Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי - עמוד 10 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי

ChronoDog

Recommended Posts

באג בגרסאות הקושחה של גורם, בשלב מסויים, לכך שהדיסק נכנס למצב "Busy" ולא יוצא ממנו,

מה שגורם למערכת "לחשוב" שאין דיסק מחובר, כיוון שהדיסק אינו מדווח על כוננות לעבודה.

אף אחד לא מבטיח שהבעיה היא בקושחה. משערים כי שם טמונה הבעיה, ורק הזמן יגיד אם אכן הם ימצאו פיתרונות לכל הכוננים ואכן לא תהיה שום בעיה איתם.

לגבי ההסבר הטכני- עד כמה שאני הבנתי זהו לא המצב. הכונן עומד בפני תקלה מסוג מסוים ובתור פיתרון מונע הוא נועל את הדיסק, הבעיה היא שלא קרתה שום בעיה. הקושחה לא נכנסת למצב "Busy" כמו שתארת במחשבים ישנים, אלא היא ננעלת כמגנון fail-safe.

אני חייב להגיד שהSEAGATE הרבה יותר שקטים מהWD בצורה מורגשת ...

ובנוסף כבר קרה לי שה5 שנים (שזה שנתיים אקסטרה מWD ) אחריות הצילה אותי מלהתקע עם כונן דפוק (אחרי 4 שנים ו11 חודש מהקניה...עכשיו זה מזל !)

הם קיצצו כבר באחריות. וגם כשהם לא קיצצו האחריות היא חלקית בשנתיים האחרונות. אולי לך היה מזל כשפנית לחנות/יבואן והם התבלבלו וחשבו שהאחריות היא מלאה. (או שאולי היא אכן הייתה מלאה במקרה שלך, כי קנית את הכונן מלפני יותר מכמעט חמש שנים)

לגבי הרעש- אי אפשר לכלול את כל הכוננים של החברות בצורה הזו, זו הכללה מגוחכת. כל כונן עומד בפני עצמו. יש כוננים של שהם רועשים ויש כוננים של WD/כל-חברה-אחרת שהם רועשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 546
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צודק ..זו בהחלט הכללה מצידי לגבי הרעש

אבל לגבי האחריות.. אני בספק אם החברה לא ידע שכן זה KSP והם ידועיים בניסיונות שלהם לטייח ועדיין לקחו את הארדיסק ושלחו אותו לחו''ל לבדיקה והחזירו לי אחד חדש דנדש... וגם שבדקתי באתר של SEAGATE עצמה עם המספר סידורי/דגם צויין שזה 5 שנים..מופיע שם תאריך התחלה/סיום מדויק...

מה שחל גם לגבי הכונן החדש שלי מהסדרה הסוררת 1גיגה בייט.. באתר של סייגייט הוא מופיע עם אחריות עד 2013

את בדיקת האחריות אפשר לעשות כן :

http://support.seagate.com/customer/warranty_validation.jsp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה לא חמש שנים, אין סיבה אחרת שיהיה רשום שלוש שנים. זוהי השיווקיות שבדבר.

הם אומרים חמש שנים אבל זה בעצם שלוש שנים כשברביעית ובחמישית האחריות היא חלקית. אם אני לא טועה אתה מקבל הנחה מסוימת (עשרה אחוז אולי קצת יותר, אולי קצת פחות) למוצרים שלהם (Seagate) ובשנה האחרונה (החמישית) ההנחה אף נמוכה יותר מהשנה הרביעית.

כפי שאמרתי הכל יכול להיות. כשאני קניתי את ה-ST31000340AS שאלתי לגבי האחריות והמוכר כלל לא ידע מה לומר לי, אז אולי הם יודעים ואולי הם לא יודעים. דבר נוסף שאמרתי הוא האפשרות שהכונן הישן שרכשת היה בזמנו עם אחריות מלאה של חמש שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שצריך, העלתי מחשבון כדי לחשב את תאריך היצור של הדיסקים של (רק להכניס את המספרים שכתובים ליד ה- Date על הדיסק)-

http://rapidshare.com/files/187573690/SeagateDateCode.zip.html

כל הכבוד. קבל ח"ח :yelclap:

התקלה (חוסר זיהוי בביוס) התרחשה לי עבור ההארד דיסק של ה 500Gb שלהם, מישהו ראה/מכיר דרך לשחזר את המידע בלי לפנות לחברה שמתמחת בזה?

אין פיתרון לזה נכון לעכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד. קבל ח"ח :yelclap:

אין פיתרון לזה נכון לעכשיו.

מצאתי מדריך כשלהו שמסביר איך לצרוב מחדש את הפימוור בעזרת חיבור ההארד דיסק עם to sata

ומצאתי אחד אחר שחיבר חיבור com ישירות להארדדיסק. למישהו זה נשעמ הגיוני?

(אגב אני משום מה לא מצליח למצוא את המדריך השני עכשיו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי מדריך כשלהו שמסביר איך לצרוב מחדש את הפימוור בעזרת חיבור ההארד דיסק עם to sata

ומצאתי אחד אחר שחיבר חיבור com ישירות להארדדיסק. למישהו זה נשעמ הגיוני?

(אגב אני משום מה לא מצליח למצוא את המדריך השני עכשיו)

אני צרבתי את הגרסה החדשה של ההארד דיסק עם דיסק CD שעליו יש את הגרסה החדשה

או שלא הבנתי מה אמרת ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...