Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי - עמוד 15 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי

ChronoDog

Recommended Posts

• תגובות 546
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה באמת מסובך ולקח לי הרבה זמן עד שהצלחתי

לדעתי התוכנה flashboot פשוט לא עובדת כמו שהיא אמורה לעבוד

תצרבו על CD\FLOOPY וזהו

לא ניתן עם floopy מפני שקובץ העידכון גדול יותר מהנפח של דיסקט 1.44 mb .

הצורב שלי לא תקין .

האם הצלחתם לעשות את העידכון בעזרת dok?

אם כן באיזה תוכנה השתמשתם על מנת לעשות אותו bootable ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי עדכון לשלושת ה-ST31000340AS וה-ST3500320AS שיש לי, הכל עבר בהצלחה וכרגע כולם עובדים חלק.

גם אני לא ממש הסתדרתי עם FlashBoot, הדבר הזה מנסה לדחוף לתוך ה-DOK את ה-SysLinux הארור שלו כל הזמן

לפני ה-Boot Code של העדכון עצמו, והדבר נתקע באמצע עליה ממנו. צרבתי על DVDRW וזהו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי עדכון לשלושת ה-ST31000340AS וה-ST3500320AS שיש לי, הכל עבר בהצלחה וכרגע כולם עובדים חלק.

גם אני לא ממש הסתדרתי עם FlashBoot, הדבר הזה מנסה לדחוף לתוך ה-DOK את ה-SysLinux הארור שלו כל הזמן

לפני ה-Boot Code של העדכון עצמו, והדבר נתקע באמצע עליה ממנו. צרבתי על DVDRW וזהו :P

הממ צריך לגבות את המידע לפני? ושעושים BOOT על איזה אופציה לוחצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי שעכנתי בעמוד הקודם שעדכתי בהמצלחה את הכונן שלי של ה500 ג'יגה אני חייב להגיד ש...

פתאום אני מרגיש שקט !!!!!

אני לא מאמין שזו היתה הבעיה עד עכשיו הדיסק תמיד היה מרעיש כל כך במיוחד כשהייתי גולש באינטרנט זו היתה תופעה מאוד מוזרה שלא היה לי הסבר בשבילה אפילו שאני חחח

אני לא מאמין שעדכון FW עזר לי בכל כך הרבה

אז למי שעוד לא עדכן אני ממליץ בחום לעדכן

ולמי ששואלתאני על כל מקרה גיביתי דברים חשובים שהיו לי שם כי לעולם אי אפשר לדעת מה יהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב. עוד מישהו רוצה לייחס לעידכון קושחה הזה סגולות מרפא מאגיות?

זה כולה אמור לגרום לדיסקים לא למות.

אני רוצה להגיד פה שאם למישהו יש משהו דומה אז רוב הסיכויים שזה הפתרון לבעיה

בא לך להיות ציני אז לך ל"מקושרים" ותעשה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני חושב על זה.. וכן זה די נשמע דפוק באמת היה רעש די חזק כההארד דיסק היה מתאמץ

משום מה מאתמול לא שמעתי את הרעש הזה

אני עדיין לא יודע לייחס את ההעלמות שלו לעדכון כי לא עבר הרבה זמן

אבל עם הזמן נהיה יותר חכמים...בוא נאמר אם בשבוע הקרוב אני לא אשמע את הרעש המציק והדי מבאס הזה כנראה שיש משהו במה שהוא אמר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ צריך לגבות את המידע לפני? ושעושים BOOT על איזה אופציה לוחצים?

מומלץ לגבות למקרה שאתה לא בטוח בעצמך וחושש שתהליך העידכון ישתבש באמצע עקב הפסקת חשמל או משהו בסגנון,

לעדכון אין שום קשר לתוכן הדיסק הקשיח.

לגבי סגולות מרפא, לא שמתי לב לשום דבר חדש/מיוחד בדיסקים לאחר העדכון... יש מצב שזה אכן משפר משהו לאלו שהיו

להם את אותם הדיסקים עם גרסאות קושחה ישנות יותר, אבל בהשוואה ל-SD15 זה לא שינה כלום לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי 2 ואמור להזמין עוד 1 שלושתם של 1.5 טרה מדגם ST31500341ASעבור גיבויים השבוע ואמורים להגיע יום שלישי

רק עכשיו ראיתי את כל הבאלאגן מסביב זה.יש לי מה לדאוג?

האם יש תחליף מומלץ גם עם זה 1 טרה ולא 1.5 שידוע שאמין ביותר ללא תקלות כמעט?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי 2 ואמור להזמין עוד 1 שלושתם של 1.5 טרה מדגם ST31500341ASעבור גיבויים השבוע ואמורים להגיע יום שלישי

רק עכשיו ראיתי את כל הבאלאגן מסביב זה.יש לי מה לדאוג?

האם יש תחליף מומלץ גם עם זה 1 טרה ולא 1.5 שידוע שאמין ביותר ללא תקלות כמעט?

תודה

מדוע אתה מתעקש להכניס בכוח "ראש בריא למיטה חולה" ,זה פשוט נישגב מבינתי......

אני במקומך הייתי מבטל מייד את ההזמנה ואפילו מסכים לספוג את ה-5 אחוז קנס ממחיר המוצר על מנת להתרחק כמו מאש

מהסידרה הנוכחית של ,לפחות עד שהם יעלו על כל הליקויים במערך הייצור ובבקרת האיכות וישלחו הביתה את כל

האחראים לפאשלה הזאת.

אין מחסור בדיסקים מחברות אחרות אז אין לך שום סיבה להיות נעול דווקא על במיוחד שעד כה ההזמנה בכלל

לא הגיע אלייך ולכן לא צפויים לך קשיים מיוחדים לבטלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם dan79, עדיין לא ידוע אם התיקונים של באמת יפתרו את הבעיה, ואם לא כל הדיסקים מסדרת ה- 7200.11 נגועים (לפי ההתנהלות שלהם, לא הייתי מאמין לאף מילה שנאמרת/נכתבת על-ידם). רק הזמן יגיד (ולא מדובר בשבוע שבועיים)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...