Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 50 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

רוני- מה הכוונה לא מוצא שרתים?

יש 8X AF.. אבל AA יש רק 1X.

לגבי להוסיף חברים- אתה נכנס לרשימת החברים (צד שמאל) ושם עושה חיפוש. הכינוי שלי במשחק זה

1-Nike-1

AF- יש לי עד X16 ,וAA עד 1 -אבל כפי שחברה כותבים לכל אחד יש משהו אחר.

ואם לך יש AA X1 אז בטח אתה רואה גם לא בצורה יפה.

הכוונה לשרתים- שעכשיו אני נכנס וזה רק מחפש מחפש ולא מוצא כלום [אף שרת] .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר'ה אתם שוכחים שמדובר בגרסת בטא של המשחק ולא דמו. בשביל זה יש בטא! אצל חלק זה עובד, אצל חלק זה קורס. כנסו לפורומים שלהם, תכתבו הכל.

אל דאגה.. רוב התלונות שפה כבר ראיתי בפורום שם.

אני הרבה יותר רגוע לקבל משחק עם עודף באגים מבית EA מאשר משחק עם עודף באגים מבית יוצר של מישהו ללא תקציב :)

נייק, רציתי לבדוק איך האקדח הזה עובד, פלוס המסוק עיצבן אותי רצח. אז....סיפוק אישי :-)

בקשר לשרתים, יש גם שרת של VGames (ככה קוראים לו). לא אתפלא אם הserver browser עדין בבאגים ולכן לא רואים את כל השרתים. אצלי למשל זה לא מראה פינג של שרתים בכלל...

מה שעוד יותר מעצבן זה שצריך להיכנס למשחק חדש בשביל לצאת מהמשחק...

עוד דברים מעצבנים שעדין אין auto login, וש friends list נכה.

יופי מצויין, עכשיו הוא ניתקע על UPDATING YOUR STAS כשלמעשה הוא לא עושה כלום...

הרפורט על הבאגים יצא לי 2 דפים... זהו אני מפסיק לשחק היום, אני מפחד שזה יוציא לי סופית אתהחשק לקנות א תהמשחק

נייק, כשאני עושה חיפוש חברים ואני רושם את ה1 הראשון המשחק אוטומטית משלים את זה ל-01 וזה לא מוצא אותך><

מקסים את המשחק אתה גם מריץ בתור אדמין?

הכוונה לשקתים- שעכשיואנ ינכנס וזה רק מחפש מחפש ולא מוצא כלום [אף שרת] .

אתה מריץ חיפוש בתפריט הימני או מתוך multiplayer שלמעלה?

ואצלי הוא לא מוצא שום שחקנים... גם כאלו שכבר הוספתי לפרינדס ליסט לפני הוא לא מוצא ולא רואה... איי איי איי, הרבה עבודה יש לעצלנים בDICE

פרנדס עדין דפוק. הוא לא בדיוק עובד. רק מדי פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מריץ את המשחק בתור אדמין, המשחק לא מעדכן סטטוס, לא שומר ולא מוצא חברים. רשימת השרתים עובדת אך לא ניתן לשחק בשרת מסויים יותר מ4-5 דקות כי הוא מאבד קשר עם השרת. היסטוריית השרתים בצד ימין מלאה למרות ששיחקתי רק בשני שרתים, (היא גם הייתה מלאה איך שהתקנתי את המשחק).

הנה חוזרים ימיו של AA3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה דרך ה multiplayer, דרך הימני זה רק שרתים מעודפים והיסטורי...

אבל זה הרבה פעמיים נתקע [כמו עכשיו] - כנראה בשעות האלה קשה להכנס .

לכן לפחות מההיסטורי אנסה.

maximskv

זה רק ביטא אל תדאג הם יתקנו הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייק-

מימין לשם השרת (לא מימין ל-LAT) יש חץ צהוב.. קליק ואז Add to favorites.

אגב איך מצאת אותי אם מקס אומר שמרגע שהוא כותב 1 בחיפוש זה עושה לו 01...?

