סקר בחירות 2009 - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר בחירות 2009

Nyromith

לאיזו מפלגה תצביע או היית מצביע בבחירות הקרובות?  

1910 הצבעות

1. 1. לאיזו מפלגה תצביע או היית מצביע בבחירות הקרובות?

• קדימה - עם ציפי לבני לראשות הממשלה - כן
    • העבודה בראשות אהוד ברק - אמת
    • הליכוד - אח"י בהנהגת בנימין נתניהו - מחל
    • התאחדות הספרדים העולמית שומרי תורה - שס
    • ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן - ל
    • גיל - גמלאי ישראל לכנסת - זך
      0
    • התנועה החדשה מרצ - מרצ
    • הבית היהודי מפד"ל החדשה - ב
    • יהדות התורה והשבת - אגודת ישראל דגל התורה - ג
    • חד"ש החזית הדמוקרטית לשלום ושוויון - ו
    • רע"ם-תע"ל - עם
    • בל"ד - ד
    • האיחוד הלאומי, תקומה, התקווה, א"י שלנו, מולדת - ט
    • התנועה הירוקה מימד בראשות הרב מלכיאור וערן בן?ימיני - ה
    • צומת - התנועה לציונות מתחדשת - ץ
      0
    • ישראל המתחדשת בראשות מיכאל נודלמן - נ
      0
    • דע"ם - מפלגת פועלים בראשות אסמא אגבארייה זחאלקה - ק
      0
    • לזוז - נץ
      0
    • ישראל חזקה בראשות ד"ר אפרים סנה - חי
    • כח להשפיע - פ
      0
    • הישראלים - ים
      0
    • לידר - קץ
      0
    • אחריות - לב אחד ורוח חדשה - נפ
      0
    • צבר - מפלגת הצעירים של ישראל - צי
    • עלה ירוק - קנ
    • מפלגת אור בראשות ירון ידען - אר
    • לוחמי חברה מאוחדים בראשות יגאל אנקורי - נר
      0
    • כח הכסף - קפ
    • הירוקים למען ישראל ירוקה - רק
    • לב בראשות אלכסנדר טנצר ועובדיה פתחוב - ינ
      0
    • ניצולי השואה עם בוגרי עלה ירוק - יק
    • מפלגת זכויות הגבר במשפחה - רע”ש - פק
      0
    • ברית עולם למען ילדינו - פי
      0

Recommended Posts

או ליכוד או חזקה. למרות שאני תומך ברוב העקרונות של ליברמן ובחלק נכבד מהמצע של המפלגה, הוא פשוט קיצוני מדי לטעמי.

ושלא תבינו לא נכון- אני רוצה אותו בקואלציה של הכנסת הבאה, ורוצה שתהיה לו עמדת כוח- אבל לא יותר מדי.

בדיוק הלך הרוח שלי...

רק שכדי ליצור מאזן - כי יש יותר כוח לסיעות מרכז ימין - אני אצביע ל - "אם אין נאמנות - אין אזרחות" !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 379
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יואב

כאשר אני מגיב בפורום אני מתכוון לדעה של הבן אדם ולא לבן אדםפ גופו ובמקרה זה ( בתרד זה ) לדעתך ולא כמובן לך אישית וכל "הירידה " לפסים אישים היא ירידה לצורך "עליה" כלומר רק לפתח את הדיון , אני מקווה שתקבל את ההסבר הזה כהיתנצלות על חוסר הרגישות וההבנה וכדיבור הומורסטי בסיגנון "טראש טוק" ( כזה כמו תוך כדי משחק ) תוך כדי הבעת דעה וחלילה לא כמשהו אישי .

לאחר שזה נאמר , אני עדיין מחזיק בדעה שרוב מצביעיי השמאל מצביעים מתוך מחשבה לא גמורה ואני בטווח שאני לא היחידי שרואה את זה והייתי מעריך מכל אדם את היכולת לראות מעבר לדעות שלו ולמה שהוא חושב , אבל כמו שאמרתי זה בא באופן טיבעי לחלק ולחלק זה בא לאחר מחשבה עמוקה ו / או עבודה עצמית רבה , אי מקווה שבשהו תרמתי להרחבת הדעה שלך וזו תהיה נחמתי על הכתוב לעיל . :biggthumpup:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש, לא נפגעתי ממך, רק רציתי לומר לך את דעתי בעניין מסוים, ולהבא, טיפ קטן, לה"פ עונים בה"פ לרוב ;)

