Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי - עמוד 9 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי

ChronoDog

Recommended Posts

לא באתי לצאת פה "גבר" ולא באתי להגיד פה "אמרתי לכם". באתי רק להגיד שאנשים פה צריכים להפסיק להתנפל על אנשים שמעזים להגיד שרכיב מומלץ כלשהו בפורום הוא לא טוב ו/או בעייתי. עד לפני חודשיים בערך, המליצו פה בקצב על הדגם שציינתי. שהעזתי להגיד שהוא בעייתי, כמעט צלבו אותי על המקום.

אני יודע שלא ציינת שמות/כינויים אבל אני אישית אף פעם לא המלצתי על הכוננים שאתה תיארת כבעייתיים.

dan79- שאלת האם הקושחה גורמת לראשי הקריאה-כתיבה לעשות משהו שאינו נכון. כפי שאמרו לפי הבעיה היא בקושחה, אבל זה לא קשור לראשי-קריאה כתיבה כי לאחר שהכונן נחסם המידע עדיין נמצא שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 546
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ram23 ... אני במצב דומה לשלך ,גם לי יש ארדיסק מהדגמים הסוררים...אומנם 1 גיגה

בכל אופן אחי..הצעה שלי...היות והכל עובד לך כרגע...אין צורך למהר ולהתקין דבר שיכול להרוס באותה מידה של לתקן

אז תחכה כמה ימים.. עד שיהיה גל תשואות או גל אכזבות מהעדכון החדש...ואז תוכל לענות בעצמך על השאלה שלך

אם הוא לא כשל לך עד היום ..הסיכוי שהוא יכשל לך בדיוק בימים שאתה מחכה..זה בגדר זכייה בפיס..סיכוי נמוך..אבל קיים.

ואם אתה רוצה להרגיע את עצמך..אז תשאיר את המחשב דולק... כי לפי מה שראיתי בפורום של כל הדיווחים

מדברים על כשל שהחל באתחול המערכת..ככה שאם משאירים את המחשב דלוק ..נראה לי שהכל אמור להיות בסדר (תקנו אותי אם אני טועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח אם מי שמעדכן יוכל להריץ בדיקת ביצועים להרדדיסק לראות אם התיקון באמת מתקן טעות של הבקר או שהורידו ביצועים כדי להמעיט את

הסיכוי לתקלה. כ"כ לכל מי שהתקין את העדכון - אל תשכחו שהבעיה המדווחת יכולה לקרות ללא אזהרה מוקדמת כך שמוקדם מדי להיות בטוחים

שהדיסקים תקינים - מומלץ להמשיך בגיבוי לזמן הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני ברקודה 500,שניהם עובדים אחלה בחלה תודה לאל...

אני צריך לשלוח מייל לסיגייט!?

לעדכן?

לקנות ברקודה ולשים אותו באמבטיה?

:s05:

ממה שהבנתי בחפירה לעומק בפורומים מתמחים בנושא , ישנה עדיין בעיתיות עם עידכון ה-fw בדגמים ספיציפיים כמו ה-500 גיגה וגם ה-640 גיגה.

למרות שהדגם שלי (750גיגה ) לא נימנה עם הדגמים הללו,החלטתי ליתר בטחון להשאיר את המחשב עובד נון-סטופ מפני שבכול boot

חדש יש סיכון לנזק בלתי הפיך שרק המעבדות של יוכלו לפתור (או חברות תמורת הון עתק).

אישית,אני מעדיף לשלם עוד כמה שקלים לחברת החשמל מאשר להרוס לעצמי את הבריאות בויכוחים וצעקות עם אנשי השירות של KSP.

אם מאיזו שהיא סיבה אני אצטרך בכל זאת לנתק את המחשב או לחילופין תהיה הפסקת חשמל ארוכה באזור שלי שה-אל פסק שלי לא יצליח לגשר עלייה

אז אני אנתק את שני הדיסקים הקשיחים ואעבוד עם דיסק קשיח אחר ,קטן וישן שיש לי איפה שהוא במחסן.

