נוקיה N97 יותר טוב מהאייפון - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נוקיה N97 יותר טוב מהאייפון

KFL

Recommended Posts

מה הקשר בין מולטי-טאץ לזה שבכלל הטכנולוגיה הבסיסית של הטאץ שלהם דפוקה ומפגרת (מי רוצה סטילוס בפלאפון שלו). למי איכפת מתמונות ? אני קונה פלאפון, לא תמונה, אני משתמש בפלאפון לא בתמונה, אני צריך לדעת איך הוא לפני שאני מחליט (או שאתה מעלה שאוהבים לזרוק שטויות לאוויר מבלי לבדוק, באמת נראה ככה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:funnypost:

די, ה- זה גימיק, להשוות אותו ל-Symbian זה פשוט עצוב. מעבר לזה אני לא מעוניין ב-N97 מאותה סיבה שאני לא מעוניין ב-. מסכי מגע זה דרעק, לפחות ל-N97 יש מקלדת.

לגבי ה-Hero of Sparta, יש Quake 2 לסימביאן, האמת זה לא מדוייק, המנוע נכתב לסימביאן, כל שאר הקבצים הם המקוריים. מעניין אם יהיה HL1 לסימביאן (אותו מנוע).

אפשר לינק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לרוב (אולי כל לא בטוח) סדרת N יש יציאת טלוויזה.

ב. חוץ מזה את הנייד מחזיקים הרבה יותר קרוב מאשר מסך מחשב. מבחינת זווית צפיה זה כמו לשחק על מסך 10-12 אינטש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהרגו אותי אבל אני לא מבין למה שמישהו ירצה לשחק משחקי מחשב על הסלולרי שלו. אף טלפון, אבל אף טלפון, שמנסה להציג זמן סוללה סביר לא יכול להתהדר גם במעבד גרפי חזק ולא משנה איזה טכנולוגיות של הורדת מהירות מעבד ועוד יש לו. אה כן, ולשחק על מסך של סביב 3.5 אינץ' זה זוועה.

ולגבי מלחמת העולמות בין לסדרת ה-N של נוקיה (וכל חברה אחרת). זה כל-כך מיותר.

מי שאוהב את מה שהאייפון נותן, שיקנה אחד ויבושם לו. מי שמעדיף את סדרת ה-N של נוקיה, שילך על זה.

אני מת על טאצ'-פאדים ועוד יותר מזה, על המולטי-טאץ' של האייפון. לפני שהיה לי בקושי שלחתי סמסים, היום זה כל-כך כיף.

וזו רק דוגמה אחת, כל מה שקשור למסך מגע זה עבודה כיפית בשבילי היום. זה מגיע למצב שאני מקבל טלפון רגיל לידיים ובאופן לא מודע מנסה להקיש על המסך.

לכל אלה ששונאים את האייפון מכל סיבה שהיא. חבל שתנסו למצוא תרוצים והסברים לכך שהאייפון לא טוב.

לטלפון הזה יש כמעט כל מה שיש לטלפונים של נוקיה. ואם אין לו, חכו שבועיים שלושה ומישהו כבר יפתח עבורו.

בוא נראה, יש לו קופי-פייסט שעובד מצוין, צילום תמונות וגם וידאו אבל לצערי יש לו גם חסרונות.

אבל אל תשכחו שאתם משווים את אפל, חברה שקיימת בשוק הסלולר שנתיים בלבד, מול נוקיה שפעילה בשוק הזה 20 שנים לפחות.

אפל ימשיכו להוציא עוד טלפונים סלולרים והם ימשיכו להיות יותר ויותר טובים. אני בטוח בזה. אחרת, לא סתם הייתי קונה .

ולכל אלה שצוחקים על המחיר של האייפון, אפשר לחשוב שה-N95 והדגמים החדשים יותר בסדרת ה-N9x הם זולים.

הם מאוד יקרים ועולים בארץ יותר ממה שהאייפון עולה בחו"ל. ובניגוד לטלפונים האלה, לא צריך לחפש מישהו שיתקין לך עברית ולעשות שמיניות באוויר.

מורידים עברית חינם (או רוכשים את זו בתשלום) ותוך פחות מ-5 דקות יש לכם עברית מלאה על המכשיר כולל פריצה שלו כדי שתוכלו להתקין תוכנות צד שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו לא קראת כלום...

כבר אמרו שאפשר לחבר את ה N לטלויזיה ולשחק במסך גדול.

שונאים את האייפון? ממש לא. פשוט חוץ ממסך מגע, אין לו כלום...

מחיר? נכון, כולם יקרים אבל לא כולם משלמים יקר! עסקי למשל יכול לקנות מכשירים ממש בזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם מדברים שטויות.."חוץ ממסך מגע אין לו כלום"?.

המסך מגע הזה גורם לכל הכיף של המכשיר, מהיר מאוד בקושי נתקע, כמובן שיש חסרונות אבל הוא לא רע בכלל! ואם כבר מוציאם 3K על מכשיר טלפון אני מעדיף על אייפון מאשר על נוקיה. כי מה לעשות האייפון עושה את זה יותר טוב מהנוקייה אם זה במסך ואם זה במהירות.

וכמו שאמרו אם אין לו תמיכה בדבר שהוא תחכו מעט ותראו שמוציאים הכל לרשת.

כיף לשחק בו (משחקים רגילים לא שטויות שיש על מחשב שתוך שעה אין לך סוללה) כיף להריץ בו תמונות.

אני בעל HD ואני שוקל לקנות גם את ה כדי שיהיה לי את אותם האופציות שיש באייפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...