אתה יודע, זו בדויק הבעיה שלי עם מצביעי ליברמן. הם לא באתמ חושבים על ההשלכות של זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב

אני חולק עליך בנושא הזה אם התיקון צריך להיות באותו מקום בו נעשה הקילקול ( בפרהסיה )

ואם נקשר את זה לתרד זה - זו בדיוק הסיבה שמצביעי ליברמן חושבים שצריך להכביד את היד ולאכוף את החוקים , מפני שכאשר הקלנו וזילזלנו - קיבלנו את "היריקה" הזו בפרצוף ולכן אם ע"י הקלות וזילזול טעינו , ע"י הכפדה ודרישה לכבוד נהיה צודקים , זו הסיבה .

ומלבד זאת עניתי בפרטי - אבל בטח יש כאלו עוד שאולי חשים כך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה הבעיה? - אין פה תיקון אחד, או תיקון נכון.

וכל מצביעי ליברמן, אולי באמת לא חושבים עד הסוף. אתה מכיר את המצע של ליברמן אחרי כל חוקי הנאמנות שלו? אתה מכיר את האנשים שרצים איתו? אתה באמת ובתמים חושב שהוא רוצה לשמור על הדמוקרטיה פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא באתמ חושבים על ההשלכות של זה.

לדעתי (האישית) ליברמן צריך לעשות קצת פעולות "ניקוי" ושיפור ההרתעה - במידה וזה יושג אחזור למפלגתי הראשונה - ליכוד...

כרגע המצב בארץ עם כל ההתפרעויות - מצב ביטחון הפנים גרוע ומסכן הכל... אין לי בעיה עם שום אדם - יש לי בעיה עם חמומי מוח שלא יודעים שפה זאת מדינה יהודית דמוקרטית שהושבה לבעליה החוקיים על פי כל הדעות...

מי שלא מוכן לחיות בה מוזמן לעבור לכל מקום אחר בעולם עלי אדמות...

למה תושבי ירושלים צריכים לפחד לטייל בשכונה ?

למה תושבי הדרום צריכים לפחד מטילים ?

אם היינו מתנהגים כמוהם - סוללת טנקים מסביב לרצועה - עם כל קאסם 2 פגזי טנק - לאותו איזור - ללא התחשבות בשום דבר... (לא שצריך)

קודם כל שלום ואחר כך דיבורים (ולדעתי, שלום ולצערי, יושג רק בכוח - מאז קום המדינה המתנגדים למדו רק דרך כוח ולא דרך דרכי שלום)

ולכן צריך קצת דיקטטורה...

למה לדוגמה הערבים ככלל לא מוכנים לתרום לשירות לאומי ? לא שיתגייסו וילחמו במה שהם לא מאמינים, אלא לתרום לאוכלוסיה (אבל 3 שנים כמו כולם)?

שוויון לא ?

למה בנאדם שתומך בחמאס (או בכל קבוצה שמטרתה הרג ללא אבחנה) - שמצדיק הרג ללא אבחנה - צריך לגור לידי ? רעיון מפחיד מאוד !!!

פתרון לסכסוך יתאפשר רק לאחר שלום בין הצדדים... ששוב - לדעתי יושג רק לאחר התרעה קיצונית...

ולכן ליבי אל ליברמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור דוד,

יש רק בעיה אחת במה שאמרת. אין דבר כזה קצת דיקטטורה. יש או דיקטטורה, או דמוקרטיה. המעבר מדמוקרטיה לדיקטטורה קל מאוד, החזרה קשה עד בלתי אפשרית. כל הצעות החוק של ליברמן, כל המצע שלו בנושאים שקשורים לזה, מעידים על הכשרת הקרקע להפיכת לדיקטטורה. ובנושאים שלא קשורים לזה, אין לו שום דבר לחדש. חבל רק שאתה לא באמת מכיר את המצע של ליברמן בשאר הנושאים.

אגב, איך אדם שנחקר ש-3 פרשות שונות שקשורות לשחיטות (או שזה רק 2, אבל זה לא משנה), יכול לחזק את ביטחון הפנים של המדינה שלנו?

עכביש,

דמוקרטיה היא קודם כל מקום שבו אפשר להביע את דעתך בלי לחשוש מהמשטר. חוק ה"בלי נאמנות אין אזרחות" הוא בדיוק ההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...