AF- יש לי עד X16 ,וAA עד 1 -אבל כפי שחברה כותבים לכל אחד יש משהו אחר.

ואם לך יש AA X1 אז בטח אתה רואה גם לא בצורה יפה.

צודק, טעיתי.. גם לי יש AF X16 ו-AA X1. ואני דווקא רואה ממש טוב. רוצה סקרינשוט?

אהההה נזכרתי במשהו מציק. נכון שיש שלבים במשחק, כל פעם מחסלים את תחנות ה-M-COM ואז נפתח ההמשך של המפה. אז בשלב האחרון של המשחק כשמטמינים את הפצצה ב-A או ב-B.. אם אני בתוך המבנים הללו אז המשחק ממש מקרטע.. לא יודע אם זה לאג או שהכרטיס מסך לא עומד בלחץ. ברור לי שזה בגלל התאורה האדומה שמהבהבת מסביב ל-M-COM.

האמת שאני זוכר את זה רק בשלב האחרון, אני לא זוכר שבתחנות הקודמות נהיה לאג/קרטועים..

מקס- שלחתי לך הזמנה.. בתפריט הראשי בצד ימין יש לך Friend requests.. תבדוק שם.

רוני- כנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב איך מצאת אותי אם מקס אומר שמרגע שהוא כותב 1 בחיפוש זה עושה לו 01...?

עשיתי חיפוש על

01-Nike-1

וזה מצא אותך :]

מקס, אם יש לך כוח תנסה להכניס את המחשב שלך ל DMZ בראוטר ולבדוק אם עכשיו זה מתנתק. מעיון בפורומים חלק מהאנשים טוענים שזה מה שעזר..

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc-beta/880805-connection-game-server-has-been-lost.html

אגב אני לא יודע למה אנשים מתלוננים על הגרפיקה...אולי אין לי דרישות גבוהות אבל אני חושב שזה בכלל רץ לי על מדיום ב 1680x1050 ונראה סבבה לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מקבל שום הזמנות, זאת כניראה איזו בעייה עם עידכון הסטטוס כי שום דבר לא נישמר.

אגב, ראיתי במפה כמה פעמים הפגזות ארטילריות ומטוסים מפציצים, איך מזמינים דברים כאלה?

איך שולטים במסוק? כשאני לוחץ W (לא נוגע בעכבר) המסוק מתחיל לנסוע קדימה כמו כלי על גלגלים, נוסע עד שמגיע הEPIC FAIL :kopfpatsch:

מקווה שעד מחר יתקנו את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המסוק וה-UAV1 - תבדוק את הגדרות המקשים של כלי רכב אוויריים.

ההפצצות שראית.. יש כל מיני. קודם כל ה-UAV1 מביא הפצצות. שנית, ל-Recon יש Mortar.. הוא פותח binoculars ומכוון את ההפצצה. מממממ.. וזהו, אני חושב. אה כן, המטוסים המפציצים שראית מגיעים אוטומטית כשמישהו מטיס את המסוקים. מעין הקדמה כזו, מנקים את השטח לכבודו (: אז כן, אם זה קורה אז תדע שיש מסוק בדרך.

אה כן, הנה השרתים הישראלים שאני ראיתי. כפי שניתן לראות הם במועדפים. תצטרכו לעשות מה שאני עשיתי, לחפש בצורה ידנית ברשימת השרתים הגדולה (server browser) ולהוסיף למועדפים. ולא ראיתי שרת של ויגיימס.

http://img18.imageshack.us/img18/9696/bfbc2game20100130203622.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, ניסיתי כל כך הרבה פעמים להכנס למשחק ואולי הצלחתי להכנס 3 פעמים.

כשאני לוחץ על JOIN GAME או שלא קורה כלום או שאני נכנס לשרת לזמן מאוד קצוב של 2-3 דקות.

איך אתם מצליחים לשחק בדבר הזה?

לגבי ה AA - יש X8

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...