סקר האם אתם בעד או נגד לשחרר מחבלים תמורת החייל החטוף גלעד שליט ( או אחרים ) - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר האם אתם בעד או נגד לשחרר מחבלים תמורת החייל החטוף גלעד שליט ( או אחרים )

עכביש בכביש

האם אנחנו יכולים לשלם את מחיר שיחרור החייל החטוף גלעד שליט ?  

1951 הצבעות

1. 1. האם אנחנו יכולים לשלם את מחיר שיחרור החייל החטוף גלעד שליט ?

• לשחרר מחבלים ולקבל את החייל
    • לא לשחרר מחבלים

Recommended Posts

זו בעיה אשר מחמירה ככול שתקשורת מנפחת אותה .

אולי טקטיקת הלשבת על הידיים של אולמרט הייתה מוכיחה את עצמה , אבל באה התקשורת והוציאה את הנושא מכלל פרופורציה דבר שטפח על פניו של אולמרט והציבור הישראלי כמו שתן נגד הרוח וזו אחת הסיבות לדעתי שהחייל איננו משוחרר עדיין , התקשורת תקעה טריז בגלגלי הטקטיקה של : "לא לעשות כלום ולתת לו להרקב קצת בשבי החמאס עד שהמחיר שלו ירד כי בין כך הוא היה צריך להיות מנוח יחד עם החברים שלו שנירדמו בשמירה ולא נילחמו אז שיתיבש קצת עד שנשחרר אותו " - אתה יודע מן טקטיקה של יהיה בסדר רק תסתמו את הפה בינתיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 314
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצד אחד אתה צודק, אבל מצד שני אתה אידיוט - הם לא נרדמו בשמירה, הם ישנו בתוך הנגמש. ככה עושים את זה, זה לגיטימי. אתה עושה חסם של ימים שלמים, עם משמרות של חייל אחד ער (או שניים, בהתאם לנהלים שמתאימים לאותו מקום) והשאר יכולים לנוח.

לזלזל ולהגיד שהם נרדמו בשמירה, כאשר מה שקרה בפועל זה שפשוט נפערה מנהרה מהצד של והמחבלים הפתיעו אותם מאחורה, זאת חוצפה גדולה מצידך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הםםם , בוא ניראה , מהרבה צדדים אני אידיוט זה על ההתחלה ( ותודה על החברה :xyxthumbs: ), עכשיו בקשר להבנת הניקרא שלך , פה יש בעיה , כי אני כתבתי לא את דעתי , אלא את דעתי על הטקטיקה שבה "נקט" אולמרט

זו בעיה אשר מחמירה ככול שתקשורת מנפחת אותה .

אולי טקטיקת הלשבת על הידיים של אולמרט הייתה מוכיחה את עצמה , אבל באה התקשורת והוציאה את הנושא מכלל פרופורציה דבר שטפח על פניו של אולמרט והציבור הישראלי כמו שתן נגד הרוח וזו אחת הסיבות לדעתי שהחייל איננו משוחרר עדיין , התקשורת תקעה טריז בגלגלי הטקטיקה של : "לא לעשות כלום ולתת לו להרקב קצת בשבי החמאס עד שהמחיר שלו ירד כי בין כך הוא היה צריך להיות מנוח יחד עם החברים שלו שנירדמו בשמירה ולא נילחמו אז שיתיבש קצת עד שנשחרר אותו " - אתה יודע מן טקטיקה של יהיה בסדר רק תסתמו את הפה בינתיים .

כלומר הטקטיקה של לא לעשות כלום .

עכשיו אני ? כבר טענתי מיזמן שאם היו רוצים לשחרר מרצחים תמורת החייל היו צריכים לעשות זאת מייד , אבל אם לא עשו זאת מייד - אז אסור לשחרר מרצחים ועלינו לעשות את כל הפעולות הנידרשות כדי להחזירו , להמתין ואז להיכנע - זה לא נכון לעשות .

תבלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו , זו היה חלק ממשפט ( ארוך ) שכתבתי על השיקולים של הממשלה מדוע להמתין עם השחרור של החייל , הוא לא היה חייל שנתפס באמצע איזה נועז של סיירת ( פרי כל שהוא ) או איזה טייס שמטוסו הופל בדרך להפצצה של איזה יעד אסטרטגי , הוא חפ"ש / בשר תותחים שלא עשה את מה שמוטל עליו קרי להתגונן ולמות , ( ושוב אני רק מציג את המחשבה ומערכת השיקולים שעברה למקבלי ההחלטות בראש ולא את דעתי האישית ) אפילו ריבחי רנטיסי אחד מדוברי החמאס ( לפחות בגלי צה"ל ) טען שישראל רוצה להרוג את גלעד שליט כי הוא עדיף לה מת מאשר חי .

