Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי - עמוד 6 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי

ChronoDog

Recommended Posts

ברור שאפשר להריץ מבלי לגבות, אפשר גם לקפוץ מהחלון אם ממש רוצים. את הדיסק אפשר להחליף רק אם הוא לא עובד.

לגבי המקרה הזה הם בעצמם עוד לא סגורים, אז אתם כבר כולכם רוצים תשובות על צפי ומה לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 546
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש צפי לשיחרור?

בעיה, מספר לקוחות התקשרו לתמיכה התכנית שלהם, וקיבלו מידע שונה, חלק אומרים שעובדים על זה ובקרוב (ללא זמן מוגדר), חלק טוענים שתוך כ- 24 שעות יפורסם שוב לינק, הפעם תקין.

אם אני הייתי צריך לבצע את העדכון, גם עם העדכון החדש שיפורסם, הייתי מחכה קודם שאחרים ינסו ועוקב אחרי ההתפתחויות...

באופן אישי, לפי ההתנהלות, אני חושש שהדיסקים הללו לא ברי תיקון ע"י FW, אני מקווה שאני טועה.

אלו הדיסקים התקולים (באתר סיגייט יש התייחסות גם לגרסאות ה- FW) אבל עם הסתייגות, עדיין מגלים דיסקים חדשים עם FW שונים שנגועים בתקלה (פותח השרשור מוזמן להוסיף להודעה הראשונה) -

Barracuda 7200.11

ST31000340AS

ST3750330AS

ST3640330AS

ST3500320AS

ST31500341AS

ST31000333AS

ST3640323AS

ST3640623AS

ST3320613AS

ST3320813AS

ST3160813AS

Barracuda ES.2 SATA

ST31000340NS

ST3750330NS

ST3500320NS

ST3250310NS

DiamondMax 22

STM31000340AS

STM3750330AS

STM3500320AS

STM31000334AS

STM3320614AS

STM3160813AS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לציין שבעיית הFREEZE בדגם ST31500341AS בגודל 1.5TB לא ממש קשורה לבעיות האחרות.

אצלי למשל הכלי של אומר שאין לי את הבעיה המדוברת, אבל כמובן שהיתה הבעיה של הFREEZE שלה יש FW UPDATE נפרד.

כך שהכלי הזה מוגבל לבעיה הרצינית יותר, וגם אם ההרדיסק שלכם עבר את הבדיקה, זה לא משחרר אותכם מבעיות אחרות. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמיכה התכנית של Seagate אמרו לי שהדיסקים שלי לא נגועים, אז הם אמרו...

היום בבוקר ה- הפסיק לזהות לי את ה- ST31000333AS FW CC1F (טרה של מידע הלכו להם סתם כך), הדיסק בן פחות מחודש (שבוע נטו שימוש), למזלי אחרי שנחשפתי לבלגן, עשיתי גיבוי מלא.

נראה מי יקדים את מי, יוציאו תיקון, או שהדיסק שנותר לי ST3500320AS גם ימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע, אך כפי שציינתי בהודעות קודמות, למי יש כסף מיותר לשחזור (ומי ישלח את הדיסק ל- Seagte, אם בכלל הם יכבדו את הצעתם לשחזר)...

לפי מה שידוע כרגע, התיקון לא יעבוד על דיסקים שלא נגישים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון אפשרי למי שהיה מידע חשוב (אולי יצא יותר זול, לא יודע), זה לקנות דיסק זהה, ולהחליף את הבקר האלקטרוני (בהנחה שהבעיה שם).

ADIZ, האם ניסית להפעיל את העדכון החומרה על הדיסק שנכשל לפני כן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, התיקון לא יעבוד משום שהדיסקים נועלים את עצמם.

לגבי השחזור שסיגייט מציעה, אם הכונן שלי (ST3100034AS) לא יזוהה בביוס יום אחד.. ואכן יש עליו מידע חשוב מאוד, אז לא הייתי חושב פעמיים והייתי מתקשר ישירות לסיגייט ושואל אם אפשרי לשלוח אליהם את הכונן בשביל שחזור. המידע כ"כ חשוב מול העלות המזערית של משלוח הכונן (זו חבילה קטנה ולא צריכה להיות מאוד יקרה.. אבל כמה שלא יעלה המשלוח, זה יהיה זול במאות שקלים משחזור ע"י חברה "פרטית").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמיכה התכנית של Seagate אמרו לי שהדיסקים שלי לא נגועים, אז הם אמרו...

היום בבוקר ה- הפסיק לזהות לי את ה- ST31000333AS FW CC1F (טרה של מידע הלכו להם סתם כך), הדיסק בן פחות מחודש (שבוע נטו שימוש), למזלי אחרי שנחשפתי לבלגן, עשיתי גיבוי מלא.

נראה מי יקדים את מי, יוציאו תיקון, או שהדיסק שנותר לי ST3500320AS גם ימות.

גם לי יש את הדיסק הזה :'( :'(

ב buffer רשום לי n/a והאפשרות "כתיבה למטמון מופעל" סימן מקדים?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון אפשרי למי שהיה מידע חשוב (אולי יצא יותר זול, לא יודע), זה לקנות דיסק זהה, ולהחליף את הבקר האלקטרוני (בהנחה שהבעיה שם).

ADIZ, האם ניסית להפעיל את העדכון החומרה על הדיסק שנכשל לפני כן ?

לא, אני פניתי לסיגייט עם נתוני הדיסקים שלי, והם טענו שאין לי מה לדאוג, הכוננים שלי תקינים (למרות שיש לי גם ST3500320AS FW SD15).

יש התפתחות מוזרה, ניסיתי את הדיסק במחשב אחר והוא גם לא היה תקין (לא זוהה בביוס), ניסית להחליף כבלים, לא עזר, החזרתי אותו למחשב המקורי, עדיין לא זוהה, אחרי מספר אתחולים פתאם הדיסק מופיע בביוס, והכל עובד שוב כרגיל, ביצעתי בדיקות :

SeaTools S.M.A.R.T-Pass

SeaTools Short DST-Pass

SeaTools Long DST- קיבלתי BSOD.

זה המידע מה- S.M.A.R.T

ts31000333as03zc2.th.jpg

ts31000333as01jc2.th.jpg

ts31000333as02rx9.th.jpg

גם לי יש את הדיסק הזה :'( :'(

ב buffer רשום לי n/a והאפשרות "כתיבה למטמון מופעל" סימן מקדים?

תביא צילום מסך של לשונית ה- Health (כמו בתמונה אצלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח עד כמה זה נכון, אבל כמה אנשים בפורומים של כבר ניסו את זה ודיווחו שזה לא עבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...