Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 219 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי ההסכם או לפי "הספר" אכן רישיון אחד למחשב אחד. הרגשה אישית שלי היא שתוכל להתקשר למיקרוסופט ולבכות להם קצת והם יאפשרו לך להתקין רישיון אחד על מחשב דסקטופ ולאפטופ. תזכיר להם שככה זה ב- (לא יודע אם זה נכון בכלל וזה גם לא משנה כ"כ חחחח)

סתם תחושה..נבדוק אותה בנובמבר-דצמבר... המון שנים שלא שילמתי בנפרד על מערכת הפעלה (האחרונה שקניתי הייתה pre-installed על הלאפטופ שלי).

לגבי רכישה מהסתדרות המורים - מי יודע עד כמה הם שומרים רישום מדויק... שווה לנסות להזמין את אותו מוצר אחרי כמה חודשים של דממה... ;) ותמיד שווה לבכות/לנסות לכופף קצת את החוקים... (נשבר הדיסק, הילד שרט, רישום שגוי אצלכם, הקוד לא עבד, אמרו זה בסדר, פקה פקה פקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו ! פשוט וואוו !

סוף סוף לאחר 3 שנים מזוויעות על מערכת נורמאלית (מההתרשמות הקצרה שלי איתה) !

אהבתי מאוד את הטאסק בר למטה .. מאוד שימושי מה שעשו למרות שזה דורש התרגלות קצרה ..

מגיע למייקרוסופט אחד כזה --> :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אלך נגד הזרם ואמליץ לך על 64 ביט

היא עובדת מצויין עם כמות כזאת

אין לה בעיות מהותיות עם התקנים (לא יותר מהותיות מ7 בגירסת 32 ביט)

והיא נותנת לך אפשרות לשימוש של יותר מ2 ג'יגה ליישום מה שגירסת ה32 לא נותנת לך

מצד שני, היא תשתמש בקצת יותר (ויזרקו לך כאן עכשיו הרבה מספרים מפחידים בלי שום סימוכין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אלך נגד הזרם ואמליץ לך על 64 ביט

היא עובדת מצויין עם כמות זכרון כזאת

אין לה בעיות מהותיות עם התקנים (לא יותר מהותיות מ7 בגירסת 32 ביט)

והיא נותנת לך אפשרות לשימוש של יותר מ2 ג'יגה זכרון ליישום מה שגירסת ה32 לא נותנת לך

מצד שני, היא תשתמש בקצת יותר זכרון (ויזרקו לך כאן עכשיו הרבה מספרים מפחידים בלי שום סימוכין)

מלבד היתרון של שימוש ביותר מ2 גיגה לתוכנה אין שום דבר אחר...

יצאתי מנקודת הנחה שהוא לא משתמש בתוכנה כלשהי שצריכה יותר מ2 גיגה (שלא נראה לי שמערכת הפעלה תתן לזה לקרות גם אם הוא יתקין 64 ביט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אין חסרון אחר

לא כזה שאפשר לכמת ומנסיון הוא לא משמעותי

מצד שני ב64 ביט יש לך יתרון (כן, יתרון) של שימוש בדרייברים מאושרים בלבד (ולמשתמשים מתקדמים אפשרות לבטל את זה)

ויתרון שלא תצטרך להחליף מערכת אם תוסיף זכרון

ובכלל, היא פשוט מערכת שעובדת טוב גם עם 3 ג'יגה, אז למה לא?

וכן, מערכת ההפעלה תדע לתת לתוכנית יותר מ2 ג'יגה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...