק.

לbioware יש מקום של כבוד בתחום הRPG ואני לא אסיק מסקנות כ"ך מהר רק בגלל סרטון של דקה.

ולפי מה שזכור לי האופי של הדמות הראשית בעצם נבחרת ע"י בחירה (להיות טוב או רע או סתם חרא)

וזה אחד הדברים שבד"כ שתמיד קיימים בRPG (בעיקר אצל bioware)

אז זה דיי בעייתי להוסיף סוג של עומק לדמות שאתה/אני בוחרים מה הוא יאמר.

בקיצור אני לא מסיק מסקנות לגבי העלילה עכשיו חוץ מזה שיהיה Mass Effect2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעיה לנתח את היכולות של רק לפי איזה דקה של משחק.

לbioware יש מקום של כבוד בתחום הRPG ואני לא אסיק מסקנות כ"ך מהר רק בגלל סרטון של דקה.

ולפי מה שזכור לי האופי של הדמות הראשית בעצם נבחרת ע"י בחירה (להיות טוב או רע או סתם חרא)

וזה אחד הדברים שבד"כ שתמיד קיימים בRPG (בעיקר אצל bioware)

אז זה דיי בעייתי להוסיף סוג של עומק לדמות שאתה/אני בוחרים מה הוא יאמר.

בקיצור אני לא מסיק מסקנות לגבי העלילה עכשיו חוץ מזה שיהיה Mass Effect2.

תשמע,עובדה שבבאלדורס גייט גם היית יכול לבחור את הפעולות של הדמות שלך,וזה לא השפיע ולו בקצת על הדמויות הנהדרות והחד פעמיות שהיו בסדרה הזאת..ככה שזה כן אפשרי(כמו שביוור בעצמה הראתה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, הייתי ממש שמח אם המשחק היה לוקח כיוון אחר לגמרי [ואולי זה הכיוון שלו]

במקום הטעייה הוליוודית נדושה בה אנחנו חושבים ששפרד מת ואז נגלה שהוא הפך להיות מעין "נסיך האופל" האנדרדוגי, אנחנו נשחק עם דמות חדשה לגמרי, שבתחילת המשחק, כיוונה הכללי הוא לחפש עקבות אחרי שפרד, שלכאורה מצבו מוגדר כKIA...אלא שעם הזמן אנחנו לומדים ומגלים דברים עליו ואודותיו מאז העלמותו.

COULDA BE COOL.

אהמ - KOTOR2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...