Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי - עמוד 7 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי

ChronoDog

Recommended Posts

איזה ואיזה נעליים?

כתבתי להם באמצעות אתר התמיכה שלהם וביקשתי הנחיות. צירפתי את כל הנתונים הנדרשים על-ידם, אפילו נרשמתי לאתר כמן המניין. התשובה שקיבלתי הייתה בירוקרטית יבשה שהפנית אותי לכל מיני אגפים אפשריים אחרים שלהם על מנת שאנסה שם את מזלי.

כאן מציעים לשלוח אליהם את הדיסק לשחרור מתוך אמונה תמימה שהם אכן יטפלו בדבר.

מסתבר, שלא רק ישראלים מתחמנים. אם תשאלו אותי, החברה הזאת, כנראה, לפני פירוק.

אולי מישהו יודע, מבחינה מנשפטית, אם אפשר לטעון כנגד היבואן/מפיץ/חנות וכיוב'.

נערך כאן דיון מקיף וענק והסברים לגבי עידכון FW. לפי ההתנהלות של , נראה לי שגם העידכון שלהם שווה ל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 546
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סייגייט היא החברה הגדולה בעולם לייצור הארד דיסקים, איזה פירוק ואיזה נעלים. אומנם הם יאכלו אותה קשה בסיפור הזה, אבל אל תדאג להם. (למי שזוכר, זה מזכיר את כל סיפור ה darkstar של ibm בזמנו):

http://en.wikipedia.org/wiki/Hitachi_Deskstar#Deskstar_failures

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזעזל! אני סובל מהבעיה הזאתי כבר חודשים ולא ידעתי מה גורם לה!

זה בדיוק עונה על הבעיות של אחד הדיסקים שלי שהוא מנתנק אחד לכמה ימים(או בעצם קופא,ואז הווינדוס לא מזהה אותו בחזרה)

אני מקווה שהם יתקנו את זה במהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מאוד רוצה שירימו נגדם תביעה ייצוגית על ההתנהלות המזעזעת שלהם.

איך במודע ובלי טיפת בושה הם נותנים לאנשים לאבד חומר חשוב, ולהרגיש שה-HDD שלהם על זמן שאול?

אם זאת היתה ממזמן זה היה מופיע בעמוד הראשי ככותרת זועקת של כל מדור מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד - לדעתי הגיע הזמן לשנות את שם הת'רד ל"דיון ראשי על תקלות בכונני סיגייט" או משהו בסגנון, הת'רד כבר מופיע בחדשות.

לזה שמעלי - הבעיה המדוברת היא שהכונן לא מזוהה יותר לאחר שננעל (ולא פעם כן פעם לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחים שלי אני עומד להיכנס לפאניקה,

יש לי 3 דיסקים של 250GB 16MBשקניתי לפני 2008 שעובדים ברייד

יכול ליהיות שיש לי סימנים מקדימים, 3 ההרדיסיקים ברייד 0 ולפעמים שאני מדליק את המחשב הביוס לא מזהה את ההרדיסקים וניתקע בתהליך זיהוי של הרייד

יכול ליהות שזה קשור לזה?? בנוסף קניתי לפני כמה חודשים את ההרדיסק של ה500GB 32MB שיש בKSP לגיבויים ואני רואה עכשיו שגם הוא לא אמין

חשבתי בעבר שסיגייט הכי אמינה עם אחריות ל5 שנים ועכשיו אני מיתחרט

יש לי מידע מאוד חשוב עליהם, של עבודות וכו, אני טס ליקנות כמה הרדיסקים חדשים מחר לגיבויים, של איזה חברה אתם ממליצים ואיזה הרדיסק? של 500GB

מקווה שלכולם יהיה בסדר והתקלה תתוקן תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לי יש דיסק פגום עם FIRMWARE של S15,

עכשיו אני מבין מאיפה כל הבעיות שלו - כבר דיברתי עם ,אינטל, (אך לא טרחו להחזיר מכתב).

עכשיו אני מבין הכל - להבא כבר אקנה WD,כבר לא סומך על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב הדיסק שלי נעלם מהמערכת וחזר אחרי מספר אתחולים, הרצתי עליו Seatools בגרסת ה- DOS, ולקראת סוף הבדיקה הוא השמיע תקתוקים חזקים והבדיקה נכשלה...

זה לא כלכך מאפיין את התקלה המדוברת, לכן אולי מדובר בכונן תקול בלי שום קשר.

אני שולח אותו חזרה לחנות, ונראה מה יהיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב הדיסק שלי נעלם מהמערכת וחזר אחרי מספר אתחולים, הרצתי עליו Seatools בגרסת ה- DOS, ולקראת סוף הבדיקה הוא השמיע תקתוקים חזקים והבדיקה נכשלה...

זה לא כלכך מאפיין את התקלה המדוברת, לכן אולי מדובר בכונן תקול בלי שום קשר.

אני שולח אותו חזרה לחנות, ונראה מה יהיה...

יאו!!! גם הכונן שלי נעלם וחוזר אחרי כמה ריסטים,וכשאתה כותב לתוכו הוא עושה רעש תקתוקים ממש חזק(יחסית להארד דיסק)!

(והכונן הזה נמצא תקול אצלי,יש לי את הFIRMWARE הדפוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...