אני ממליץ לך לנהוג כמוני ,לפחות עד שהתמונה תתבהר ולא למהר לעשות עידכון FW בשלב זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח אם מי שמעדכן יוכל להריץ בדיקת ביצועים להרדדיסק לראות אם התיקון באמת מתקן טעות של הבקר או שהורידו ביצועים כדי להמעיט את

הסיכוי לתקלה. כ"כ לכל מי שהתקין את העדכון - אל תשכחו שהבעיה המדווחת יכולה לקרות ללא אזהרה מוקדמת כך שמוקדם מדי להיות בטוחים

שהדיסקים תקינים - מומלץ להמשיך בגיבוי לזמן הקרוב.

תסביר לי איך לעשות את זה ומהם הותצאות שאני אמור לקבל לפני העדכון כדי שאוכל להשוות בין מה שאני מקבל עכשיו למה שאני אמור לקבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מידע מאוד חשוב עליהם, של עבודות וכו, אני טס ליקנות כמה הרדיסקים חדשים מחר לגיבויים, של איזה חברה אתם ממליצים ואיזה הרדיסק? של 500GB

מקווה שלכולם יהיה בסדר והתקלה תתוקן תודה מראש!

זה לא שיש כ"כ הרבה אפשרויות- WD מומלצים, וכדאי לשקול גם כוננים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני ברקודה 500,שניהם עובדים אחלה בחלה תודה לאל...

אני צריך לשלוח מייל לסיגייט!?

לעדכן?

לקנות ברקודה ולשים אותו באמבטיה?

:s05:

אם אין לך מידע חשוב על הדיסקים כרגע, מומלץ לעדכן, כמה משתמשים כבר דיווחו כאן שהעדכון עובד סבבה :)

אם יש מידע חשוב, מומלץ להמתין לעוד תגובות.

ולכל אלו שעדיין לא קלטו מה בדיוק גורם לבעיה, אסביר באופן טכני אבל לא אכנס להסברים עמוקים מדי:

הבעיה הינה בעיית Firmware בלבד, כל שאר רכיבי הדיסק אינם קשורים בשום צורה לבעיה זו.

במצב הראשוני, כאשר מפעילים כל דיסק קשיח, הקושחה שלו נמצאת במצב "Busy", שבו היא אינה מדווחת

ללוח האם על קיומו של הדיסק עד שתהליך הזוהוי הפנימי שלו יושלם והפלטות יגיעו למהירות הדרושה לעבודה.

זו הסיבה שבזמנו היתה בביוס אופציה של "IDE Delay" (או משהו בסגנון) שבה ניתן היה להגדיר את הזמן

שהמערכת "תמתין" בזמן זיהוי הדיסק לאות כוננות ממנו עד שתכריז עליו כלא קיים.

באג בגרסאות הקושחה של גורם, בשלב מסויים, לכך שהדיסק נכנס למצב "Busy" ולא יוצא ממנו,

מה שגורם למערכת "לחשוב" שאין דיסק מחובר, כיוון שהדיסק אינו מדווח על כוננות לעבודה.

מקווה שהסברתי באופן מובן, לא להתעצבן עליי אם לא הייתי ממש מדוייק, זה לא התחום שלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזללל!!!

מזל שהיה חסר במלאי כונן של והסכמתי "להתפשר" על WD

אתה לא צודק מר בחור...

בתור משתמש שמחזיק בבית 3 מחשבים ובשתיים יש ובשלישי יש WD

אני חייב להגיד שהSEAGATE הרבה יותר שקטים מהWD בצורה מורגשת ...

ובנוסף כבר קרה לי שה5 שנים (שזה שנתיים אקסטרה מWD ) אחריות הצילה אותי מלהתקע עם כונן דפוק (אחרי 4 שנים ו11 חודש מהקניה...עכשיו זה מזל !)

לא שיש לי דבר רע למעט רעש להגיד על WD .. והאחריות הפחותה

אבל הבנתי שהם קוצצים באחריות החל ממתישהו קרוב.. ככה שהם מאבדים לטעמי את היתרון המובהק היחידי שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...