Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 55 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חורש יום וליל על הבטא, זה כל כך ממכר.

לפעמים זה מאתגר כל כך להיות בהגנה נגד קבוצה חזקה ולראות את החמאס משתלט בכוח על הרצועה. :)

שימו לב לאפקטים במדהימים, למשל שיורים AT לטנק אז ה"טלויזייה" של הטנק מתערערת ותורמת להרגשה הכללית.

גם ירי לעבר מסוק, כשהוא כמעט הולך להתפוצץ...... היציבות מתערערת או אם פוגע AT בזנב אז הוא נכנס לסיחרור.

ובכלל, בקושי אני רואה שימוש במטולים כנשק ראשי לעומת MW2... פשוט מדהים איך המשחק הזה עובד.

אגב, מישהו יודע איך משתמשים באלטילריה? ראיתי משום מה אלטילריה אבל אני לא יודע איך משתמשים.

אגב, תראו מה קפץ לי באמצע המשחק כשאני ב"הגנה":

http://www.youtube.com/watch?v=y6fN6wUAbjU&feature=related

שימו לב לנשקים.

:D

תמונה של הספטסנז:

spez10.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.. זה סוג של ארטילריה, זה לא שהצלף באמת שולף mortar ומפגיז.

רוני- גם לי זה קרה, נכנסתי לאחד מהשרתים הישראלים וראיתי שכל הנשקים והתוספות נעלמו. יצאתי מהמשחק וחזרתי והכל חזר (:

גם ראיתי במהלך המשחק שלכולם יש 0 נקודות ורק לי מצטבר הניקוד. שינו את השרת ל-unranked או משהו כזה?

אגב.. לגבי מסוקים והורדתם.. נראה אם מישהו יוריד מסוק בצורה יותר טובה.. אתמול שיחקתי והייתי recon, עם הרובה צלפים פגעתי בתא הטייס.. פתאום כתוב לי "headshot". ממש kill of the week, פגיעה בראש של הטייס. נראה אתכם גוברים על זה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.. זה סוג של ארטילריה, זה לא שהצלף באמת שולף mortar ומפגיז.

רוני- גם לי זה קרה, נכנסתי לאחד מהשרתים הישראלים וראיתי שכל הנשקים והתוספות נעלמו. יצאתי מהמשחק וחזרתי והכל חזר (:

גם ראיתי במהלך המשחק שלכולם יש 0 נקודות ורק לי מצטבר הניקוד. שינו את השרת ל-unranked או משהו כזה?

אגב.. לגבי מסוקים והורדתם.. נראה אם מישהו יוריד מסוק בצורה יותר טובה.. אתמול שיחקתי והייתי recon, עם הרובה צלפים פגעתי בתא הטייס.. פתאום כתוב לי "headshot". ממש kill of the week, פגיעה בראש של הטייס. נראה אתכם גוברים על זה ;)

בשעות האלה תמיד יש דברים מוזרים, זה יסתדר.

שהייתי לידך ראית איך המכונית עפה באוויר -ממש כמו שהראו בסירטונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שנעזוב, שם יש פחות פינג [וזה כמובן מורגש] וגם לשחק עם ישראלים.

במשחק המלא חייב לעשות כאן קבוצה .

FullGaz - לקח רציני את המשחק הוא מחכה לכניסה לעזה -"עופרת יצוקה 2" :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני כנס לרשימת החברים ותצטרף לאיפה שאני..

אני לבד במפה מתאמן על להטיס את המסוקים (:

אני כבר יודע, אני פשוט מתאמן על תמרונים וכל מיני טקטיקות במקרה שיורים עליי

וכן, ראיתי שהמכונית עפה באוויר.. אבל זה כי ירו עליה.. זה הגיוני, זה לא באג. אבל כן, זה היה ממש מצחיק (:

nucleo, במקרה שלי המסוק ממש לא התייצב.. הוא עשה הרבה סיבובים במפה ולקח לי כמה מחסניות בשביל הפגיעה. ואל תשכח שבמקרה שלי זה היה headshot. גם במקרה שלך?

matandayan, תלחץ R ו-T בשביל לעלות ולרדת באוויר. לפחות אלו המקשים אצלי, יתכן ששיניתי אותם, לכן תבדוק בהגדרות המקשים של המשחק אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי פעם שהגנתי על הנקודות הראשונות ותפסתי את המשגר טילים שנמצא ליד A, הורדתי את כל העצים שמפריעים לי לראות את הכביש שעל הגבעה, ואז אני קולט איזה טנק נוסע לו בנחת במורד הכביש, אז יריתי עליו עם המשגר טילים, ושניה לפני שזה פגע בו האיש יצא מהטנק ומהפיצוץ הוא עף 100+ מטר, זה היה מדהים!!!

הכי כיף לשים מוקשים בכל הכבישים שבאים מהם טנקים, כבר פעמים עשיתי TRIPLE KILL מ-AT MINE שפיצץ טנק מלא באנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני כנס לרשימת החברים ותצטרף לאיפה שאני..

אני לבד במפה מתאמן על להטיס את המסוקים (:

אני כבר יודע, אני פשוט מתאמן על תמרונים וכל מיני טקטיקות במקרה שיורים עליי

וכן, ראיתי שהמכונית עפה באוויר.. אבל זה כי ירו עליה.. זה הגיוני, זה לא באג. אבל כן, זה היה ממש מצחיק (:

אין לי עכשיו אף אחד ברשימה - מ7 בערב עד 12 וחצי יש תמיד בעיות. אבל לפחות אפשר להכנס לשרתים חופשי.

לגבי המכונית אני לא אומר שזה באג,ברור שירוה עליה- אני אומר שזה היה דבר מגניב ויפיפה.

חח תאמין לי עליתי רק פעם אחת על המסוק [כבר ציינתי את זה -רכבים וכאלה לא עושה לי את זה. ] אבל שמתי לב שעם מעלים את העכבר למעלה אז המסוק יורד למטה - זה מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...