Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 57 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

כל שידרוג דורש את הנקודות שלו.

כלומר כדי לשדרג צלף צריך נקודות ע"י צליפה.

לגבי הטנק נקודות שמקדמות אלו נקודות שהשגת דווקא ע"י הריגות עם הטנק.

אצל recon מה שאתה הורג עם המרגמות לא נספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח זה עוד כלום 15 קיילסטריק

היה לי רק מקרה אחד כזה

בהתחלה של המשחק לקחתי טנק ועוד אחד מהסקוואד שלי היה איתי כGUNNER והוא היה ENGENEER פיצצו לנו את הטנק רק בMCOM האחרון בB

היה לי 3620 נקודות ולבחור בעמד הGUNNER היה 3200

זה היה מטורף חחח היה חבל על הT90 החמוד שלי :[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח זה עוד כלום 15 קיילסטריק

היה לי רק מקרה אחד כזה

בהתחלה של המשחק לקחתי טנק ועוד אחד מהסקוואד שלי היה איתי כGUNNER והוא היה ENGENEER פיצצו לנו את הטנק רק בMCOM האחרון בB

היה לי 3620 נקודות ולבחור בעמד הGUNNER היה 3200

זה היה מטורף חחח היה חבל על הT90 החמוד שלי :[

תשמע, בשבילי זאת חתיכת קפיצה, כאחד שלרוב מסיים באמצע טבלת הסקור כמעט ללא הריגות ו שש שבע ז'יטונים על אסיסטים להגיע לסקור של כמעט 4 אלף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר זה כן היה לבצע פעולות עם הטנק

מוזר, דווקא יותר הגיוני לשים EW נגד טנקים ולא לטובת הטנקים (וזה מה שבלבל אותי, זה גם נראה ככה בציור)

פתחתי את זה אבל כרגע אני פשוט לא מסוגל למצוא שרת עם ניקוד כרגע

הכל בלי ניקוד גם כשכתוב שיש

ואני מקנא בכם

מה זה 3000 נקודות?!?

ואני חשבתי שאני משתפר ומסיים עם 500 נקודות (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר זה כן היה לבצע פעולות עם הטנק

מוזר, דווקא יותר הגיוני לשים EW נגד טנקים ולא לטובת הטנקים (וזה מה שבלבל אותי, זה גם נראה ככה בציור)

פתחתי את זה אבל כרגע אני פשוט לא מסוגל למצוא שרת עם ניקוד כרגע

הכל בלי ניקוד גם כשכתוב שיש

ואני מקנא בכם

מה זה 3000 נקודות?!?

ואני חשבתי שאני משתפר ומסיים עם 500 נקודות (:

גמאני התחלתי עם 500

תשחק עם חברים, או עם אנשים שניראה לך שהם מבינים מה הם עושים, תישאר קרוב אליהם ותעזור להם, ולקבוצה בכללי.

אל תמהר ואל תרוץ קדימה, זה לא COD. פה אתה לא לבד- אתה מקבל ניקוד על עזרה לקבוצה. סמן אוייבים, נסה לפגוע בהם, תקן רכבים לחברי הקבוצה ותתחלק בתחמושת ובתיקי העזרה הראשונה. רק ככה מתקדמים.

אגב, נסה להשאר בקרבת כמה שיותר אנשים, בגלל שהמשחק בנוי ככה שבשביל להרוג אוייב צריך לרוקן כמעט מחסנית שלמה הסיכוי שהאוייב יהרג אם הוא נתקל בקבוצה גבוהה הרבה יותר.

חבל שאין במשחק קומנדר, זה היה יכול לתרום רבות כי רוב הסקוואדים מסתובבים בפיזור במפה ואין הגנה ממשית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרו במשחק המלא -חייב לעשות פה קבוצה ושתיהיה תמיד צמודה -רק ככה מנצחים בקלות [המשחק הזה -ממש שצריך משחק קבוצתי טיפה יותר -ממשחקים קודמים]

יש שרתים שהרבה שם צלפים -אם תלך לבד אתה גמור -אבל עם הולכים 5 ובניהם 2 מרפאים -אתה שמור.

