סקר האם אתם בעד או נגד לשחרר מחבלים תמורת החייל החטוף גלעד שליט ( או אחרים ) - עמוד 20 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר האם אתם בעד או נגד לשחרר מחבלים תמורת החייל החטוף גלעד שליט ( או אחרים )

עכביש בכביש

האם אנחנו יכולים לשלם את מחיר שיחרור החייל החטוף גלעד שליט ?  

1951 הצבעות

1. 1. האם אנחנו יכולים לשלם את מחיר שיחרור החייל החטוף גלעד שליט ?

• לשחרר מחבלים ולקבל את החייל
    • לא לשחרר מחבלים

Recommended Posts

חברה אתם מבינים שזו רק התיקשורת וההורים שלו הביאו את המצב הזה לצורה הנוכחית שלו .

ובמספר השבועות הראשונים שהוא היה חטוף (כך מדווחים מקורות בצה"ל) ידענו בדיוק איפה הוא היה לכן לדעתי היינו צרכים לשחרר אותו גם אם בסיכון של חיילים אחרים כי כמה שזה נישמע רע גלעד הפך לסמל וסמל חייבים לשמור כי אם נשחרר אותו זה יעלה את הביטחון העצמי של מיתגייסים ולכן (בקנה מידה גדול כמובן) היה עדיף להיסתכן בפעולה צבאית אפילו אם סיכון מספר חיילים אבל בטווח הארוך היינו מצילים גם חיי אזרחים וגם את המוניטין של הצבא שלנו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 314
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

החברה בישראל צריכה להפסיק להתרפס ולצאת כנגד הממשלה במקרים כאלה. חיילים נתפסים - אם אפשר לשחרר אותם אז ראוי שזה יהיה רק במבצע צבאי שיש לו סיכויים טובים. אם לא - אז אין מה לעשות. הוא חייל, ואנחנו במלחמה. אם נראה לחמאס שאנחנו מוכנים לשחרר את כל המחבלים שלהם ולסלוח להם על הפשעים שלהם עבור חייל אחד שלנו אנחנו נפסיד בכל מצב.

כל מה שהם צריכים לעשות זה פשוט להמשיך לחטוף עוד חיילים ולבקש עוד אלפי מחבלים. איך לעזאזל ננצח ככה במלחמה, כשכל מוות \ חטיפה של חייל גוררת תחושה והמולה תקשורתית שגורמת לכולם להרגיש שהפסדנו במערכה כולה? זה פשוט שיגעון.

ולהשאיר את המצב ככה יותר טוב?! אם לא עושים משא ומתן אז שיפרקו להם תצורה

הריי עדיין נורות רקטות לעבר תושבי עוטף עזה, התחילו יפה מאוד ודיי שמרו על החיילים אז יאללה שימשיכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד , גלעד לא נהפך להיות "סמל" - הפכו אותו להיות סמל , זה נעשה בפעולה מכוונת ואינטרסנטית

זה התחיל עם גופות החיילים שביודעין לא הוזכר ופורסם שהם מתים גם כאשר התקשורת ידעה על כך וממשיך בקמפיין על החייל השבוי , עזאם עזאם היה שבוי שמונה שנים - לא ראיתי שמאלני שיוויוני שקפץ להפגין מול בית ראש הממשלה ( כן הוא היה שבוי כי הוא היה ישראלי והוא אפילו לא היה חייל והחייל נתפס בזמן פעילות וחלק הסיכויים הוא ליפול בשבי )

כל המטרה של הקמפיין המתמשך הזה זה למכור עיתונים ולרגש את הציבור , איפה יש עוד לך עיתון עם כותרת מתמשכת שלוש שנים :s05:

זו האמת .

כי אין לנו אמת מלבד האמת הצרכנית - אנחנו לא בני אדם , אנחנו צרכנים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולהשאיר את המצב ככה יותר טוב?! אם לא עושים משא ומתן אז שיפרקו להם תצורה

הריי עדיין נורות רקטות לעבר תושבי עוטף עזה, התחילו יפה מאוד ודיי שמרו על החיילים אז יאללה שימשיכו

איפה לעזאזל אמרתי שצריך להשאיר את המצב ככה? אני חלק מאלה שחטפו את הרקטות, אז לפני שאתה קופץ בראש תחשוב למה אתה עושה את זה.

צריך לקחת דוגמה מהאמריקאים.

בנוגע ל..? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יודע שהוא נפטר? יש לך הוכחה חד משמעית? או שפשוט ככה נוח לך לראות את זה?

בינתיים מכל הפוסט שלך אתה מנסה להפחיד אבל ללא הוכחה חד משמעית לשום דבר--

אם היית חייל קרבי אז אתה יודע שלא נוטשים אנשים ומכריזים שהם מתים בלי הוכחה חד משמעית לדבר---

אתה מערבב בין מחט לתחת,אין שום קשר בין שני הדברים.

גם במקרה החטיפה מ-2002 (בני אברהם+עדי אביטן +סוייד )הוכרז שהם "חללים שמקום קבורתם לא נודע".

אתה מדבר די הרבה אבל זה קל לדבר מאחורי מקלדת--

בניגוד אלייך אני איבטחתי במסגרת שרותי בפל"סר בשטחים הרבה ללכידת מבוקשים וגם אישית יזמתי מחסומי פתע

שבהם ניתפסו אנשים שהיו דרושים לחקירה.

