נוקיה N97 יותר טוב מהאייפון - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נוקיה N97 יותר טוב מהאייפון

KFL

Recommended Posts

בתור בעל iPhone 3G אני חייב לומר:

- המצלמה חרא לגמרי, ביום זה עוד איכשהו בסדר אבל שעושים אפילו במחשב טיפה זום כבר רואים לא טוב.

- הספיקר שלו חלש ברמות, עם האקווליזר ועם התקנת Volume Boost זה קצת עוזר אבל עדיין של כל הפלאפונים היום כמעט זה יותר חזק מהאייפון.

- העובדה שאין בלוטוס מעצבנת, בעיקר בגלל שיש לאייפון את היכולות האלה אבל משום מה אפל חסמו אותן... בכל מקרה עובדים עכשיו על פריצה! כבר שיחררו בטא שמאפשרת לראות מכשירים אחרים. וכן בכל מקרה העובדה שאפל לא מאפשרת את זה באופן מובנה דפוקה...

- הדפדפן שלו הוא אחד הטובים היו במכשירים הניידים, אם לא הטוב ביותר. הגלישה שם, הזום... חוץ מזה שאין פלאש, אבל את זה יוציאו מתישהו.

- המולטי טאץ'! עם תוכנות שיודעות להשתמש בזה, זה ממש ממש טוב. למשל אני בטוח שבאף סלולרי לא יהיה משחק כמו TAP TAP (ותראו את Tap Tap Dance החדש ואת הגרפיקה שלו...), ממש כיף לשחק בזה.

- המעבד הגרפי של האייפון הוא גם אחד מהגדולים בשוק, וגם אם לא הכי טוב, ה-SDK קל ללמידה ומאפשר לבנות משחקים ענקיים - קחו לדוגמא את Hero Of Sparta, לא הייתי מאמין שמשחק כזה יעבוד עם פלאפון (במציאות זה נראה הרבה יותר טוב מהסרטון):

http://il.youtube.com/watch?v=V8_0Oz7KOso

היה לי מחשב כף יד קודם, ובאמת זה כיף שהמערכת הפעלה היא פתוחה וכל זה, ושיש וספיקר מטורפים (N97), אבל אני מעדיף את האייפון. למה? רק בגלל דבר אחד. אחד, שבלעדיו הייתי שונא את המכשיר:

המשחקים והיישומים שיוצאים לו. הם ממש ברמה מטורפת ואפשר לשבת עליהם שעות, זה אחד הדברים הטובים שקיימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היה לי מחשב כף יד קודם, ובאמת זה כיף שהמערכת הפעלה היא פתוחה וכל זה, ושיש וספיקר מטורפים (N97), אבל אני מעדיף את האייפון. למה? רק בגלל דבר אחד. אחד, שבלעדיו הייתי שונא את המכשיר:

המשחקים והיישומים שיוצאים לו. הם ממש ברמה מטורפת ואפשר לשבת עליהם שעות, זה אחד הדברים הטובים שקיימים.

יש בזה משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שלאיפון יש יותר תוכנות מאפליקציות אחרות.

פשוט כל התוכנות של איפון מרוכזות במקום אחד בזמן שאפליקציות לסימביאן למשל צריך (ישמור השם) לחפש באינטרנט.

ואיפון אפילו לא תומך J2ME.(שלא לדבר על פלאש)

אין בכלל מה לדבר על "מגוון תוכנות הכי גדול" כשהאיפון לא מסוגל להפעיל ג'אווה.

מול תוכנות יעודיות בדוטנט לWM, או מול תוכנות יעודיות לסימביאן אולי עוד היה אפשר לטעון דבר כזה (שגם אגב היה ברמה הפרקטית פשוט בלתי אפשרי להוכיח).