עריכה :

אני אישית לא יודע אם הם נירדמו או לא - הם היו בתפקיד , הותקפו ונהרגו הי"ד . ( לא שמעתי שום הפקת לקחים שנעשתה ו / או מסקנות תחקיר על החטיפה ) [br]פורסם בתאריך: 8.03.2009 בשעה 19:54:58

אני רוצה להגיד שהקמפיין כולל הסחיטה הריגשית שהתקשורת עושה כולל פירסומות בטלוויזיה ( פאק , מי מממן את זה , מאיפה הכסף - זה מה שהייתי רוצה לדעת ! )

כל רבע שעה לפחות פירסומת זה הרבה מאוד כסף .

אתה כבר לא שם לב שזה פירסומת לקמפיין ,

אני רואה בזה לא פחות מסחיטה ריגשית וניסיון לכפות על הממשלה את הדעה של אלו שיש להם כסף , יש מקום אחד להחליט על הדבר הזה וזה הכנסת בלבד , אפילו לא הממשלה לדעתי .

לא יודע למה , אבל זה לא מעורר בי סימפטיה למצב .

זה מרגיש כאילו הכסף מגיע מאירן , פרופגנדה אנטי ישראלית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

זאות בדיוק הסיבה שאנחנו האזרחים צריכים לדרוש לשחרר כי אחרי הכל גם אנחנו בשר תותחים מבחנית הממשלה והביטחוניסטים כי תחלס מה זה בשבילם חייל הרוג? או חטוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה את זה ככה, אני רואה את זה אחרת, שלחתי משהו להגן עלי ואני צריך להיות הגון מספיק בשביל להחזיר אותו,

אני עוד לא שולח מתאבדים...

חברה זו היא המאה 21 אין פה קוד אתי של היתנהגות בין אזרחים \ בין לוחמים \ בין מדינות .

אם היינו נילחמים במדינה הגונה (וגם אנחנו היינו מדינה הגונה) תאמינו לי שלא היינו מגעים למצב של שיחרור מחבלים בתמורה לאדם אחד .

אין כזה דבר "הגון מספיק בשביל להחזיר אותו" , לכל דבר יש מחיר ושהמחיר כבד מידיי אתה לא קונה את המוצר נכון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ixslashix

באמת ? אתה חושב שזה הבדלים בהשקפת עולם :nixweiss:

1450 מחבלים - זה השקפת עולם ?

מה ? אתה חושב שהנושא כאן הוא איזה שיר של איזה להקה הוא טוב יותר ( סטייל מיצעדיי הפיזמונים )

אתה לא מבין שזהו מהלך במילחמה ?

אתה נימצא במהלך של לחימה נגד הטרור - הייתי בטוח שאנשים מבינים את זה ,

אנחנו מדברים כאן על עובדות , שיחרור הרוצחים האלו יגרום נזק למדינת - אנחנו נפסיד אם נעשה מהלך כזה , על בטוח .

עכשיו שלא תגיד שאני חד צדדי , אני מבקש שתגיד לי איך אנחנו ננצח ע"י שימוש במהלך שלך ואיך אנחנו נפסיד ע"י זה שלא נשחרר את הרוצחים .

בבקשה :biggthumpup:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמדובר בחיי אדם אני לא חושב שהמחיר שלהם גבוהה, נכון הם ישר יחזרו לטרור שלהם, אבל מנגד לנו יש מבצע

לעשות ככה שהכל מתאזן, לא מפקירים פצועים בשטח נקודה! (אולי אצל ג'ובניקים ובארצות שיש בהן גם ככה הרבה אנשים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולפי זה אנחנו מנצחים ? לפי נקודות ?

אתה כבר לבד אומר שזה חיי אדם , אין כאן שום נקודות - יש חיים ובחשבון החיים אנחנו נפסיד במהלך שכזה !

אני עדיין מעודד אותך לצאת מהרגשנות ולדבר לעיניין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אתה מצפה שאני אגיד? אני לא סובל את הלך הדברים פה, אני אוהב מעשים, המחיר עלה מאוד ורק יעלה כל עוד

כולם מגרדים פה את התחת, אני זוכר שזה התחיל מ500 מחבלים...

נכון שהוא לא גנרל ולא איזה שר או בן של, אבל רבק, למה ההתנהלות הקלוקלת הזו? תראה על מה מתבזבז הזמן (הוא לא יומים ולא שלוש שם).

ומה שאתה אומר הוא שהוא צריך לשלם את המחיר של כל זה כי חייבים להתגייס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...