באמת למזלם

בן אדם נראה לי שחווית הקרב שלך מ - Cod 4 ו - COD 5 לא קשורות לדיון

זה מה שאתה עושה!!!

אני מעדיף את PAINT-BALL בבית ברל ואימונים בבא"פ לכיש במיסגרת המילואים ,על פני משחקים דיביליים לילדים מפגרים\נכים.....

לפי ההתרשמות משכבת הגיל הממוצע כאן

רובם של המגיבים כאן הם ילדים שכל מה שהם רוצים זה תשומת לב והם מצליחים באופן פתטי לקבל אותה באמצעות תגובות

בכייניות\,רגשניות\מתלהמות ומנותקות כל קשר למציאות ולהגיון הבסיסי .

אבל מה שהכי מגוחך כאן, זה שמאות טיפשים טורחים בכלל לענות להם בשעה שלהם עצמםאין מושג קלוש עד כמה זה

ארוך (לפעמים לוקח מספר שנים), קשה,מסובך, מסוכן(הרבה חיילים שילמו בחייהם במבצעים ללכידת מבוקשים ),

ולפעמים בלתי אפשרי ללכוד מחדש את הרוצחים ששנייה אחת אחרי שחרורם

יתכננו את הפיגוע הבא שבו אתם ,בני משפחותיכם ו\או חברים שלכם יקרעו לגזרים.

99 אחוז מהמגיבים כאן ,לא יודעים בכלל מה זה באמת חיסול ממוקד\מעצר מבוקש והם מרשים לעצמם להשמיץ ולגדף.

אין לי שום כוונה לבזבז את הזמן ולהגיב כאשר בצד השני יושב ילד בן 15 ונקרע מצחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד אלייך אני איבטחתי במסגרת שרותי בפל"סר בשטחים הרבה ללכידת מבוקשים וגם אישית יזמתי מחסומי פתע

שבהם ניתפסו אנשים שהיו דרושים לחקירה.

זה מה שאתה עושה!!!

אני מעדיף את PAINT-BALL בבית ברל ואימונים בבא"פ לכיש במיסגרת המילואים ,על פני משחקים דיביליים לילדים מפגרים\נכים.....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני מקווה שיש לך מושג כמה שטויות כתבת במספר שורות כל כך קטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני מקווה שיש לך מושג כמה שטויות כתבת במספר שורות כל כך קטן

הפירוש שלך של דבריי כשטויות,רק מוכיח שאתה בן 15 זב-חוטם שעבורו כל מה שאמרתי נישמע כמו ג'יבריש.

כל אחד אחר שעשה הבין טוב מאוד על מה אני מדבר .

אני מייחל לפורום ,שבו החברים נדרשים לשלם סכום סמלי באמצעות כרטיס אשראי כדי להירשם וזאת על מנת שליצנים קטינים כמוך יסוננו באופן אוטומטי

וכך אני לא אצטרך לראות את אוסף "הפנינים" שאתם פולטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפירוש שלך של דבריי כשטויות,רק מוכיח שאתה בן 15 זב-חוטם שעבורו כל מה שאמרתי נישמע כמו ג'יבריש.

כל אחד אחר שעשה הבין טוב מאוד על מה אני מדבר .

אני מייחל לפורום ,שבו החברים נדרשים לשלם סכום סמלי באמצעות כרטיס אשראי כדי להירשם וזאת על מנת שליצנים קטינים כמוך יסוננו באופן אוטומטי

וכך אני לא אצטרך לראות את אוסף "הפנינים" שאתם פולטים.

כנראה אתה ממש זקן כי כיום יש בני 15 עם כרטיסי אשראי..................

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הוא כבר יכול להשאר שם...

במילא כל המחבלים האלה עולים מלא כסף למדינה... עדיף לשחרר תמורתו והיי אנחנו תמיד יכולים לתפוס עוד

אז בוא נשחרר את כל המחבלים וככה לא יחטפו חיילי צה"ל....

עדיף שיעלו לנו כסף מאשר שישארו בחוץ ויתכננו\יבצעו פיגועים נגד אזרחי ...

בכל מקרה אני בעד עיסקה אבל שתהיה במחיר סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום מחיר סביר - אולמרט ניסה והחמאס ( בעזרת ההפגנות בישראל ) לא מתפשר על המחיר המופקע , מעניין למה :s05:[br]פורסם בתאריך: 15.03.2009 בשעה 17:13:41

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3686622,00.html

עסקת שליט: עסקה שבה נקבע שתמורת חטוף אחד יוכלו להשתחרר אסירים שניתן למנות במספר בן ארבע ספרות. בעתיד, כשדרישות חוטפים יגיעו ל-2,000 ואפילו 5,000 אסירים, יגידו עייפי הנפש ש"כבר בעסקת שליט נקבע התקדים, ומה רוצים מההורים המסכנים של (החטוף הבא)"?

תקדים שליט: מסע מיוחצן ומתוקשר, הכולל עמודי שער ומלודרמה מניפולטיבית רגשנית שתכליתה לכופף ממשלה ולהכניעה לתכתיבי ארגוני טרור. המונח הזה יסודו בטעות, כי כבר היו תקדים טננבאום ותקדים רגב וגולדווסר, שבהם התקשורת התגייסה להפעיל לחץ על ממשלה, אבל מי זוכר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...