לבנתיים אני לא רואה את המשחק הזה עולה על BF2142 וזה בעיקר מדברים דפוקים [כמו מחסנית שלמה בשביל להרוג ,הרובים של המסתער קופצים באוויר - הרובים של המרפא יותר יציבים וכו' וכו'... ,בטח מתלוננים על זה הרבה -אולי הם ישנו את זה במשחק המלא.]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מחסנית שלמה ולפעמים יותר עבור הריגה אחת זה ממש מעצבן :-\

אבל בשביל זה יש את הבטא, בשביל לסדר כל מיני דברים שכאלה, המלא יהיה הרבה יותר טוב ;)

ד"א תוסיפו אותי במשחק! ;D

Lost Spirit עם clan tag של S6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אבל ממש אל תיהיה בטוח שדברים כאלה יסדרו ,הם יותר מסתדרים באגים, זה באמת מעצבן אותי -פשוט רק כמה דברים בודדים לשנות והמשחק באמת ישתפר הרבה.

תחשוב שאתה יורה בצלף עד שהוא מת הוא כבר מספיק לכוון עליך ולהרוג, שאתה מסתער ואתה יורה על יריב והוא עלייך אז כנראה שהוא פוגע בך הרובה קופץ לאוויר ממש הרבה [וזה חבל], חח האקדח יותר חזק ויציב מרובה.

הרבה מתלוננים על זה- החברה צריכה לשנות את זה -וכדאי לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להרוג מישהו לא צריך מחסנית לרוב זה חצי מחסנית

וגם האקדח השילשי מאוד חזק והורג ב5 כדורים

תפתחו כוונת RED DOT SIGHT וזה ישפר לכם את הכיוון בהרבה וככה כבר לא תצתרכו לרסס את כל המחסנית.

אבל הקטע של הצליפה מאוד מעצבן במשחק

כי אם הבנאדם לא יושב במקום אחד ולא זז זה כמעט בלתי אפשרי להרוג מישהו רץ

וגם צריך רק ירייה בראש ממרחק רחוק יחסית בשביל להרוג מישהו בגיעה באיזור החזה ממרחק לא תהרוג :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להרוג מישהו לא צריך מחסנית לרוב זה חצי מחסנית

וגם האקדח השילשי מאוד חזק והורג ב5 כדורים

תפתחו כוונת RED DOT SIGHT וזה ישפר לכם את הכיוון בהרבה וככה כבר לא תצתרכו לרסס את כל המחסנית.

אבל הקטע של הצליפה מאוד מעצבן במשחק

כי אם הבנאדם לא יושב במקום אחד ולא זז זה כמעט בלתי אפשרי להרוג מישהו רץ

וגם צריך רק ירייה בראש ממרחק רחוק יחסית בשביל להרוג מישהו בגיעה באיזור החזה ממרחק לא תהרוג :|

לא' date=' הם צריכים לשנות את זה.

ניראה אותך הורג שלוש שבאים אלייך, בBF2142 זה תענוג ואפשרי.

פה זה יכול לקרות אבל קשה -הצלחתי רק עם אתה מעביר גם לאקדח במהירות -וממש חייבים לכוון לראש -הוא בהרבה יותר רגיש משאר חלקי מגוף במשחק כאן.

לגבי הצלף אני לא שיחקתי רבות בסידרה בתור זה, אבל אלה שכן -הם צולפים גם במי שרץ [ וגם אני מצליח ']

אתה צריך הרבה הרבה זמן להתאמן על זה ,וגם לא ישר לירות אלה לחכות שהוא שניה נעמד ואז בום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מתחיל משחק מהתחלה , לא משנה אם זה בתור מגן או מתקיף אני מסיים עם מעל ל4000 , פשוט לא מתקמפר אף פעם , תמיד רץ ותופס אותם בהפתעה , לרב אני משתמש בAK כבר יש לי מזמן איתו GOLD STAR

תוסיפו אותי בסטים

Glock

או במשחק עצמו

Juggernaut עם קלאן טאג של IAF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...