סקר האם אתם בעד או נגד לשחרר מחבלים תמורת החייל החטוף גלעד שליט ( או אחרים ) - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר האם אתם בעד או נגד לשחרר מחבלים תמורת החייל החטוף גלעד שליט ( או אחרים )

עכביש בכביש

האם אנחנו יכולים לשלם את מחיר שיחרור החייל החטוף גלעד שליט ?  

1951 הצבעות

1. 1. האם אנחנו יכולים לשלם את מחיר שיחרור החייל החטוף גלעד שליט ?

• לשחרר מחבלים ולקבל את החייל
    • לא לשחרר מחבלים

Recommended Posts

מחזק מאד.כולם פה מפספסים נקודה אחת הם חיים על חשבוננו !!!!

על מה אתם מדברים בכלל???.את מי שהם הרגו כבר אי אפשר להחזיר אבל להעניק לם בית מלון 4 כוכבים על חשבוננו ??? מה יש הם צריכים לקבל

פרס על הרס משפחות??.לשחרר את כל החלאות האלה לאלתר.העונש הכי גדול שלהם יהיה לחזור לתת חיים שיש היום בשטחים ולאבד את הנוחות

בכלא הישראלי.בלי 3 ארוחות ביום בלי עישון בלי מיטה חמה בלילה הקר שיש עכשיו...כל התנאים יש להם אצלנו בכלא.אז כן לשחרר אותם ואפילו בכפיה

לגרש את אותם פושעים חזרה לעזה שם הם ישבו ברעב בעוני בחולי וישקעו בחרא שלהם.למה הם צריכים לשבת בבית מלון אצלנו????

כל אותם עיוורים שרוצים להמשיך להחזיק בהם תאמינו שהכסף שהם עולים למדינה יכול להגיע למשפחות נזקקות שלנו ולא למחבלים ארורים. :pissed: :pissed:

בדיוק! ונדיר שאני מסכים איתך ;) , אבל זה בדיוק נכון, ושוב אני אומר לא רק את מי שהם רוצים, גם את מי שהם לא רוצים, ולא חסרים כאלה,

לרוקן פה הכל מהם, לקבל את החייל ולראות מהצד את המאבקי כוחות שיווצרו שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 314
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מסכים שהתנאים שהחלאות האלה מקבלים פה הם טובים מידיי ,אבל ברגע שאתה משחחר אותם אתה יוצר מצב של חיזוק לצד החמאס בעוד 1400 חיילים שרובם הגדול יחזור להיות מחבלים ולכן הם בכל זות מסכנים אותנו .

לדעתי הוצאה להורג היא פתרון מעולה אבל זה לא כל כך הגייוני להוציא להרוג יותר מ 1000 מחבלים .

מה כן אם נעשה כך שנוכל להוציא להרוג זה יהפוך את המחבלים לקלף מיקוח , אתה אומר לחמאס : אני הורג לך את האנשים אם אתה לא מחזיר את שליט אם אתה מחזיר אותו אנחנו משאירים אותם חיים אם לא הם מתים .

אם אתה אומר להם כזה דבר אתה הופכך את המחבלים קלפי מיקוח שאפשר להישתמש בהם פעמים רבות ואז הם באמת נותנים תועלת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שהתנאים שהחלאות האלה מקבלים פה הם טובים מידיי

לא הם ממש לא.

מה כן אם נעשה כך שנוכל להוציא להרוג זה יהפוך את המחבלים לקלף מיקוח , אתה אומר לחמאס : אני הורג לך את האנשים אם אתה לא מחזיר את שליט אם אתה מחזיר אותו אנחנו משאירים אותם חיים אם לא הם מתים .

העמדות שהמחבלים האלו השאירו כבר יש בהם מחליפים - לכל בן אדם ולכל עמדה יש מחליף ככה אירגוני הטרור פועלים

החמאס לא צריך את המחבלים הללו כדי למלא "שורות"

הם בעיקר סמל גם אם תהרוג אותם זה לא ישנה כלום בהרבה מובנים אתה תעשה טובה לחמאס

וסמלים שווים הרבה יותר אחרי שהם מתים

תחשוב על זה ככה: עם גלעד שליט היה נהרג אנחנו לא היינו עומדים מול הדילמה הזאות

אם אתה אומר להם כזה דבר אתה הופכך את המחבלים קלפי מיקוח שאפשר להישתמש בהם פעמים רבות ואז הם באמת נותנים תועלת .
\

מה שמשנה כמה אתה תשחרר לא כמה אתה תהרוג בסופו של דבר זה מה שקובע בשבילם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון מה שאמרת

כמה שנשחרר זה מה ששקובע עבורם - כי זה משפיל את

לכן אני אומר תלחם בהם כמו שהם נילחמים בך , ע"י הערת תשומת הלב והעלאת המודעות הציבורית שם - את זה אנחנו לא עושים בכלל כאילו הרחוב הפלסטיני הוא לא בשבילנו

תראה אותם , להם יש גייס במדינה ואני לא מתכוון בכלל לאזרחים ערביי אלא לכל מיניי פעילים שעושים לחמאס את העבודה , למה אין לנו כאלו ?

אתה יודע שאחרי עופרת יצוקה הרחוב הפלאסטיני נגד החמאס ומאשים גם את החמאס בהבאת המתקפה עליהם , אותו דבר גם בלבנון .

הלחץ שנפעיל יהיה על המשפחות שאמנם יהיו גאים בהם בתור שהידים אבל אם תהיה להם העדפה הם ירצו אותם איתם בבית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולמרט על ההפגנות למען שליט: זה לא עוזר

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3682268,00.html

הוא צודק לחלוטין לשם שינוי.

צריך לאסור את ההפגנות האלה, או לפחות לאסור חשיפה תקשורתית שלהן - לטובת הצלחת הפרוייקט להחזרת החייל החטוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולהורים שלו...

אתה מבין את הקטע ,

ההורים שלו יודעים את מה שאמרתי , בגלל זה אתה ( עריכה : עד היום ) לא שומע אותם מלהגים ועושים סערות ציבוריות ותוך כדי זה מקשים על השיחרור של הבן שלהם , את כל ההמולה המיותרת זו שגורמת למחיר של גלעד לעלות עד כדי מניעת שיחרורו תוך כדי חיזוק החמאס עושים שליחים של הטימטום והחמדנות כלומר - "מוכרי עיתונים " ( כאלו שהרווח שלהם זה מלעשות עיניין היכן שאין כי צריכים אקשן כדי למכור שיטחי פירסום ) ואכולי שינאה עצמית כגון רגשנים ושמאלנים קרי פעילי חמאס בלא יודעים .[br]פורסם בתאריך: 7.03.2009 בשעה 08:41:14

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3682771,00.html
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתדל לא לאכזב ;) , אבל אני מבין לגמרי את ההורים שלו ויפה שהחזיקו ככה את עצמם, 1000 ימים, הוא כבר סיים את השירות שלו

ובצבא הוא מסומן כנגד, להזכירך הוא נתפס טירון... מה יהיה ? מה קורה פה?

זה הכי טוב שיש כנראה כי זה מה יש, אבל זה לא אומר שאני צריך להסכים עם זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...