Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 201 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

הוא מאוד שונה, אתה כנראה לא מבין את הנקודה.

מכיר ב- את העיצוב ברירת המחדל? הירוק והענק הזה? זה הרגיל.

מכיר ב- את הפעולה הראשונה שכל בן אדם שפוי עושה, להחזיר את העיצוב למצב הקלאסי של Win98? אפור ונקי, בלי מסגרות ענקיות? זה הקלאסי.

לפי מה שהוא טוען (ואני מניח שזה נכון) אין ב-7 אפשרות לחזור ל-taskbar קלאסי נורמלי.

זה נקודה שאני באמת לא מבין. ל98 היה את הטסק באר הכי טוב (בתוספת אולי של להעלים דברים שלא משתמשים בהם הרבה). מאז הוא רק הדרדר. זה של 7 פשוט קטסטרופה, מזל שהחיפוש בטסק באר כל כך יעיל. עדיין מציק להקליד פעולה שלקחה בדיוק שני תנועות עכבר וקליק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא מאוד שונה, אתה כנראה לא מבין את הנקודה.

מכיר ב- את העיצוב ברירת המחדל? הירוק והענק הזה? זה הרגיל.

מכיר ב- את הפעולה הראשונה שכל בן אדם שפוי עושה, להחזיר את העיצוב למצב הקלאסי של Win98? אפור ונקי, בלי מסגרות ענקיות? זה הקלאסי.

לפי מה שהוא טוען (ואני מניח שזה נכון) אין ב-7 אפשרות לחזור ל-taskbar קלאסי נורמלי.

אבל גם ההבדל בין הקלאסי של לרגיל של זה רק העיצוב העצמו (גודל וצבעים) מבחינת שימוש לא היה שינוי רציני בטסקבר עד 7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נקודה שאני באמת לא מבין. ל98 היה את הטסק באר הכי טוב (בתוספת אולי של להעלים דברים שלא משתמשים בהם הרבה). מאז הוא רק הדרדר. זה של 7 פשוט קטסטרופה, מזל שהחיפוש בטסק באר כל כך יעיל. עדיין מציק להקליד פעולה שלקחה בדיוק שני תנועות עכבר וקליק.

על זה אני מדבר. לא מבין מה הם חשבו לעצמם. לפחות ב-Vista/XP נתנו אופציה לחזור לממשק הישן, אבל כאן Take it or leave it. לא נוח בעיה שלך. לפני שאני זורק את 7 לעזאזל ולא מסתכל לאחור, יש כאן משהו שמצדיק רכישה? בינתיים אני רואה את הויסטה הטובה והישנה עם עיצוב אחר ותדמית של יותר טובה בכאילו.

אני אפתור את הבעיית ה-BOOT שהתחילה אצלי בויסטה גם אם יקח חודש. אשב על זה כל יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט קטסטרופה, מזל שהחיפוש בטסק באר כל כך יעיל. עדיין מציק להקליד פעולה שלקחה בדיוק שני תנועות עכבר וקליק.

על מה אתה מדבר? יש מצב שאתה מדבר על החיפוש של ב start menu ? אם כן אז מה הקשר ל taskbar?

אלו שני דברים נפרדים לגמרי - או שלא ממש הבנתי אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא צריך לשכנע אותך ש 7 טוב או רע.

העובדות הן שזו מערכת יציבה, בשלה, ובעלת תאימות וביצועים גבוהים. יותר מויסטה בהרבה מנסיוני.

אם מה שמפריע לך כ"כ זה ה START MENU ובא לך להשאר בשנת 98, זבש"ך.

את השורת משימות תוכל להחזיר למצב ישן, את תפריט התחל לא.

אפשר לחשוב..בגלל זה לוותר על , ביצועים, שיתוף קל, ועוד הרבה פיצ'רים של 7?

לא מבין אותך, אבל זכותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא צריך לשכנע אותך ש 7 טוב או רע.

העובדות הן שזו מערכת יציבה, בשלה, ובעלת תאימות וביצועים גבוהים. יותר מויסטה בהרבה מנסיוני.

