סקר בחירות 2009 - עמוד 19 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר בחירות 2009

Nyromith

לאיזו מפלגה תצביע או היית מצביע בבחירות הקרובות?  

1910 הצבעות

1. 1. לאיזו מפלגה תצביע או היית מצביע בבחירות הקרובות?

• קדימה - עם ציפי לבני לראשות הממשלה - כן
    • העבודה בראשות אהוד ברק - אמת
    • הליכוד - אח"י בהנהגת בנימין נתניהו - מחל
    • התאחדות הספרדים העולמית שומרי תורה - שס
    • ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן - ל
    • גיל - גמלאי ישראל לכנסת - זך
      0
    • התנועה החדשה מרצ - מרצ
    • הבית היהודי מפד"ל החדשה - ב
    • יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה - ג
    • חד"ש החזית הדמוקרטית לשלום ושוויון - ו
    • רע"ם-תע"ל - עם
    • בל"ד - ד
    • האיחוד הלאומי, תקומה, התקווה, א"י שלנו, מולדת - ט
    • התנועה הירוקה מימד בראשות הרב מלכיאור וערן בן?ימיני - ה
    • צומת - התנועה לציונות מתחדשת - ץ
      0
    • ישראל המתחדשת בראשות מיכאל נודלמן - נ
      0
    • דע"ם - מפלגת פועלים בראשות אסמא אגבארייה זחאלקה - ק
      0
    • לזוז - נץ
      0
    • ישראל חזקה בראשות ד"ר אפרים סנה - חי
    • כח להשפיע - פ
      0
    • הישראלים - ים
      0
    • לידר - קץ
      0
    • אחריות - לב אחד ורוח חדשה - נפ
      0
    • צבר - מפלגת הצעירים של ישראל - צי
    • עלה ירוק - קנ
    • מפלגת אור בראשות ירון ידען - אר
    • לוחמי חברה מאוחדים בראשות יגאל אנקורי - נר
      0
    • כח הכסף - קפ
    • הירוקים למען ישראל ירוקה - רק
    • לב בראשות אלכסנדר טנצר ועובדיה פתחוב - ינ
      0
    • ניצולי השואה עם בוגרי עלה ירוק - יק
    • מפלגת זכויות הגבר במשפחה - רע”ש - פק
      0
    • ברית עולם למען ילדינו - פי
      0

Recommended Posts

OC,

נגד איראן אין לך שום פיתרון צבאי אפשרי, במיוחד בלי תמיכה אמריקאית. איראן זה לא עיראק של לפני כמעט 30 שנה.

יש יותר מפתרון אחד עם ובלי ארצות הברית

עם תרצה מספיק לדחות את הגרעין האירני בכמה שנים טובות היא תוכל לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 379
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל מי שלא שמאלני ומבין שזה בושה שביבי יהיה שוב ראש ממשלה-מספיק פעם אחת..

מצביע קדימה

:lol:

אל תצחק עליו! הוא בסה"כ ילד שקונה את התעמולה של קדימה שמצהירה שהיא מפלגת מרכז.

פשוט, צריך להסביר לו שקדימה היא מפלגת שמאל קיצוני (יותר שמאלנים מהעבודה).

שכחתם את איראן שבעוד בערך שנה עומדת להיות גרעינית?

הרבה הרבה הרבה פחות משנה!

אל תתפלא אם בעוד אפילו שבוע או שבועיים תתעורר בבוקר, ותשמע בחדשות שאיראן פוצצה פצצה גרעינית בבונקר תת-קרקעי במדבר, והצטרפה למועדון הגרעין.

נגד איראן אין לך שום פיתרון צבאי אפשרי, במיוחד בלי תמיכה אמריקאית. איראן זה לא עיראק של לפני כמעט 30 שנה.

בהחלט יש פתרון צבאי כנגד איראן - Preemptive Strike!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליברמן = כלב נובך לא נושך. שנים בכנסת ומעולם לא הציע חוק נגד "הערבים הבוגדים". הציל את ממשלת השמאל של אולמרט ופושע מושחת בעצמו (הבת שלו בתפקיד גלעד שרון).

ציפי לבני = פוסטמה. בובה על חוט של ארד את אדלר. אין לה דעה על שום נושא. ומובילה את המפלגה הכי משוחתת והכי מגעילה (הירשזון, הנגבי, בראון, דליה איציק, רוחמה אברהם וכו').

ביבי = שקרן

ברק = לא סחבק, לא מנהיג

ש"ס = המיץ של הזבל האנושי

הבית היהודי/האיחוד הלאומי = דתיים -> סבירות גבוהה לכפייה דתית

אני בוחר (אם אלך לאצביע) עלה ירוק, הרע במיעוטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט יש פתרון צבאי כנגד איראן - Preemptive Strike!

