Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 49 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי תודה- אבל ראית יש כאל השלא מעדכן להם -אז למי שיש הורדה שישים פה.[br]פורסם בתאריך: 30.01.2010 בשעה 18:28:52

שנייה אחרי שלוחיצם להכנס למשחק- יש עידכון -זהו ? כזה מהר מעדכן -למרות שבתפריט אני רואה אותו דבר וגם לשרתים קשה להכנס [בטח כרגע עומס]

אבל מה רק לי יש את הבעיה עם הAA רק סיפרה 1 ,אולי אני אתקין את המשחק מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, המשחק צריך לצאת עוד חודשיים והוא במצב על הפנים פשוט :kopfpatsch: אפילו הבטא של CLEAR SKY הייתה מבוגבגת פחות...

טנקים מעופפים... שליטה הזוייה וכל הקיל קאמ שממוקדים לשום מקום...

אבל למשחק הזה יש פוטנציאל, הרי זהו BATTLE FIELD.

תוסיפו אותי, MaxerSKV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף הבנתי איך מצטרפים. נכנסים לרשימת החברים ובצד ימין לוחצים על החץ הצהוב, אותו חץ כמו שיש ברשימת השרתים. אפילו אם לא רשום שהשחקן בתוך משחק - אפשר לנסות. חבל שאין אינדיקציה לכך שהוא משחק או לא.

AA יש רק 1 כפי שאמרו.

אי אפשר להוריד פאץ', הקליינט מעדכן לבד.

ולא ראיתי טנקים מעופפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה בעצמך, תיהיה בATTACERS, קח טנק ונסה להמריץ אותו לשיא המהירות במהלך הירידה, יצא לי להוריד את המבנה שמשקיף על הB הראשון עם טנק מעופף

משום מה המשחק לא שומר לי סטאס... סעמק כמה הריגות לשווא!!

כנסו עככשיו לוויגיימס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

mike.. המשחק קרס לי בידיוק כשנגמר המשחק, ממש כשאמור להיות כתוב "visit us on twitter". אני מדבר על המשחק שהחזקנו שעתיים את B ובקושי נשארו קירות לבניין :lol:

איך הצטרפת אליי? שאני אדע גם להצטרף בחזרה..

LOL

אני חייב להודות שה destruction engine או וואטאבר הם קוראים לזה פשוט גאוני. בסופו של שלב מכל היער הזה נשאר מדבר שטוח :lol:

פתחתי את הרשימת חברים שלי ואתה הופעת שם, ואז לחצתי על האיקון של play ליד הניק שלך וזה לקח אותי לאותו שרת.

אני חושב שבנתיים רשימת החברים מראה שחקנים שרק במשחק.

והנסיעה שלי ושל יואל ברחבי המפה על הBARDM היתה חוויה :lol:

שנינו מכונאים, נפגע הרכב, עושים רברס, עושים תיקון וחוזרים לרסס :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף הבנתי איך מצטרפים. נכנסים לרשימת החברים ובצד ימין לוחצים על החץ הצהוב, אותו חץ כמו שיש ברשימת השרתים. אפילו אם לא רשום שהשחקן בתוך משחק - אפשר לנסות. חבל שאין אינדיקציה לכך שהוא משחק או לא.

AA יש רק 1 כפי שאמרו.

אי אפשר להוריד פאץ', הקליינט מעדכן לבד.

ולא ראיתי טנקים מעופפים.

אם לדוגמא אתה רוצה להכניס אותי לרישמת חברים [אתה כותב את הניק שם] צריך להישלח אלי הודעה לאשר זאת?

בכל אופן תכניס אותי IL-RROONNII

AA יש רק אחד? אבל הרבה אמרו שיש להם עד 8.

ולמה שיעשו עד 1? זה כאילו אין AA ורואים על הפנים.

כרגע לא מוצא לי שרתים -באסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייק- כן, במשחק האחרון היה מצחיק.. בשלב הראשון היו אצלנו הרבה צלפים על הגבעה ולכן זה משך הרבה אש וכל הצמחייה נעלמה (ראיתי רק כשירדתי משם). חבל שלא לקחתי סקרינשוט (:

למה רצית שאני אסמן את המסוק עם ה-magnetic dart? אתמול שיחקתי קצת עם האקדח הזה, זה קל לפגוע בכלי שעל הקרקע אבל לפגוע במסוק זה בלתי אפשרי. ונגידדדד שהייתי מצליח, מה זה היה נותן לך?

רוני- מה הכוונה לא מוצא שרתים?

יש 8X AF.. אבל AA יש רק 1X.

לגבי להוסיף חברים- אתה נכנס לרשימת החברים (צד שמאל) ושם עושה חיפוש. הכינוי שלי במשחק זה

1-Nike-1

אגב, יש 2 שרתים ישראלים, חפשו אותם ברשימה.. השם הוא Hypernia, הפינג כפי שנראה ברשימה הוא 15.

Hypernia Bad Company 2 Beta Israel 3

Hypernia Bad Company 2 Beta Israel 2

עריכה: מה שאותי מעצבן זה שבזמן של ה-kill cam אי אפשר לכתוב.. הכוונה ללחוץ J. צריך לחכות כמה שניות, לבחור KIT ורק אז אפשר. עוד מעצבן זה שאי אפשר לכתוב הודעה כשנגמר המשחק ובידיוק כשנגמר אתה לא היית חי. אם מתים ממש לפני אז אי אפשר לכתוב הודעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי מצויין, עכשיו הוא ניתקע על UPDATING YOUR STAS כשלמעשה הוא לא עושה כלום...

הרפורט על הבאגים יצא לי 2 דפים... זהו אני מפסיק לשחק היום, אני מפחד שזה יוציא לי סופית אתהחשק לקנות א תהמשחק

נייק, כשאני עושה חיפוש חברים ואני רושם את ה1 הראשון המשחק אוטומטית משלים את זה ל-01 וזה לא מוצא אותך><

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...