Mass Effect 2 - הכל כאן - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 2 - הכל כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו מה אתם אומרים לארגן אולי איזה קנייה קבוצתית שתוריד לנו את המחיר?

אני אישית מציע מהחנות "ארקדיה" שעד כמה שאני יודע הכי זול שם ברמה של 200 שקל לMass Effect 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אבל לגרסת האספנים, כמה שהיא מושכת, אין לי כל כך תקציב חח כי אני רוצה גם לקנות את ביושוק 2 ובקיצור לא יודע תחליטו אם אתם רוצים באמת לארגן אבל זה יהיה שווה רק אם נהיה איזה 40 איש לפחות כי ככה קניתי את MW2 מאותה חנות ועשו לנו הנחה ל165 שקל אז זה יותר שווה מסטים....

אבל אם לא נהיה הרבה אז אולי באמת עדיף לקנות מסטים, בקיצור מה אני חופר? מי שרוצה שפשוט יכתוב פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אבל לגרסת האספנים, כמה שהיא מושכת, אין לי כל כך תקציב חח כי אני רוצה גם לקנות את ביושוק 2 ובקיצור לא יודע תחליטו אם אתם רוצים באמת לארגן אבל זה יהיה שווה רק אם נהיה איזה 40 איש לפחות כי ככה קניתי את MW2 מאותה חנות ועשו לנו הנחה ל165 שקל אז זה יותר שווה מסטים....

אבל אם לא נהיה הרבה אז אולי באמת עדיף לקנות מסטים, בקיצור מה אני חופר? מי שרוצה שפשוט יכתוב פה

מסכים, לא חושב שהרבה פה ירצו את גרסת האספנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יקרה בחיים, מה שמיוחד בMW2 שלא צריך להבין את החלק הראשון, לעומת ME2 שצריך לשבור תראש מה קרה בפרק הראשון, זה יגרום להסתייגות מצד קונים חדשים.

המפתחים דווקא עבדו קשה בשביל שזה לא יקרה.

למעשה קראתי ביקורת של 90 הדקות הראשונות של המשחק והדבר הראשון שהם אמרו זה שקודם כל מסבירים את העלילה כך שגם מי שלא שיחק בקודם יהנה.

השינוי שהם מדברים עליו הוא בצורה של הקרבות, הם פושטו מאוד והפכו לחוויה דומה לזו שמקבלים בFPS.

אפשר לראות בסרטונים שהקרבות מהירים יותר ופחות טקטיים.

עריכה:

וידאו חדש ומעניין

לינק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא באמת 30 פאונד... 30 פאונד זה לעותק קשיח עם משלוח חינם בתוך בריטניה. לא כ"כ תקף לגבי מדינתנו - למרות שהיינו חלק מהאימפריה הבריטית למשך לא מעט זמן :P

חוץ מזה - ש30 פאונד זה סה"כ 5 שקלים פחות מ50 דולר בסטים.

יש שם גם עותק דיגטלי - אבל הוא עולה 40 פאונד - זה 240 שקל. בדיוק כמו שזה יעלה בארץ ואולי אפילו יותר.

בינתיים, נראה לי שהמחיר הטוב ביותר הוא 50 דולר בסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הבחורה (ויליאמס?) מהראשון כן משחקת בשני...לפי הסרטון הנ"ל ^^

חשבתי שהיא מתה לא? או שהשמיטו אותה.

זו לא אותה בחורה.

למעשה עד היום הם לא הראו את ויליאמס או קיידן באף סרטון כנראה בשביל לשמור את קו הסיפור שהם בחרו להמשיך איתו בסוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...