Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 221 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

אני אסביר לך לאט כדי שתבין - כאשר מוסיפים SWITCH מסויים לBOOT.INI זה מאפשר לתהליך לגשת ליותר מ2 גיגה זכרון (ע"י תמרון

המגבלות או PAE). זה עובד לכל תהליך שידרוש יותר מ2 גיגה ולא רק לתהליכים שנכתבו במיוחד כדי להשתמש בזה. יש צורך בתוכנת

צד שלישי כדי לאפשר שימוש בדרייברים לא חתומים בWIN 7. אם מיקרוסופט כ"כ רוצה להגן על המשתמש היא לא היתה לוקחת כסף

על חתימת .

אז תרשה לי גם לחזור שוב על מה שכתבתי, אתה לא יודע מה זה PAE (כלומר אתה יודע בכלליות אבל לא את המגבלות שלו למשל)

תקרא על זה קצת ואז תגיב בנושא.

אני אפילו אתן לך טיפ למקרה שאתה עצלן: IMAGE_FILE_LARGE_ADDRESS_AWARE

כדי להשתמש בדרייברים לא חתומים ניתן להשתמש בBCDEDIT דרך הCMD או דרך הGROUP POLICY EDITOR

ממתי אלו תוכנות צד שלישי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ב7 זה לא ניתן (לפחות לא בבילד 7100). חוצמזה - מה הבעיה שלהם לפחות לאפשר חריגות ולא לאפשר או לבטל את האופציה הזו לחלוטין?

בקשר לPAE - אני חושב שאנחנו לא מבינים אחד את השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ב7 זה ניתן בבילד שלי לפחות

בקשר לPAE, אני לא יודע למה אתה התכוונת,

רק תוכנות שתומכות בIMAGE_FILE_LARGE_ADDRESS_AWARE והן לא EXECUTABLE (כלומר המקום מיועד רק לשמירת נתונים) ועוד כל מיני הגבלות נהנות מPAE.

הבעיה היותר חמורה היא שמשחקים/אפליקציות שלא תומכים בזה פשוט יקרסו בשלב כלשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה לאחר ההתקנה של 7 נעלם לי הארד דיסק אחד . אני לא מצליח לראות אותו במחשב שלי .

הכונן הוא IDE (זה שאני לא רואה) והכונן שמותקן עליו הוינדוס הוא SATA .

איך אפשר לפתור את זה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לעדכן את ה ולאפס אותו כך שתהיה תמיכה ב NATIVE IDE בכוננים הקשיחים, לרוב זה פותר את רוב בעיות ה IO...

תודה לא יודע בדיוק מה סידר את הבעייה אבל עדכון ביוס ואיפוס ההגדרות בהחלט סידר אותה! :silly: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה 7 בעברית!!!!!!

זה סידר לי גם תבעיית כתוביות שהם לא הופיעו ושהם הופיעו זה היה בג'יבריש!

(יש הוחכות עם אתם רוצים:S אולי זה ישן אני פשוט לא עוקב כל כך:S) חח

בקיצור לכו לאיפה שמגדירים תשפה של המקלדת והכל - לוח מקשים ושפות ..

בשפת תצוגה תעשו התקנת שפת תצוגה ואז התקן שפת תצוגה (אני כותב בעברית לא זוכר איך זה באנגלית אני חלש באנגלית גם ..תתרגמו חח:])

הראשון מבניהם הפעל ווינדוסUPDATE ואז תלחצו על איפה שרשום 34 עדכונים או 35 עדכונים זמינים תבחרו עברית ותתקינו..

זה משנה תשפה של הווינדוס לעברית (כל ההתחלת יהיה בימין ולא בשמאל ובעבריתD:!)

עכשיו לכו לניהול תשנו תשנו בשינוי אזור מערכת לעברית

בתבניות עברית... מיקום עברית וכו'...

והווינדוס יהיה בעברית אני לא יודע מה נחוץ לעשות מה לא אני סתם שיחקתי עם זה וזה הפך לעברית חיפשתי איך לסדר תכתוביות שלו יהיו בגבריש

אבל אני יודע שזה הסתדר עם אתם רוצים הוחכה תגידו חח סורי על החוסר סדר חח

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...