Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

WTB_5F00_banner_5F00_win7.jpg

http://www.microsoft.com/windows/windows-7/

עם תחילת תערוכת CES בלאס וגאס(שד"א גם מור נשלח לסקר את התערוכה בשביל HWZONE) היה keynote של סטיב באלמר (מנכ"ל מיקרוסופט) ושם נחשפו יותר פרטים על 7 וגם הושקה הבטא של 7.

הRC זמינה להורדה לציבור הרחב מאתר .

הורדה:

http://www.microsoft.com/windows/windows-7/download.aspx

הוראות התקנה:

http://www.microsoft.com/windows/windows-7/installation-instructions.aspx

screenshot_clear.jpg

דרישות מערכת של 7

Internet access (to download 7 RC and get updates)

A with these system requirements:

1 GHz or faster 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor

1 GB (32-bit) / 2 GB (64-bit)

16 GB available disk space (32-bit) / 20 GB (64-bit

9 graphics processor with WDDM 1.0 or higher driver

רשימת מהדורות של והסבר קצר:

Windows 7 Starter - לא תמכר בניפרד, מוגבלת ותבוא רק על מחשבים מאוד חלשים כמו נטבוקים לדוגמא.

Windows 7 Home Basic - תמכר רק במדינות נכשלות (באפריקה/אסיה).

Windows 7 Home Premium - הגרסא הביתית המומלצת.

Windows 7 Professional - הביתית עם יותר תמיכה בכלי ניהול מתקדמים.

Windows 7 Enterprise / Ultimate - אותה גרסא, כשאולטימייט תמכר לשוק הפרטי אך זוהי מהדורה מוגבלת כRETAIL והאנטרפרייס תמכר רק עם רישיון לCorporation.

כך שלמעשה לשוק הפרטי יהיה למעשה 2 גרסאות כמו שהיה עם XP, שהן Home Premium וWindows 7 Professional, וההבדלים בינהן דומים לאלה שבין Home לXP Professional.

אזהרה: נימצאת כעת בשלב הRC מה שאומר שהיא אינה מתאימה לעבודה שוטפת וצפויות להופיע בעיות תאימות, באגים למינהם ועוד.

זוהי למחשבי ניסוי, היא לא באה בשלב הזה להחליף מערכת Windows קודמת לכן לא מומלץ, להתקין אותה במקום XP/Vista.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע למה, אבל יש לי הרגשה שמיקרוסופט יוציאו את ה7 יחכו שהיא תקצור שבחים ואז תקפוץ ותגיד - "עבדנו עליכם, זה בעצם הSP2 של

ויסטה". לא קשור למציאות אבל משום מה אני מרגיש ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגניב, וינדוס 7 זו מערכת ההפעלה הכי טובה שהשתמשתי (האמת שלא ממש ניסתי את הOS X). היא נוחה, היא יפה, היא נותנת שליטה על המערכת והיא רצה על ה eee שלי!

גם לאלו מביניכם שיש להם דעות קדומות על , 7 זה משהו אחר לגמרי, תנסו אבל בבקשה בלי דעות קדומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמתי שאני עובד עליה כבר מאתמול ואני חייב לציין שאני פשוט מופתע..

מדובר על מערכת הרבה יותר מהירה מVISTA והממשק שלה פשוט מאוד נוח לתפעול..

מדובר על בגירסא מהירה יותר, ואם מותר לציין אני יכול להגיד שהמערכת הזו גם יותר מהירה מXP...

בהחלט מדובר בצעד גדול מבחינת מיקרוסופט...

גם לגבי ... ברגע עליית הוינדוס רוב הדרייברים שלי כבר היו מותקנים.. שזה דבר מדהים בפני עצמו...

ממש אין לי חשק לחזור לXP..

הדבר היחיד שבינתיים מעצבן אותי זה שאי אפשר להפעיל כאן את DAEMON TOOLS משום מה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים עוד לא ניסיתי.. מותקן עליה דרייבר 180.48 של ויסטה 32ביט

ואת כל שאר הדרייברים אפילו לא הייתי צריך להתקין.. הוא ישר זיהה לי את הLAN של ואת הREALTEK HD AUDIO(אני יושב כרגע על הDFI.. הASUS מותקן בHTPC)

התקנתי NOD32 וMessenger Live, נרו 6(זו הגירסא שאני הכי אוהב) איזה תוכנה של גיגהבייט לכרטיס מסך WINAMP וזהו...

לבינתיים הבעיה היחידה שהייתה לי זה עם DAEMON TOOLS... לכן אני מנסה להתקין עכשיו ALCOHOL 120%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מבטיח

כזאת תאימות ועוד בגרסת בטא...

אני עדיין לא מצאתי לינק ישיר מהאתר של MS להורדה... אם מדובר ממקור אחר.. אז סבבה ...

אשמח אם תבדוק את התוכנות הבאות: garena , Teamspeak

אולי אני יזכה להחליף את הXP...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני מנסה להבין איך אני משתמש בDAEMON TOOLS על מנת שאוכל לפתוח קבצי NRG שלי של וכ'ו...

הבנתי שיש למערכת בעיה עם SPTD אז אני מנסה למצוא פתרונות כרגע..

אני אין ספק שהמערכת נראית מאוד מבטיחה... היא מהירה ברמות שאי אפשר לתאר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מבטיח

כזאת תאימות ועוד בגרסת בטא...

אני עדיין לא מצאתי לינק ישיר מהאתר של MS להורדה... אם מדובר ממקור אחר.. אז סבבה ...

אשמח אם תבדוק את התוכנות הבאות: garena , Teamspeak

אולי אני יזכה להחליף את הXP...

לא הכרתי את התוכנות האלה שאתה מזכיר, הורדתי את Teamspeak כדי לבדוק אותה בשבילך, וכן, זה עובד. את השנייה לא הורדתי.

אני משתמש בבילד 6956, הורדתי בביטורנט. בכל מקרה מחר יוצאת הבטא הרשמית והיא תתפרסם באתר מייקרוסופט, לפי מה ששמעתי זה מוגבל, אז יהיה כדאי למהר על הבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הכרתי את התוכנות האלה שאתה מזכיר, הורדתי את Teamspeak כדי לבדוק אותה בשבילך, וכן, זה עובד. את השנייה לא הורדתי.

אני משתמש בבילד 6956, הורדתי בביטורנט. בכל מקרה מחר יוצאת הבטא הרשמית והיא תתפרסם באתר מייקרוסופט, לפי מה ששמעתי זה מוגבל, אז יהיה כדאי למהר על הבוקר.

אשמח לקבלת התראה...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...