מתלבט בין HD 4850 X2 ובין xfx GTX 285 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין HD 4850 X2 ובין xfx GTX 285

rayakov

Recommended Posts

מה כל אחד מהם יעלה לך ?1300 שח ?

קיצר ה 4850X2 אכן מוביל ובגדול על ה GTX 285 ,אבל תזכור שה GTX הוא כרטיס בודד ,תופס פחות מקום במארז ,ועולה יותר מהמערך הכפול .

יש הרבה השוואות ...ה GTX 285 הוא בעצם 280 רק בעל מהירות ומעבד גבוהות יותר ,כל השאר לזכרוני אותו דבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gtx285 הוא החד ליבה הכי חזק בשוק, מספק ביצועים עקביים, צורך פחות חשמל, שקט יחסית, קטן יותר במימדים ואוברקלוקר טוב יותר.

תומך physx/cuda ובכלליות נהנה מתמיכת דריברים איכותית יותר.

4850x2 מוביל ביחס עלות\ביצועים אך הביצועים לא עקביים. (הפוטנציאל גבוה אך לא תמיד ממומש, בהתאם לתמיכת CF)

הוא מוביל\מועדף בממוצע ביצועים כללי של המשחקים שנבדקים בדרך כלל, למרות שגם מפסיד ל-285 בחלקם.

אולם יש ביקורות שמראות תמונה אחרת, כאשר ע"פ ממוצע של 14 משחקים נבדקים ה gtx285 משתווה ל-4870x2 שחזק מ-4850x2

כמו כן, אפשר לראות בסיכום ה-FPS לכל המבחנים אצל Tom's Hardware כי gtx280 בראש הרשימה, עדיף על 4850 CF גם ברזולוציה גבוהה

(אציין כי אישית אני לא סומך על Tom's)

הנקודה היא שככל שתכניס יותר בדיקות לממוצע כך היתרון של כפול הליבה יקטן ואף עלול להפוך מטרד לעיתים. אם זה עוזר להתלבטות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן הוא החד הכי חזק ,השאלה האם יש לך צורך בו ...

ה X2 4850 HD 1 G יספק ביצועים יפים ברוב המשחקים שיש להם תמיכה ב CF ,יש מצבים שה GTX 285 ירבל ניקוד יותר גבוהה בעקבות החוסר תמיכה ב CF .

אבל ה 4850X2 גם מתחמם יותר ,צורך יותר חשמל ,יותר רועש ,ויותר מתחמם כלומר הבלאי שלו כנראה יהיה יותר נמוך ,לדעתי אם תיכננתה להזמין מחול לא כדאי

מחוסר האחריות .

לעמות זאת ה GTX 260 החדש יספק ביצועים יחסית דומים ל GTX 285 (הכרטיס הזה זה שדרוג ל 280 במהירויות כמו שהיה ה GTX 8800 ULTRA )

ווואלה אם הייתי קונה עכשיו כרטיס לא יודע מה הייתי קונה באמת ,יש כל כך הרבה בחירה וחוסר וודאות בתחום שחבל על הזמן חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...