Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 144 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קישרנו במהלך הדיון להרבה סרטוני פיצוצים כאלו, כולל את זה..

וזה הכי מצחיק לדעתי, השיר גם ממש הולם :lol:

גם nucelo העלה סרטון..

ואני עם מתן ו-newbkanewb.. עשינו גם כמה סרטונים משעשעים. למדנו שהמוקשים הרבה יותר חזקים מ-C4 ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה newbkanewb?

לא, לא העלתי.. פשוט נראה לי שזה יראה מעפן לחלוטין בלי שיר משעשע ובלי מעברים נחמדים בין הקטעים - ולי אין שום ניסיון בדברים שכאלו.

וגם אחרי שמחקתי הרבה קטעים שהיו מטופשים או שהפיצוצים לא הלכו טוב.. נותרו 4 קטעים והם בסה"כ 1.3GB :o

3 קטעים של איזה 15 שניות כל אחד, והקטע האחרון של 40 שניות היה הפיצוץ שהיה הכי גדול - כשאתה היית על ה-Quad bike ושמנו 12 מוקשים :lol: :lol: :lol: :lol:

זה היה כזה גדול. לא יודע אם הראות הייתה טובה מה-quad bike, אבל אתה עפת מהבסיס הראשון של ההתקפה אל הבסיס של ה-Apache :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלה לי רעיון גאוני!!!!!!!!!!!!

אפשר לשגר QUAD BIKE בעזרת מוקשים על כל התחנות המאוחרות יותר ולפוצץ אותן בהתחלה, ואז אחרי שמפוצצים את כולם מתפנים לחסל את הזוג הראשון והמשחק ישר נגמר :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר, חייבים לפי הסדר. אם תקפוץ לבסיסים האחרים אז אתה תכנס ל"איזור השחור" במפה ואתה תמות תוך 10 שניות.

אגב, נראה לי שהגיע הזמן לפתוח את הדיון הראשי :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הטוענים כי יכלנו לשחק במשחק ברגע שהוא שוחרר בארה"ב על ידי שימוש בפרוסקי ואז זה בעצם מזהה אותך שם ופותח לך את המשחק.

החבר'ה שהזמינו מארקדיה מקבלים את המשחק היום בערב אז כבר היום השרת שלנו יתמלא :) ולא נחכה לכולם שבוע :yelclap:

:2gunsfiring: :2gunsfiring: :2gunsfiring:

אתה יכול להסביר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על האישור וההרגעה, נשלח לי אישור על האריזה והמשלוח.. השאלה המתבקשת היא אם המשחק מגיע לאירופה רק ב6.3 אז איך הוא כבר נשלח אלי מבריטניה (בריטניה זה עדיין אירופה עד כמה שידוע לי)?! וחס וחלילה שאני מתלונן אבל זה ניראה קצת תמוהה :smile1:

למה תמוהה?? כשיש תאריך יציאה של משחק זה לא אומר שהוא לא נמצא בחנויות/משווקים לפני כן...

זה לא שהמשחק לא מוכן או משהו כזה הרי הוא כבר פעיל בארה"ב...

לחנויות ולמשווקים מותר למכור את המשחק רק החל מה5.3 (באירופה) וזהו , את המשחק פיזית הם מקבלים מתישהו לפני (יום או יומיים משהו בסגנון)

אל תשכח שחנות צריכה להכניס את המשחק למלאי שלה , להכניס את הבר קוד והמחיר וכו' , לא יתקילו חנות שעה לפני תאריך השחרור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...