אם מה שמפריע לך כ"כ זה ה START MENU ובא לך להשאר בשנת 98, זבש"ך.

את השורת משימות תוכל להחזיר למצב ישן, את תפריט התחל לא.

אפשר לחשוב..בגלל זה לוותר על , ביצועים, שיתוף קל, ועוד הרבה פיצ'רים של 7?

לא מבין אותך, אבל זכותך.

אני מוכן לשים כסף שהניסיון שלך עם ויסטה מסתכם בשימוש במשך חצי שעה באיזה גרסת בטא פרוצה שהורדת לפני שלוש שנים. ויסטה מערכת הפעלה בשלה, יציבה ובעלת ביצועים מעולים. הבעיה הייתה בכל השמוקים "הכאילו מבינים" שיצרו לויסטה תדמית גרועה. וזה כל העניין ב-7. שיווק ותדמית. גם מיקרוסופט הבינו את הסוד של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב,

לא מתאים לך תשאר עם וויסטה,XP או 98.

בכל אופן אני לא רואה שום בעיה עם ווינדואס 7 במיוחד לא לעומת - כל הביקורות ברשת לא טועות.

ד"א בעיית תאימות היחידה ששמתי לב אליה היא חוסר התאימות לDaemon tools ודומיו ד"א למישהו יש פתרון לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן לשים כסף שהניסיון שלך עם ויסטה מסתכם בשימוש במשך חצי שעה באיזה גרסת בטא פרוצה שהורדת לפני שלוש שנים. ויסטה מערכת הפעלה בשלה, יציבה ובעלת ביצועים מעולים. הבעיה הייתה בכל השמוקים "הכאילו מבינים" שיצרו לויסטה תדמית גרועה. וזה כל העניין ב-7. שיווק ותדמית. גם מיקרוסופט הבינו את הסוד של .

לא הבנת אותי.

אני ממש לא מאלה, אני מאוד אוהב את , אף פעם לא הסכמתי עם העדר שיורד עליה בלי סוף.

התקנתי אותה מהרגע שהיא יצאה רשמית ואני עדיין עובד איתה.

למרות זאת, 7 טובה יותר.

ובקשר לנסיוני עם מוצרי צריכה ביתיים של , בוא לא נתנגח, אנחנו לא ילדים, ולא יודעים דבר הרי אחד על השני.

פשוט תאמין לי שיש הרבה. הרבה מעבר לרמת המשתמש הביתי.

בקשר ל daemon tools - עדכן לגירסא האחרונה.

תומכת באופן מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן לשים כסף שהניסיון שלך עם ויסטה מסתכם בשימוש במשך חצי שעה באיזה גרסת בטא פרוצה שהורדת לפני שלוש שנים. ויסטה מערכת הפעלה בשלה, יציבה ובעלת ביצועים מעולים. הבעיה הייתה בכל השמוקים "הכאילו מבינים" שיצרו לויסטה תדמית גרועה. וזה כל העניין ב-7. שיווק ותדמית. גם מיקרוסופט הבינו את הסוד של אפל.

דווקא אני עם ויסטה מאז שהוצגה בספטמבר 2007 ואף רכשתי את גרסת ה RETAIL היקרה והחוקית שלא יהיו אי הבנות עד כמה הייתי רציני לגבי ויסטה.

מה לעשות, שגם גרסת 64 ביט שלי לא עמדה מול ה RC של 7 והעפתי אותה ברגע ש RC יצא לציבור הרחב.

באשר לביצועים מול XP או VISTA (כן, לא של המלאה, עוד של ה RC!) כדאי שתקרא את החדשה שלי:

http://hwzone.co.il/news/1244544406/79365

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: יש אפשרות לחזור לממשק האפור והמכוער של WIN 98

Control Panel\All Control Panel Items\Performance Information and Tools

ואז adjust visual effects, תורידו את הV האחרון [למטה] והנה לכם האפור המוכר והמכוער D:

נ.ב.: אשמח אם תתיחסו לזה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=386298.msg3579163#msg3579163

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...