Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי - עמוד 17 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי

ChronoDog

Recommended Posts

• תגובות 546
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הטענות של השקט כאן נכונות - יכול להיות שעדכון הקושחה הוריד ביצועים במטרה למנוע מצבי קיצון בעייתים. שוב אבקש ממי שעשה את

העדכון להריץ בדיקת ביצועים לההרדיסק ולראות אם משהו השתנה. חבל שסיגייט לא מודיעה כבר מה הבעיה ומה העדכון פותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההארדיסק שלי שבק חיים בצורה שקטה (פתאום לא זוהה בBIOS) לפני כשבוע, אחרי ייאוש (זה הארד-דיסק השני שמת לי לאחרונה -הקודם במחשב אחר ומת עם אש ולהבות..) הוחזר לKSP ללא מספיק בדיקות (ז"א אחרי שגם המחשב שלי וגם של אחי בכלל לא זיהו די התייאשתי ולא ניסיתי כלום) KSP עדיין לא החזירו לי HDD חדש (לטענתם עד שהחברה לא תבדוק ותחזיר חדש..) אחרי שקראתי את כל הסיפור הזה שלשום, אני פועל לניסיון להשבת הHDD אליי. פניתי לSEAGATE עם הסיפור. השאלה האם יש מישהו שהם כבר שחזרו לו מידע בחינם כמו שפורסם אאל"ט בENGADGET, והאם זה בקלות או שזה כלל ויכוחים ממושכים....

נ.ב. הדגם של הHDD שלי מופיע ברשימות...

נ.ב.2. במידה ואקבל חדש האם כדאי לבקש חברה אחרת ו שאפשר להאמין שבHDD חדש זה לא יקרה (מהסיבה הזאת, אני לא חושב שיש דרך להבטיח אלמותיות ל האדיסק)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הטענות של השקט כאן נכונות - יכול להיות שעדכון הקושחה הוריד ביצועים במטרה למנוע מצבי קיצון בעייתים. שוב אבקש ממי שעשה את

העדכון להריץ בדיקת ביצועים לההרדיסק ולראות אם משהו השתנה. חבל שסיגייט לא מודיעה כבר מה הבעיה ומה העדכון פותר.

אז שוב אבקש ממך...תביא לי תוכנה שיכולה לבדוק ואני אפרסם לך את התוצאות שקיבלתי.

ברגע שאתה שואל שאלה תחפש לראות אם אנשים הגיבו לך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בידיוק גם החשד שלי,שיש בעיית חומרה שהם לא מודים בה.

יתכן מאוד שה-FW החדש בסך הכל מוריד ביצועים ובכך מקטין את הבלאי והעומס מרכיבים מכניים לא איכותיים\פגומים.

(דוגמא לשינוי אפשרי : האצה מדורגת יותר של סיבוב הפלטות\מהירות RPM סופית נמוכה יותר \הגדלת המרחק בין הראש המגנטי לפלטות).

מדאיג אותי גם שהם הספיקו להוציא כבר כמה גירסאות FW ,ואי אפשר לדעת מתי תצא הגירסא הסופית.

בנתיים לא עידכנתי ואין לי כוונה גם לעדכן מפני שכל פעולת עידכון שכזאת הינה מסוכנת ועלולה להשתבש באופן בלתי צפוי מראש.

עדיף לנתק מהמערכת את הכוננים הבעיתיים מהמערכת ולעת עתה פשוט לא לעשות בהם שימוש או לחילופין להימנע מכיבוי המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להוריד את HD Tune Pro מכאן (גרסת ניסיון לשבועיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שלא הגבתי, פשוט הנחתי שאם אתה לא יודע איך אז אין לך תוצאות של הבדיקה מלפני העדכון כך שהתוצאות לא יעזרו... אני מחפש

מישהו שכבר בדק בקושחה הקודמת ויבדוק עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי למעלה שהסיגייט שלי שבק חיים והביוס לא מזהה אותו . הציעו לי להחליף את הכרטיס האלקטרוני עם כרטיס זהה מדיסק אחר מאותו הדגם. האם יש כאן מקצוען אמיתי שיכול לומר לי האם זה יעזור? אני מניח שאם הקושחה מונחת על הכרטיס, אז בהחלפתה פתרנו את הבעיה. מצד שני הזכירו כאן בדיון שהדיסק ננעל לגישה. מה זה אומר? האם הנעילה היא ברמת החומרה בתוך הקופסא של הדיסקיות? (ואז לא יעזור החלפת הכרטיס האלקטרוני).

בנוגע לדיון האם להפסיק לקנות או לא, לדעתי ההתעלמות שלהם כל הזמן מהבעיה היא פשע ממדרגה ראשונה. אני הייתי מצפה שמיד עם היוודע להם על הבעיה היו צריכים להודיע ולפרסם בכל צורה שהיא שבעלי הדיסקים הללו יעשו מיד גיבוי לנתונים שלהם. ההפסד הכספי והעגמת נפש לא ניתנת לתיאור. אני בסיגייט לא נוגע לעולם!!! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הפסדת כסף ולא הייתה שום עגמת נפש, אלא בסה"כ קצת אי נוחות משום שאתה בתור לקוח צריך להתקין עדכון קושחה.

לפחות אתה קראת על הבעיה ועוזרים לך כאן, אבל מה יגידו אחרים שאין להם מושג בתחום?

לגבי הבעיה שלך, תעדכן קושחה. מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הפסדת כסף ולא הייתה שום עגמת נפש, אלא בסה"כ קצת אי נוחות משום שאתה בתור לקוח צריך להתקין עדכון קושחה.

לפחות אתה קראת על הבעיה ועוזרים לך כאן, אבל מה יגידו אחרים שאין להם מושג בתחום?

לגבי הבעיה שלך, תעדכן קושחה. מה הבעיה?

כתבתי שהלך לי הדיסק!! הביוס לא מזהה אותו! כל הקריירה והפרנסה שלי היו בדיסק הזה. אני יומיים מסתובב סביב עצמי מתוסכל ומתוח :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי שהלך לי הדיסק!! הביוס לא מזהה אותו! כל הקריירה והפרנסה שלי היו בדיסק הזה. אני יומיים מסתובב סביב עצמי מתוסכל ומתוח :'(

עד כמה שהבנתי, עדכון הקושחה האחרון (22/01) פותר את הבעיה הזו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...