לאיראן יש טילים שמסוגלים להגיע לאירופה, אז בוודאי שגם לישראל, וטיל כזה זה לא קסאם מסכן, אלא פצצה של חצי טון אם לא יותר. אם אתה רוצה להרגיש איך מרגיש תושב עזה בזמן הפצצה ישראלית, זו בדיוק הדרך. לאיראן יש יכולות נ"מ אדירות באופן יחסי. לאיראן יש צבא מסוכן מאוד. אין לך כלי שתוכל איתו לתקוף באופן יעיל את איראן, ולו רק בגלל בעית המרחק, ובגלל זה אתה צריך עזרה אמריקאית, כדי לתקוף מתוך עיראק. קפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיראן יש טילים שמסוגלים להגיע לאירופה, אז בוודאי שגם לישראל, וטיל כזה זה לא קסאם מסכן, אלא פצצה של חצי טון אם לא יותר. אם אתה רוצה להרגיש איך מרגיש תושב עזה בזמן הפצצה ישראלית, זו בדיוק הדרך. לאיראן יש יכולות נ"מ אדירות באופן יחסי. לאיראן יש צבא מסוכן מאוד. אין לך כלי שתוכל איתו לתקוף באופן יעיל את איראן, ולו רק בגלל בעית המרחק, ובגלל זה אתה צריך עזרה אמריקאית, כדי לתקוף מתוך עיראק. קפיש?

אני לא אפרט על היכולות של ה- F16I אבל אם יהיה צורך לשטח את איראן אז לא תהיה בעיה :xyxthumbs:

הבעיה היא הסקאדים לאחר מכן - לא נראה לי שיש מספיק טילי חץ נגדם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אפרט כאן, אבל לישראל יש יכולת להשמיד את תוכנית הגרעין האיראנית, ובאותה הזדמנות גם למחוק לפחות 90% מהצבא האיראני, במתקפת פתע מונעת שתימשך דקות ספורות בלבד, ככה שלא תהיה לאיראנים שהות להגיב, ואחרי ההתקפה גם לא תהיה להם יכולת להגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3D7, מעניין אותי מאיפה יש לך כזה מידע רגיש.

חוץ מזה, השיקולים פה הם הרבה מעבר לצבאיים נטו. למשל, בשביל דבר כזה, אתם צריכים למצוא מדינה שתתן למטוסים שלכם לעבור מעליה, ועוד בגובה נמוך כדי לא להתגלות בראדר... איראן הרבה יותר צפונית מעיראק, הסיבוב דרך ערב הסעודית לא יתאפשר פה. ואגב, F16I יעשה את זה בקושי, עם מעט מאוד מרחב לתמרון. שכשיורים עליך, אתה צריך הרבה אקסטרות לתמרוני התחמקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אפרט כאן, אבל לישראל יש יכולת להשמיד את תוכנית הגרעין האיראנית, ובאותה הזדמנות גם למחוק לפחות 90% מהצבא האיראני, במתקפת פתע מונעת שתימשך דקות ספורות בלבד, ככה שלא תהיה לאיראנים שהות להגיב, ואחרי ההתקפה גם לא תהיה להם יכולת להגיב.

אני לא אפרט כאן, אבל המשפחה של יגאל עמיר הם סוכני ויואק אירניים כבר דורות ולפני זה הם היו סוכני אבווהר ובעצם יגאל עמיר התנקש ברבין כנקמה בפרטיזנים הפולנים. למה אני מספר את כל זה? כי הם מגייסים סוכנים חדשים כל הזמן ולריסה בעצם לא היתה בהריון, זו היתה פצצה שהיא החביאה בבטן והילד הוא בכלל מאומץ וככה יוצא שכבר חצי צה"ל זה סוכנים אירניים שמתכוננים למבצע ברברוסה 2. אבל ששש... אסור לי לפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3D7, מעניין אותי מאיפה יש לך כזה מידע רגיש.

חוץ מזה, השיקולים פה הם הרבה מעבר לצבאיים נטו. למשל, בשביל דבר כזה, אתם צריכים למצוא מדינה שתתן למטוסים שלכם לעבור מעליה, ועוד בגובה נמוך כדי לא להתגלות בראדר... איראן הרבה יותר צפונית מעיראק, הסיבוב דרך ערב הסעודית לא יתאפשר פה. ואגב, F16I יעשה את זה בקושי, עם מעט מאוד מרחב לתמרון. שכשיורים עליך, אתה צריך הרבה אקסטרות לתמרוני התחמקות.

...You are way off

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אפרט כאן, אבל המשפחה של יגאל עמיר הם סוכני ויואק אירניים כבר דורות ולפני זה הם היו סוכני אבווהר ובעצם יגאל עמיר התנקש ברבין כנקמה בפרטיזנים הפולנים. למה אני מספר את כל זה? כי הם מגייסים סוכנים חדשים כל הזמן ולריסה בעצם לא היתה בהריון, זו היתה פצצה שהיא החביאה בבטן והילד הוא בכלל מאומץ וככה יוצא שכבר חצי צה"ל זה סוכנים אירניים שמתכוננים למבצע ברברוסה 2. אבל ששש... אסור לי לפרט.

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא לבד בדעה הזאת... :xyxthumbs:

"ההרתעה" שכל הציבור בוחש סביבה וכל הדיונים וחדשות... חרטא

ישראל הייתה והיא ובתקווה גם תהיה מובילה בעליונות אווירית (כמותית וטכנולוגית) - משהו שמדליק נורה אדומה אצל מדינות ערב... אחת הסיבות למה פעם הייתה מלחמה כל כמה שנים והיום אנחנו ללא מלחמה כבר שנים רבות (חיזבאללה וחמאס לא נחשבים מדינה - מה גם לא מלחמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...