Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי - עמוד 28 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי

ChronoDog

Recommended Posts

בדקתי וראיתי שסיגייט אומרים כי הדיסק הקשיח שיש לי אז ה-firmware שלו ושל כול הסדרה שלו פגום,

מה שאני רוצה לשאול זה האם אני צריך לעדכן את ה-firmware כמו שסיגייט ממליצים למרות שהדיסק הקשיח שלי עובד כמו שצריך או לא לעשות שום שינוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 546
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי הרולטה הרוסית, זה לא רק עניין של איטום. קראתי בעבר מאמר שאני לא מוצא, באתר של חברת שחזור. המאמר עסק במיתוסים כמו לשים את הדיסק קשיח במקפיא וכל מיני שיטות "תיקון" ביתיות אחרות. הנקודה שם לא הייתה שזה קשה לביצוע ושמשתמש לא אמור לעשות זאת בביתו, כי חברת שחזור לא עושה דברים כאלו.

הנה הקישור למאמר:

http://www.articles.co.il/article/19519/%D7%A9%D7%97%D7%96%D7%95%D7%A8%20%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%A2%20-%20%D7%9E%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%9D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה עם ביצוע עדכון:

יש לי Model: ST3500320AS, Serial: 5QM11YPH, Firmware: SD15.

הורדתי את קובץ העדכון של הקושחה, צרבתי, עשיתי BOOT וכאשר בחרתי את מודל הדיסק, הוא נותן לי Invalid opcode

גם המדריך שהיה פה בשרשור לגבי הרצה מ USB לא עזר. הוא אפילו לא עשה BOOT

(http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=387954.msg3342956#msg3342956)

איך פותרים את זה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לשנות את המצב שלו בביוס חצורך העדכון (מAHCI לIDE או להיפך)

לי זה לא נתן לעשות הAHCI אבל שמעתי על אנשים שאצלם זה היה הפוך.

במידה וזה לא עוזר, תנסה להעביר לחיבור SATA אחר, בהרבה לוחות יש שני בקרים שונים ואולי בשני זה יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

אפשר לשמוע מכם מה "המצב בשטח "בנוגע ל:

-תפקוד הדיסקים הקשיחים לאחר ביצוע העדכון שביצעתם (להימנע מ"הדבקת" תקלות שאינן קשורות לעדכון הספציפי)

-תפקוד דיסקים קשיחים מסדרות CC1F-CC1H (אלו הסדרות שסיגייט טוענת שאין צורך בעדכוני קושחה,ועומדת על דעתה שהדיסקים האלו תקינים).

מישהו יכול לדווח על תקלות בדיזרה הזו?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

אפשר לשמוע מכם מה "המצב בשטח "בנוגע ל:

-תפקוד הדיסקים הקשיחים לאחר ביצוע העדכון שביצעתם (להימנע מ"הדבקת" תקלות שאינן קשורות לעדכון הספציפי)

-תפקוד דיסקים קשיחים מסדרות CC1F-CC1H (אלו הסדרות שסיגייט טוענת שאין צורך בעדכוני קושחה,ועומדת על דעתה שהדיסקים האלו תקינים).

מישהו יכול לדווח על תקלות בדיזרה הזו?

תודה.

בסדר.

היה בסדר לפני העדכון ועדיין בסדר. לא יודע אם דגש על ה"עדיין", או שהוא פשוט שייך לאחוז המזערי של הכוננים ברשימה השחורה שאינם תקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע בוודאות שSEAGATE שלחו למי שהתלונן על בעיות עם CC1x עדכון דרך EMAIL (בלבד) לגריסה CC1G.

אני גם יודע שגם יש כבר כוננים עם CC1J אבל ממה שקראתי לא נותנים את זה כעידכון.

יכול להיות שהבעיות עם הCC1x מוגבלות למשהו ספציפי שאינו נפוץ, כמו למשל עבודה בRAID, ורק מי שמתלונן מקבל עידכון כדי למנוע בלגאן מיותר.

עריכה:

אני אומר את זה לגבי הST31500341AS בלבד (לא ידוע לי על מקרים עם דגמים אחרים שיש בהם את הFW הזה, אבל גם לא חיפשתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה,טוב לשמוע שבסה"כ העסק דיי "בשליטה" :)

ושההתנפלויות על בשלב הנוכחי (לאחר שהם השתלטו על הבעיות הראשוניות שנבעו מאי-וודאות ופאניקה מצד הלקוחות)-היא מיותרת

אשמח לשמוע חוו"ד נוספות..(בייחוד לגבי תפעול דיסקים 1T ST31000333AS מגירסת קושחה CC1H -ברשותי 2 דיסקים כאלו ;))

(שמתי לב שהשרשור הזה יחסית נרגע גם כן לאחר ביצוע העדכונים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתנפלות ממש לא מיותרת- עדיין מוחקת הודעות בפורומים שלה בעיקר של אנשים שנתקלו בבעיות לאחר עדכוני קושחה (אפילו אם לזמן מסוים הכונן עבד כמו שצריך).

אני עדיין בספק אם הכונן שלי (ST31000340AS) שעבר עדכון קושחה ימשיך להתקיים כמו שצריך. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לשנות את המצב שלו בביוס חצורך העדכון (מAHCI לIDE או להיפך)

לי זה לא נתן לעשות הAHCI אבל שמעתי על אנשים שאצלם זה היה הפוך.

במידה וזה לא עוזר, תנסה להעביר לחיבור SATA אחר, בהרבה לוחות יש שני בקרים שונים ואולי בשני זה יעבוד.

אני לא יכול לפתוח את המארז- המחשב תחת אחריות

וזה עדיין נותן לי invalid opcode

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...