סקר בחירות 2009 - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר בחירות 2009

Nyromith

לאיזו מפלגה תצביע או היית מצביע בבחירות הקרובות?  

1910 הצבעות

1. 1. לאיזו מפלגה תצביע או היית מצביע בבחירות הקרובות?

• קדימה - עם ציפי לבני לראשות הממשלה - כן
    • העבודה בראשות אהוד ברק - אמת
    • הליכוד - אח"י בהנהגת בנימין נתניהו - מחל
    • התאחדות הספרדים העולמית שומרי תורה - שס
    • ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן - ל
    • גיל - גמלאי ישראל לכנסת - זך
      0
    • התנועה החדשה מרצ - מרצ
    • הבית היהודי מפד"ל החדשה - ב
    • יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה - ג
    • חד"ש החזית הדמוקרטית לשלום ושוויון - ו
    • רע"ם-תע"ל - עם
    • בל"ד - ד
    • האיחוד הלאומי, תקומה, התקווה, א"י שלנו, מולדת - ט
    • התנועה הירוקה מימד בראשות הרב מלכיאור וערן בן?ימיני - ה
    • צומת - התנועה לציונות מתחדשת - ץ
      0
    • ישראל המתחדשת בראשות מיכאל נודלמן - נ
      0
    • דע"ם - מפלגת פועלים בראשות אסמא אגבארייה זחאלקה - ק
      0
    • לזוז - נץ
      0
    • ישראל חזקה בראשות ד"ר אפרים סנה - חי
    • כח להשפיע - פ
      0
    • הישראלים - ים
      0
    • לידר - קץ
      0
    • אחריות - לב אחד ורוח חדשה - נפ
      0
    • צבר - מפלגת הצעירים של ישראל - צי
    • עלה ירוק - קנ
    • מפלגת אור בראשות ירון ידען - אר
    • לוחמי חברה מאוחדים בראשות יגאל אנקורי - נר
      0
    • כח הכסף - קפ
    • הירוקים למען ישראל ירוקה - רק
    • לב בראשות אלכסנדר טנצר ועובדיה פתחוב - ינ
      0
    • ניצולי השואה עם בוגרי עלה ירוק - יק
    • מפלגת זכויות הגבר במשפחה - רע”ש - פק
      0
    • ברית עולם למען ילדינו - פי
      0

Recommended Posts

ניב, עזוב לרגע את ה"רק ליברמן מבין ערבית", מה הבעיה עם "בלי נאמנות אין אזרחות"? זה נכון לגבי כל מדינה נורמלית חוץ מישראל וממש אין סיבה שישראל תהיה יוצאת דופן.

זה לא ממש מדויק. צרפת שללה את האזרחות של אותם ערבים בהתפרעויות, למרות שצרפת אינה מדינת לאום ובה לחוק כזה יש היגיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 379
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

NuNaTaK

חלק נכון ממה שאתה אומר וחלק לא.

זה שהבחירות הבאות קרבות, אין ספק.

אבל לפי דעתי ביבי לא יצרף את ליבני לממשלה שלו, כי קדימה יצאה מהליכוד והם שומרים טינה אחד לשני, לכן לא נראה לי שביבי ירצה לשבת עם ליבני וליבני לא תרצה לשבת עם ביבי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור,

אז לפי הרעיון שלך, אתה תשלול לאותם מאות אלפים את האזרחות, ואז מה תעשה איתם?

אז מה אתה מציע ? איך תפתור את זה שאלפים רוצים להרוג אותך ? ניתן להם מה שהם רוצים = למות/לעבור מדינה ?

זה רלוונטי לדיון - כל המצעים +-

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3666263,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי הברווז

טרול זו צורת התנהגות שבה הטרול שואב הנאה אישית מהתעללות במשתמש אחר - יקירי - זו הגדרה טובה מאוד לצורה ולסיגנון התגובה שלך .

להיות מאחורי שם משתמש וזהות וירטואלית - זה החופש שיש בעולם הקיברנטי - אני יכול להבטיח לך שהפרטים שלי במקומות אחרים מפורסמים ואינני מסתתר מאחורי שום דבר ואינני מצדיק את אי טרולותי בהתנהגות עיקבית כמו כבודך ( חשבתי שאתה יודע שאני לא עד כדי כך טיפש לקנות את השטות הזו שלך שבעיקרון אומרת שאם אתה טרול כל הזמן אז אתה לא טרול ) - לסיכום הנושא הזה - אתה הוא הטרול כי אתה מתנהג כמו אחד כזה ואני אינני כי אני לא משתדל לא להעליב ולא לפגוע ואם עשיתי זאת אני מתנצל ומשפר את ההיתנהגות ( להבדיל ממך ) .

אני נמצא פה בפורום כמה שנים טובות,
- טרול ותיק :xyxthumbs:

עכשיו זה שאני חושב שליברמן כתופעה הוא אחת התשובות ההכרחיות להיתפורות המרקם החברתי הישראלי ( ערבים ויהודים ) את זה אני לא מסתיר

אתה חייב להודות שיש כאן בעיה שהדעה ודרך הפעולה הליברלית לא פתרה אלא נהפוכו רק החמירה אותה - עובדה .

יואב .

לדעתי האישית והכללית - חרות האזרח היא משהו שהשילטון חפץ לשלול , ראה את המאגר הביומטרי ועד סרובו של אהוד אולמרט להתפטר , ראה את היתרדרות איכות השילטון - אלו דברים טיבעיים שרק עם שהוא נאור ומודע כמו כן חופשי יכול לשלוט עליהם , העם הזה איננו חופשי העם הזה עדיין ב"מיצריים" והוא עבד , ממש כמו שאתה עבד לדעות שלך והברווז עבד לאגו שלו ( למרות שיש לו מעט ידע על נושא אחד או שניים והוא קצת רהוט ) . העם הזה עבד לפחדים , עבד "לסיר הבשר" , עבד לנדודים , עבד לעובדיי אלילים ומשיחיי שקר .

