Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 216 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

במיקרוסופט UK המחיר הוא 80 פאונד שזה 130$ ובמיקרוסופט ארה"ב זה 200$, ככה שיכול מאד להיות שהמחיר לאירופה הוא זול יותר מהמחיר לצפון אמריקה ומכאן נובע ההבדל. לכו תדעו, אולי זה אפילו בגלל ההסרה של הדפדפן והמדיה פלייר מההפצה האירופאית ואז בסוף יצא מזה משהו טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תלוי לאיזה מקור אתה מאמין - אני מאמין לקבועים שלי שעל פיהם אני תמיד כותב. לפי המקורות שאני קראתי, רישיון בודד ל-Home Premium, קניה ללא קודמת, יעלה 200 דולר, ולכן Family Pack של שדרוגים (כשמיקרוסופט יוצאת מנקודת הנחה שעלייך היא כבר עשתה את הכסף שלה) יעלה זול יותר ממערכת הפעלה חדשה מ-0.

אבל אתה משווה גירסה מלאה לגירסת עדכון... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה משווה גירסה מלאה לגירסת עדכון... ::)

בסדר, עדיין, הנקודה ברורה - הדבר הזה משתלם למשרדים קטנים וכאלה עם הרבה מחשבים. דרך גאונית לעודד אנשים לעבור מהר לשבע ולמחוק מדפי ההסטוריה את . מעין Bigger Elsewhere סטייל .

לשואל - imgBurn, אין טובה ממנה באופק. יש לי גם נרו משהו לגיבוי, אבל לא זוכר שיצא לי להשתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשואל - imgBurn, אין טובה ממנה באופק. יש לי גם נרו משהו לגיבוי, אבל לא זוכר שיצא לי להשתמש בו.

WINDOWS 7 יודעת לצרוב אימג'ים לבד, למה צריך תוכנה נוספת בשביל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, סתם לידע כללי (וגיליתי את זה כשהייתי חייב לצרוב לפני שבוע רפליקציה בעבודה ולא היה רישיון ל NERO בהישג יד) התוכנה החינמית הכי טובה שאני נתקלתי בה עד היום היא CDBurnerXP.

קראו אודות התכונות, הורידו, ראו את הממשק הידידותי וחוו דעתכם:

http://cdburnerxp.se

cdbxp-about.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכשהו, לא הייתי מרוצה במיוחד מהצורב המובנה ב-, לא יודע אם אני אהיה מרוצה מזה של 7. נראה.

תוכנה חמודה לאללא, מאוד ידידותית לבנאדם שלא מבין בנושא בשיט. מדבר על imgBurn.

כי היא מלפני עשור :P

היא גם לא יודעת לצרוב אימג'ים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Amazon ו- מכרו עד לפני כמה ימים גרסת שדרוג ל- 7 Home Premium ב-$50 לעותק, עם הגבלת רכישה של 3. רכשתי 3...

Item List:

3 x ($49.99) MS WIN 7 HOME PREMIUM UPG - Retail $149.97

השאלה שלי היא מה בדיוק מצופה לקרות עם ה-activation בגרסת ה-RTM שתצא בימים הקרובים? האם מכיוון שזה כבר לא ביתא אז תהיה בעיה לעשות למוצר אקטיבציה זמנית אפילו עד שאקבל את הרישיון בסוף אוקטובר? אם זו כבר הגרסה של המדפים אז מן הסתם שמיקרוסופט תרצה לאכוף את נושא הרישוי, לא ככה?

לא בא לי להתעסק עם קראקים ובלגאנים כרגע... גם לא בא לי כל-כך להתקין גרסת RC ואח"כ להיות צריך לפרמט כדי להתקין RTM בסוף אוקטובר. ולא בא לי לחכות עד אוקטובר כדי לשחק עם 7. בקיצור what is a man to do? ;-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לשדרג ל-7 מוויסטה ורציתי לדעת האם מישהו כבר גילה בעיית תאימות או משהו כזה נניח של וכו ..

הפחד הגדול שלי הוא שהמדיה סנטר לא יסתנכרן לי עם הכרטיס PVR 150 ושיהיה בעיות עם הכרטיס מסך (1950PRO שנחשב יחסית ישן ..)

ובכללי האם מישהו גילה חוסר תאימות שירשום בבקשה..

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...