ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברמן הדוב הרוסי - מה הפחד וההערצה אליו בתיקשורת

Radeon38

Recommended Posts

טעות

העכביש טוען שאחד כמו יוסי פלד היה יכול להיות רמטכ"ל טוב ( מפני שהוא חייל טוב ) לא דיברתי על שר ביטחון ( שר ביטחון צריך תכונות אחרות מחיילות טובה ) [br]פורסם בתאריך: 9.02.2009 בשעה 21:03:06

מסכים , כדי להיות רמטכ"ל טוב אתה צריך להיות קודם כל חייל טוב ורק אחר כך כל השאר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין שום קשר בין צל"שים לתפקיד שר הביטחון. זה בטוח.

הקשר היה להודעה של עכביש שטען שיוסי פלד יהיה רמטכ"ל/שר ביטחון יותר טוב כי הוא חייל יותר טוב.

והשטות שלך לגבי צל"ש = מקושר ממש ממקוממת.

אולי תטען גם שרועי קליין שקפץ על רימון קיבל צל"ש כי אחותו מכירה את אלוף הפיקוד?

נו לא דברתי על כל צל"ש... דיברתי על זה שיש לו הכי הרבה צל"שים... כל מי שמתבלט בצורה כזו בטוח עשה משהו לא טוב... עם כל הכבוד, ברק נראה לי פוץ מנופח מידי ביחס ללוחמים אחרים שאני מכיר (ועושים בערך את אותה העבודה שהוא עשה...)

כבר הרבה שטויות שמעתי אותך אומר, הפעם שברת שיא

אולי זה בגלל שיש לך פז"מ של חודש בערך ואתה לא מבין את משמעות המושג (בעצם אתה צריך להבין, מופיעה שם התמונה שלך במילון המונחים של צה"ל)

קצת יותר מחודש...

וכן, אני ג'ובניק... אווו כמה נעלבתי.... ב"חודש" הזה שאני בצבא חסכתי למדינה מספיק כסף כדי להחזיק לפחות פלוגה של גולני (כולל ציוד וכו'), וכנראה שגם מנעתי מוות של כמות אנשים שפלוגה של גולני מצילה בפרק הזמן הזה... אז... קפוץ לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומנם "רוסי" אבל תאמין לי שהבנת הנקרא שלי *הרבה* יותר טובה מרוב ה"ישראלים"... אני כתבתי את זה רק כדי להסתלבט עליך... וכי הייה לי נורא משעמם באותו הזמן (חיכיתי שסרטון יטען :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות צדיק

כרגע שמעתי את המבזק של גלי צה"ל ובמבזק הניסוח היה " ח"כ אלדד פונה , לנוכח מהומות שהיתפתחו במספר קלפיות "

הציטוטים הם כלשונם .

לבד מזאת - הוא לא שם וזו עובדה [br]פורסם בתאריך: 10.02.2009 בשעה 11:36:15

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/851/907.html?hp=0&loc=2&tmp=1150

הינה ניסוח של מעריב

ח"כ אלדד שהגיע לעיר בכדי להחליף את ברוך מרזל כיו"ר ועדת קלפי לאחר שהמשטרה אסרה את כניסתו, פונה לאחר שפרצו במקום מהומות קשות

עריכה :

אני אומר לך עומרי , פעם כשתהיה קצת יותר רגוע תוכל להבין כמה השחצנות שלך עושה אותך טיפש - חבל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה ציטוט נוסף

אחרי כחצי שעה, בחר אלדד לעזוב את העיר. "ישבתי בקלפי במשך חצי שעה ופיקחנו על הבחירות. בחוץ היתה מהומה גדולה והתפרעות, והערבים ניסו לפרק את הגדרות מסביב", סיפר אלדד לחדשות nana10. "בגלל שיש לי עוד כמה דברים לעשות היום, אני יוצא מאום אל-פחם והולך לפקח על קלפיות במקומות אחרים".
כשנשאל האם לא חשש לחייו, ענה: "היה לי ברור שהמשטרה יודעת לבצע את תפקידה כשהיא רוצה, למרות שהבוקר הם איכזבו אותי. הוכחנו שאפשר להשגיח על הבחירות במגזר הערבי. אנחנו לא מפחדים מאיומים של ערבים"

צר לי שאיני משתתף בצערו של הקוזאק הנגזל, אבל הוא אמר בעצמו שיש לו עוד דברים לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...