Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 54 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

בבטא יש רק את המוד שניקרה RUSH.

קבוצה אחת מגנה על שני אובייקטים, A ו B וקבוצה שנייה תוקפת. מטרתה של הקבוצה התוקפת היא להשמיד את זוג האובייקטים אם דרך השתלת פצצה או דרך נזק ישיר. לקבוצה זאת יש כמות מוגבלת של SPAWN POINTS. כל זוג אובייקטים מושמדים דוחק את הקבוצה המגנה אחורה לעוד זוג עד שמגיע הזוג האחרון. אם לקבוצה התוקפת ניגמרו הנקודות לפני שהזוג האחרון הושמד- היא הפסידה. אם לא- היא ניצחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש קבוצה של התקפה ויש קבוצה של הגנה. מדובר במשחק "הטמנת פצצה" לכל דבר.

התוקפים צריכים להגיע ל-2 תחנות ולהרוס אותן. כן, כמו שראית, יש מעין לפטופ בתחנה.. מבחינת השחקן התוקף רק מגיעים לקופסה הזו ולוחצים F (כך אני הגדרתי, מדובר במקש כללי לשימושים באוייבקטים [כניסה לכלי רכב/ כניסה לעמדות ירי מסוימות וכו']). כשלוחצים F רואים bar נטען למשך כמה שניות ואז יש אזעקה + אורות אדומים מהבהבים. התוקפים צריכים לשמור על התחנה עד שהיא תתפוצץ (אין ממש טיימר, אני מניח שזה בערך דקה). המגנים צריכים להגיע לפצצה ולנטרל (אותו דבר, כפתור F).

לאחר שמחסלים את 2 התחנות המפה מתרחבת ויש עוד 2 תחנות להשמיד. לקבוצת ההגנה משתנה ה-spawn לקצה החדש של המפה וקבוצת ההתקפה מקבלים את ה-spawn הקודם של ההגנה.

אגב.. אמרתי להרוס/להשמיד ולא להטמין פצצה.. כי ניתן לחסל את התחנה (לא תמיד) בדרכים אחרות. לתחנות הללו יש bar חיים.. אבל זה דורש המוןןןן נזק בשביל להרוס אותן וזה לא משהו שכדאי לנסות כי זה יבזבז המון זמן. רק פעם אחת ראיתי שזה קורה, טנק נסע על התחנה והתחנה הושמדה מהנזק.

הדרך השנייה יותר ריאליסטית, אם כי גם כן דורשת זמן. אם התחנת נמצאת בתוך מבנה (רוב הזמן זה תוך מבנה) אז פשוט פוגעים במבנה שוב ושוב ושוב עד שהוא מתרסק.. ואיתו התחנה מושמדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אפשר להפציץ את הMCOM עם UAV :]

אבל את B אני תמיד משמיד ב2 דקות הראשונות של המשחק

אני צונח לוקח טרקטורון נותן גז לB מעיף את הטרקטורון וישר מטמין פצצה אם מתמזל מזלי אז אני מצליח להיתחבא בבית וזה נהרס תוך כדי שאני מגן על זה שלא ינטרלו

זה עומד אצלי מכל המשחקים על 65-75 אחוזי הצלחה

כי לפעמים יש באזור איזה 2-3 אויבים שיחסלו אותך אבל עדיין שווה לנסות :]

חחחחחחחחחחח וגם הכי כיף שאתה מגן לגנוב למתקיפים את הטנקים חחח זה אחד המצחיקים

כבר 4 פעמים שדפקתי להם טנקים חחחח ,והקטע הכי מצחיק שאתה יושב להם על הטנק והולך איתם וברגע שהם יוצאים לתקן אז אתה קופץ לטנק ובורח xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו איך הפיזיקה של ההרס בהשוואה לנאמר... red faction ? (מבחינת איכות וביצועים)

ואם אתה עומד בתוך בניין קורס זה יכול לעשות נזק לדמות ?

הבנתי שגם ה-ragdolls השתפרו... בקודמים זה היה זוועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו איך הפיזיקה של ההרס בהשוואה לנאמר... red faction ? (מבחינת איכות וביצועים)

ואם אתה עומד בתוך בניין קורס זה יכול לעשות נזק לדמות ?

הבנתי שגם ה-ragdolls השתפרו... בקודמים זה היה זוועה.

המינוס הכי גדול שהפיזיקה פה- הוא הדיליי. אתה יורה בקיר והוא מתחיל להתפרק כמה אלפיות שנייה לאחר הפגיעה. אבל כל השאר דיי ריאליסטי

יצא לי להרוג צלף שישב על המקלע הממוגן ע"י הפלת עמוד שבפוקס נפל עליו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המינוס הכי גדול שהפיזיקה פה- הוא הדיליי. אתה יורה בקיר והוא מתחיל להתפרק כמה אלפיות שנייה לאחר הפגיעה. אבל כל השאר דיי ריאליסטי

יצא לי להרוג צלף שישב על המקלע הממוגן ע"י הפלת עמוד שבפוקס נפל עליו :lol:

מה הסיכוי שזה ספר לך הריגה? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו , התחלתי לשחק עכשיו בבטא ואני גרוע!!!

(וחשוב לציין שקיבלתי KEY מCT מבלי להתקין את הTS שלהם!! )

עקפתי אותך

אני אפילו לא עידכנתי פרטים^^

מה הסיכוי שזה ספר לך הריגה? :lol:

לא ספר כהריגה, אבל הציל אותי ממוות^^

אגב, חלק מחלקי הרכבים המפוצצים (במיוחד מסוקים) חדירים לכדורים.

הייתי בסצנת קרב פשוט מהסרטים, פוצצנו את הזוג הראשון והשני והתחלנו להתקדם לעבר השלישי, הקבוצה האוייבת התפזרה לאורך המסלול השמאלי (איפה שהROAD BLOCKS שמה) והמטירה עלינו אש כבדה, ממש כמו בסרטים, עשן אבק פיצוצים ושריקות בלתי פוסקות של כדורים, צעקות של פצועים ומה לא... אחד מחברי הצוות שלי השתמש ברגע בו העשן מהפגיעה של הטנק הסתיר אותו ורץ לעבר שברי המסוק, הוא מת. אני כחובש יצאתי אליו, עוררתי אותו ופתאום אני קולט אותו מולי חוטף אש מהצד של שבר המסוק... לא יכלתי לעשות כלום שכן צלף ארור כיוון את מטח המרגמות ישר לעברי... אבל זה היה פשוט סוווווווווווס

BATTLEFIELD אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא לא מרגיש שום דיליי..

לא, אני מתכוון ל-F. אמרתי שככה אני הגדרתי אצלי. את E הגדרתי כ-melee, התרגלתי מ-MW2.

אוקי.

נכנסתי אלייך למשחק.

איזה דבר מצחיק יש לי עכשיו [ולרוב שם] נעלם לי כל מה שפתחתי ובתוך המשחק גם שאני הורג וכדומה אין לי נקודות [תמיד בשעות האלה יש דברים מוזרים]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...