ולכן לדבר על "מגוון התוכנות" של זה טפשי. כי כמו כל שאר הדברים שקשורים אליו, הוא ברובו מורכב מהייפ ויופי חיצוני ולא ממש ענין של תוכן תכלס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:funnypost:

די, ה- זה גימיק, להשוות אותו ל-Symbian זה פשוט עצוב. מעבר לזה אני לא מעוניין ב-N97 מאותה סיבה שאני לא מעוניין ב-. מסכי מגע זה דרעק, לפחות ל-N97 יש מקלדת.

לגבי ה-Hero of Sparta, יש Quake 2 לסימביאן, האמת זה לא מדוייק, המנוע נכתב לסימביאן, כל שאר הקבצים הם המקוריים. מעניין אם יהיה HL1 לסימביאן (אותו מנוע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה ניסה את הטלפון המהולל הזה?

מישהו פה ניסה N96? חצי מהדיון פה זה פאנבויזם טהור.

אישית כשבדקתי את הN96 לא היה לי חשק להחליף אותו אפילו במקום ה K800 שלי.

אז N97 ועוד בכזה מחיר?.. מי צריך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-N96 זה טלפון נחות ביותר בהשוואה ל-N95 ואפילו לטלפון שמדורגים נמוך יותר. הסימביאן 9.2 הכי טוב שיצא בנתיים זה ה-N82. רק חבל שהמקשים שלו בלתי שמישים.

חוץ מזה, זה סימביאן, אתה לא חייב ספציפית את ה-N96. יש לי E51 והדבר היחידי שחסר לי זה ההאצה הגרפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, יש ממש קשר בין hero of sparta למשחק כמו quake, אם כבר יש BIA שיותר קרוב ל QUAKE ומשחק לא רע. (ויש גם דום ועובדים על קוויק גם לאיפון). מה לעשות, מבחינת חומרה, האיפון חזק יותר מה PSP, ולכן זה רק עניין של זמן (ותנו לזה קצת יותר מחצי שנה) עד שהוא הופך לפלטפורמה למשחקים לכל דבר (שלא לדבר על המולטיפלייר המעולה שיש כבר בחלק מהמשחקים).

הפלאפון עם מסך מגע היחדי שמתקרב לאיפון זה ה palm pre החדש מכיוון שרק שניהם יהיו עם מסך מגע נורמלי ולא הדרעק שנוקיה וכל השאר דוחפים.

המנוע של HL1 הוא מודיפיקציה די כבדה של המנוע של Q2 ומכיוון שלא שוחרר הקוד שלו אף פעם, אל תחזיק את הנשימה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהn97 יותר טוב מהאייפון

ואני מדבר על , , רמקול,

וגם המקלדת, יש לי אייפוד טאץ ואני שונא את המקלדת שלו.

עדיין לא נגעתי במקלדת של הn97 אבל זה בטוח יהיה יותר טוב מהאייפון.[br]פורסם בתאריך: 21.01.2009 בשעה 16:04:19

ועוד משהו האייפון זה מעפן.נכון שיש טריפל טאץ שזה אחלה אבל אני לא רואה שום יופי באייפון?

ויש לי שאלה: אם היו לפניכם שני מכשירים 5800 ו n97 מה הייתם לוקחים (בלי קשר למחיר)?

(מי שלא יודע שניהם עם מסך מגע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה לנו ? אחד קיים על הנייר והשני נמכר ברבע מהעולם. ונכון, שניהם עם חרא של מסך מגע הידוע בשמו האחר resistive touch screen, בהצלחה עם זה.

S60 + Patch Screen ? לא תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי זה האחד ומי זה השני?

כשאמרתי מה הייתם מעדיפים, התכוונתי לומר שאם ראית של שני

הפלאפונים אז תוכל להחליט לפי היופי, העיצוב?

כשאמרת השני לא נמכר. מה הקשר??

אז מה אם זה לא נמכר. יש תמונות!!! לך תחפש בגוגל.

ודרך אגב אז מה אם אין להם טריפל טאץ זה לא אומר שהם מכשירים דפוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...