התופעה של ליברמן מיצגת את הרוח החופשית שמתעוררת , את התקומה , את ההיתנערות ומה שאנשים חשים זה את הפחד מפני מי שהם ופני מה שהם יכולים לעשות , אתה ילד ואתה לא יודע את הגלות ואתה גדלת אל תוך עולם שאתה חושב שהוא שלם , העם הזה עד ליפני 60 שנה היה הילד המוכה של השכונה וקשה , קשה פתאום בתקופה כזו קצרה להתעורר ולהיות -" עם חופשי בארצנו - ארץ ציון ירושליים " זה תהליך וליברמן ( שלעניות דעתי ונבואתי לא יחזיק הרבה זמן מעמד ובבחירות בעוד שלוש קדנציות לא ישאר זכר מהמפלגה שלו ) הוא תופעה טיבעית .

עכשיו לדעתי ביחס ישיר לליברמן - הוא לא יחוקק חוקים חדשים אלא רק יכפה על בית המשפט לישם את החוקים הקיימים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו לדעתי ביחס ישיר לליברמן - הוא לא יחוקק חוקים חדשים אלא רק יכפה על בית המשפט לישם את החוקים הקיימים .

לפי מה שאתה אומר הוא אמור לשבת בכלא ואז אסור לו להתמודד בבחירות הבאות..

לכן הוא לא יעשה את מה שאתה אומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא הבנת?

יש נגד ליברמן האשמות של שוחד וכל הדברים האלה וגם יש נגדו האשמות שהוא הרביץ לילד..

עכשיו מישהו שיש נגדו משפט יש חוק האוסר על אותו אדם לנסות להיכנס לכנסת לכן, אם הוא יחזק את החוקים ויעמוד על כך שהם התבצעו הוא לא יכנס לכנסת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ

(אתה כניראה לא קורא את מה שאני כותב אלא רק את מה שאתה חושב )

בשבילי ליברמן הוא "תופעה" ולא בן אדם - הבן אדם ליברמן לא מעניין אותי - ( אני לא עובד אלילים ) המשפט " בלי נאמנות - אין אזרחות " מביא לידיי ביטוי את ההפרדה לצורך ניצול וכתוצאה מרגשנות ותחושת קורבן של הציבור הערבי בארץ או כפי שכתבתי " התפוררות המרקם החברתי הישראלי " בו חלק מהחברה תורם ונושא בעול וחלק אחר חותר תחת אושיות המדינה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי כבר - אני עדיין בודק את האפשרויות - אתה יודע , יש זמן עד ההצבעה עצמה ;)

אבל מה זה משנה לך ( או למישהו אחר ) מה אחרים מצביעים , לא יותר חשוב לדעת עבור מי האדם עצמו מצביע ומדוע , אבל מכיוון שהשאלה שלך היא היזדמנות בשבילי לברבר ( כשמישהו אחר מאזין ) אז אני אומר שבטוח לא עבור קדימה וכניראה גם שלא עבור העבודה לא ממש ניראה לי הליכוד ( יותר ביגלל BV ) למרות שאני די מעריך את הפעלתנות של ארדן ואת הניהול של עזרא וגם עצם העובדה שהם הליכוד היו באופוזיציה ותיפקדו בצורה ראויה וגם כל הליכלוך המושחת עבר לקדימה - אז אתה רואה - אני עדיין חוכך , ליברמן ניראה לי בגלל מוטו הבחירות שלו לחרדים בשום פנים לא אצביע ואותו כנ"ל לערבים , למפלגות הנישה פשוט חבל - הם יכולים לתפקד בתור עמותות ולא ממש צריך אותם בכנסת , חשבתי מאוד על הירוקים ואני עדיין בודק , "זך" לפח מר"ץ לא אצביע בעיקר בגלל גלאון והעוכרת ששון ( למרות שבנוגע לחופש הפרט אני תומך בדעותיהם ) הימניות הקיצוניות דתיות מעט עבורי למרות שאידיאולוגית אני יכול להבין ולהתחבר , חד"ש הם טובים רק עדיין מוקדם מידיי להצביע עבורם ( הייתי רוצה לראות את המיגזר הערבי מצביע עבורם קודם ) ברוך הבא לראש שלי :lol:

שוטר חשוך אתה יכול להוסיף את זה לעבודת המחקר שלך יחד עם הגשם השחור של קקה והקיי ויי ג'לי ( אני עדיין לא שוכח - את ההיתנהגות המחורבת שלך )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתם את איראן שבעוד בערך שנה עומדת להיות גרעינית?

ואת הניסוי של הלווין שלה שהתוצאה שלו אומרת בבירור איראן מסולגת להרכיב ראש נפץ גרעיני על טיל שיגיע לכול נקודה בארץ וזה רק ענין של זמן.

ושחכתם שאיראן מחמשת את חמאס וחיזבאללה בטילים שכמעט מחסים את רוב הארץ.

איך אתם יכולים עדין לבחור בקדימה המםלגה השמלאנית ההזויה הזאת שלא עשתה כלום בנוגע לאיראן חוץ מלבכות לאום.

בשנים אחרונות שמעתי לא מעט פעמים את ליברמן אומר שצריך לתקוף את איראן.

לדעתי רק ליברמן יחד עם ביבי ימצאו פיתרון לאיראנים.

ברגע שאיראן גרעינית תחלמו על כול תהליך שלום אפשרי עם "פלסטין" וחיזבאללה הזרועות הצבאיות של איראן בגבולות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...