Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 58 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאני נכנס ל SERVER BROWSER לוקח לו שעההההה לעדכן את הסרברים, ואני לא יכול לבחור בזמן הזה פילטרים כי הוא מעדכן...

לא יכול לעשות כלום..

מה עושים?

מחכים לעדכון.

אצלי אין פינג ברשימת השרתים והיא מתעדכנת משהו כמו דקה או שתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי כפתור הPLAY NOW עובד פעם ב4-5 הדלקות.. וכשעובד הPLAY NOW רשימת החברים ריקה (0/0)

קיצר הבטא במצב מאוד , אבל מאוד גרוע

בדיוק מה שקורה לי, אחרי המון נסיונות אני מצליח להכנס לחשבון,

לוחץ PLAY NOW ולא קורה כלום

נכנס לרשימת השרתים והיא ריקה ואחרי כמה שניות מקבל הודעת התנתקות

לא הצלחתי עד כה לשחק בכלל :-X

שיסדרו את הבעיות כבר ואל תגידו לי ביטא שמיטא כי בעיות חיבור לרשת שלהם לא קשורות לפיתוח של המשחק אלא לניהול השרתים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר שאני הכי שונא בסדרת שהמון אנשים במקום לעזור במשחק מחכים למסוק, טנק או משהו אחר...

זה קורה המון בשלב ההגנה שיש את האפצ'י.

היה לי משחק שחצי מהקבוצה מחכה לאפצ'י, זה היה ההפסד הכי מהיר שיצא לי לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת. למה לא שמתי לב.

זה חדשות -טובות -תודה.

אתה לא תמיד יכול לעבור קבוצה... מה גם שאין AUTO BALANCE (יש רק קובץ ריק כניראה) כי הרגע יצאתי ממשחק שבDEFENDERS היה 16 איש ובATTACKERS היה 5 איש...

ב12 בלילה אני יושן, אם גם המשחק המלא ירוץ ככה אז אני כניראה אבטל את ההזמנה[br]פורסם בתאריך: 1.02.2010 בשעה 17:53:48

הדבר שאני הכי שונא בסדרת שהמון אנשים במקום לעזור במשחק מחכים למסוק, טנק או משהו אחר...

זה קורה המון בשלב ההגנה שיש את האפצ'י.

יש גם את הטמבלים האלא שלא יודעים להטיס מסוק (אני ביניהם אבל אני לא רץ להגה, אני טייס משני) וגורמים לך לSUICIDE או את הטנקיסטים המולהבים שממטירים פגזים לשום מקום בלי לשים לב שמד החיים של הטנק עומד על 4-5... הייתי רובאי של טנק כזה ועד שלא צעקתי לבחור לזוז מקו האש מהר הוא לא שם לב... [br]פורסם בתאריך: 1.02.2010 בשעה 17:58:30

אגב, ידעתם שאפשר לפוצץ לחברי הקבוצה את הUAV? נחתי בעמדת הUAV ועקפתי כניראה איזה מישהו עצבני שפוצץ לי אותו... איזה פוץ :pissed:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...