נוקיה N97 יותר טוב מהאייפון - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נוקיה N97 יותר טוב מהאייפון

KFL

Recommended Posts

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ת'כלס, הייתי מעדיף את הנוקה 5800 ללא קשר למחיר.

קראתי את המפרט הטכני שלו ויש כמה דברים שהוא עולה על האייפון

למשל:

מצלמה (באייפון 2 מגה פיקסל וב5800 3.2), הפיקסלים של המסך (באייפון 320 על 240 וב5800 680 על 320) וכו'.

רק המולטי טאץ' של האייפון עושה את ההבדל הגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך קטן באיזה 0.8 אינצ', איטית יותר.

אוי קח לך מאיזה חבר ותשים לב להבדל.

ה 5800 היה כל כך קטן כשראיתי אותו, הרגשתי כל כך טוב ליד מי שקנה אותו כשהוצאתי את ה HD מהקופסא :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר עם השטויות Symbian ממש לא איטי, נמאס לי כבר לחזור על זה.

http://www.youtube.com/watch?v=MToz3xmlpXc

אם כבר נכנסתם למחירים, אל תשכחו שבניגוד ל- לא חייבים לשלם 3-3.5 אלף. ב-900 שקל יש את ה-6120C, ואפשר לעשות איתו כמעט כל מה שאפשר עם ה-N95. ויש את ה-N82 שאפשר לעשות איתו בדיוק את כל מה שאפשר עם ה-N95 ב-1600 שקל, או אפשר לקחת E51 ולקבל משהו באמצע (6120C עם יותר ו-WiFi) ב-1100.

ובלי קשר נכון לעכשיו ל-Symbian יש תוכנות הרבה יותר מדליקות, גם אם הם לא הכי שימושיות, כמו קליינט ביטטוררנט ו-gnutella או אפשרות לשתף את הטלפון ברשת ולראות אותו דרך My Network Places (זה דווקא מאוד שימושי) או השתלטות מרחוק על מחשב (לא שימושי לי אישית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שראיתי את הסרט הבנתי שאין מה לדבר איתך בנושא :)

בכל מקרה, יש גם ביטטורנט, גם סולסייק, גם אפשרות לשתף את הטלפון ברשת וגם להשלט מרחוק דרך האיפון (ברמה כזו או אחרת של נוחות משתמש), אבל היי, האיפון קיים רק שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מזל שיש לי את הנוקיה 6267, הפלאפון הכי מדהים ומושלם שנוצר אי פעם, אז אני לא צריך להתעסק בכל הפלאפונים החדשים שיוצאים והיכולות המחורבנות שלהם והתחרויות האלה וביזבוזי הכספים הבלתי נגמרים, וכולכם על הזין שלי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

אל תגזים . אני 'תקוע' עם N72 ואני מחכה ליציאת דגמים חדשים יותר . הייתי מעדיף דור 4 כבר אבל אני בספק שיצא בשנה הקרובה . אני בין האלה שיחכו לגירסאות המתקדמות יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מזל שיש לי את הנוקיה 6267, הפלאפון הכי מדהים ומושלם שנוצר אי פעם, אז אני לא צריך להתעסק בכל הפלאפונים החדשים שיוצאים והיכולות המחורבנות שלהם והתחרויות האלה וביזבוזי הכספים הבלתי נגמרים, וכולכם על הזין שלי ;D

:lol: :lol: :lol: :lol:

מצחיק אתה...

BDB - אני מסכים עם יוסאקס כרגע, אין מה לדבר איתך אם אתה מביא סרטון מהמכשיר שלך וטוען שסימביאן לא איטית.

הכל תלוי במכשיר, ובכמה הגרסה שלו מוגמרת. וה 5800 הוא מכשיר חדש עם גרסה שאני די מחשיב כבטא ולדעתי עם הזמן יצא עדכון שישפר אותה..

אבל בינתיים אתה לא יכול להגיד שסימביאן לא איטית (ואתה יכול לקחת כדוגמא את ה N73) בהכללה כזאת ענקית, כי זה פשוט לא נכון.

במיוחד לא במכשיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.zap.co.il/search.aspx?keyword=iphone

3 אלף מינימום...

אני לא יודע מה אתם רוצים, אתם אמרתם שמע' איטית ואני הראתי שלא כך הדבר, לפחות לא ב-E51, שהוא בעל מפרט נחות יחסית לסדרת N

אני לא ממש רואה על איזה אטיות אתם מדברים, נכון זה לא מיידי, אבל אפשר לחשוב ממה שאמרתם כיאלו זה לוקח שנה. מה גם שגם ב- שום דבר לא מיידי עם כל האנימציות המפגרות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא סומך על כשאני קונה דבר יקר, סורי, אצלי זה לא אופציה... :-\

לך תדע מה יגיע לך בקרטון ושבור את הראש עם הבחור הסיני ממנו הזמנת...

קרה כבר לדוד שלי מקרים כאלו (הוא חולה על הזמנות של EBAY)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...