נוקיה N97 יותר טוב מהאייפון - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נוקיה N97 יותר טוב מהאייפון

KFL

Recommended Posts

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לכל האלה שתוהים..

כן זה כן 3G 8GB..

פרוץ ב2400 שקל..

ולא זה לא כזה הרבה..

אם אתה קונה מסלקום פלאפונים הרבה פחות טובים עולים ככה..

ולזה שנתן את זאפ שלפחות 3000 שקל

תיכנס לגוגל ותקרא מה אומרים על זאפ..

חנות נכנסת לזאפ רק אם היא משלמת אם לא, לא מכניסים..

אז אל תראו לי את זאפ ותגידו מינימום 3 אלף שקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לכך, ברכישת מכשיר מהחברה הסלולרית אתה זוכה להחזרים בד"כ מלאים כך יוצא שאתה לא משלם על המכשיר.

שזה יתרון אדיר. והיום עם המבחר הדי גדול שיש לחברות, זו ממש לא פשרה לבחור באחד מהמכשירים המתקדמים שיש להם להציע.

אייפון הוא מגניב והוא צעצוע שקשה להסתדר איתו בתור מכשיר סלולרי מגובש מנסיון ארוך, אם זה מבחינת השמע באפרכסת, הצלצול הבלתי נשמע, אם זה מבחינת העדינות, ההגבלות כגון ה- וכיוב'. מעבר לכך הוא לא נתמך ע"י אף חברה סלולרית וזה סיפור להחזיק מכשיר כה יקר וכה שברירי בלי ביטוח כשהחלפות המוצעות לטעמי מספקות הרבה יותר מכל הבחינות (החזרים, אחריות, ביטוח ותמורה!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החזרים? התכוונת בתנאי שאתה מתחייב לדבר ב-200 ש"ח ו-מעלה או כל מני שטויות שכאלה?

ההחזרים הם בד"כ החל מ-100 ש"ח. ובד"כ משתמשים עוברים את הסכום הזה ואף משלשים אותו. (אני מדבר רק על הסקטור הפרטי, לא נכנס ללקוחות עסקיים, חברות וכיוב' שמקבלים הטבות גדולות הרבה יותר)

אגב זה מותנה ברמת שימוש, הווי אומר - כולל חבילות גלישה, כולל SMS, כולל שיחות, הורדות.. כמעט הכל נספר.

החברה יכול לראות את זה כעידוד שימושים, אני רואה את זה כמכשיר חינם שניתן לי כי אני ממילא משתמש בסכומים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לקנות 3G 16GB וראיתי ב2300 שקל בארץ...

משתלם?

או שבמחיר כזה אני יכול להשיג פלאפון יותר טוב?

וקחו בחשבון גם את עיניין המקום. אם אתם מציעים פלאפון טוב תיקחו בחשבון שצריך גם כ. תחשבו שהכל ביחד יעלה 2300 שקל..

לפי דעתי זה מחיר מאוד אינטראקטיבי לפלאפון כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...